zebra stor perde kullananlar memnun musunuz?

ben pek memnun değilim. benimkide pileli. acık konumda bile ortamı karanlık yapıyor. camı cok acanlar için de (yani benim gibi) sıkıntı oluyor. sürekli indir kaldır. bi de pencere açık olunca tül komple açık oluyor yarısını kapatayım da cam açık kalsın yapamıyorsun. ben mutfak oturma odasında kullanıyorum. kayınvalidem önerdi diye almıştım pek memnun değilim. hele mutfakta balkon kapısı olduğundan sürekli çek indir sevmiyorum. briz perde yaptırcam.

bende oturma odamda ki balkon kapısına ve mutfaktaki balkon kapısına briz yaptırdım çok da iyi oldu bence hemen yaptırırın insanı çileden çıkarıyordu beni diğer tül perdeler kapıya takılıyordu sinir oluyordum:KK19::KK19::KK19::KK19:

arkadaşlar evime zebra stor perde yaptıracağım sizin düşünceleriniz ne? kullanışlı mı acaba?yardımcı olur musunuz ?düşüncelerinizi paylaşın lütfen.

kesinlikle tavsiye ederim. yıkama derdi yok asma derdi yok. üstelik güneş ışığını çok güzel geçiriyor. hatta perdecinin bile siyah rengi tavsiye etmemesine rağmen yatak odama siyah diktirdim.o bile güneş ışığını çok güzel geçiriyor. siyahtan da korkmayın :)

bende oturma odamda ki balkon kapısına ve mutfaktaki balkon kapısına briz yaptırdım çok da iyi oldu bence hemen yaptırırın insanı çileden çıkarıyordu beni diğer tül perdeler kapıya takılıyordu sinir oluyordum:KK19::KK19::KK19::KK19:

evet durumlarımız biraz düzelsin briz yaptırmayı düşünüyorum kesinlikle

benimde oturma odamda zebra perde var tarzından sebep tül olmazdı. çok uyumlu ve güzel duruyor fakat temizliğinde çok sıkıntı yaşıyorum. bi de cam açarken sıkıntı oluyor. zebra perde kullanan bayanlar temizliğini nasıl yapıyorsunuz peki ?

ben henuz yapmadım yenı evlıyım. ama kuru temızleme halı temızleme yerlerı temızlıomus onlara vermeyı planlıyorum. satıcı acıp sılebılırsınız ya da fırcayla yıkayabılırsınız bısı olmaz demıstı ama guvenemedım acıkcası

Benimde mutfağımda zebra stor perde var birkaç ay önce yaptırdım çok memnunum perde kalabalığı olmuyor ister tam açıyorsun ister yarım çok kullanışlı.

Yatak odam haric evin bütün odalarinda zebra perde kullaniyorum ve cok memnunum.
Tek üsendigim sey balkon kapisini acacagim zaman indirip kaldirmak oluyor.

Mutfağımda ve kızımın odasında zebra stor var ve çok memnunum. Kalın-ince derdi yok, kenarda toplanıp görüntüyü bozma derdi yok. Salonumun perdelerini değiştirecek olursam oraya da yaptırmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
kızlar bir doru daha peki koçtaşda hazır satılan perdelerden kullanan var mı ? ben onlardan almak istiyorum ama ??? zebra perde fiyatlarıda uygun nasıl olur ????:26::26::26::26::26::26::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

benim evimde oturma odam hariç heryer zebra. beğendiğim noktalar evi daha geniş gösteriyor, derli toplu duruyor, çok şık duruyor ben seviyorum acıkcası. beğenmediğim tek nokta ev karanlık oluyor biraz. aralarını tam acsan bile çok aydınlık olmuyor.

kızlar bir doru daha peki koçtaşda hazır satılan perdelerden kullanan var mı ? ben onlardan almak istiyorum ama ??? zebra perde fiyatlarıda uygun nasıl olur ????:26::26::26::26::26::26::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

biz koçtaştan aldık.mutfakta kullanıyorum.memnunum.:18:

Kullanışlı ve şık oluyor sorun şu biraz karanlık yapıyo ewi birde pencere açacağında komple kaldırman gerekli ama yinede seviyrm beb

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim de mutfağımda pileli zebra var. diğer zebralara göre daha estetik olduğunu düşünüyorum. yalnız mutfakta da zorunluluktan kullandım, lavabo camın önünde olduğu için. yoksa zebrayı genel olarak pek beğenmiyorum. çok spor evlere yakışyırıyorum. klasik veya modern evlere yakışmıyor. anca spor oturma odalarında falan güzel buluyorum. bir de mutfaklarda...
bir de açılan pencereleri açman için zebrayı yukarı kadar sarman gerekiyor. o yüzden çok açılan pencerelerde uygun değil.

Son düzenleme:
Ben cok memnunum.. ozellokle mutfakta :) ev ve esyalar modernse de cok guzel duruyor bence.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben pek memnun degilim :KK43: mutfagıma almıştım ve yatak odama.camları açamıyorum.karşı blok da yakın bize :KK43: biraz zaman geçsin değiştirmye niyetim var açıkçası...

Bende evimde oturma odama aldim:-D oldukca spor bir oda olduğundan com yakisti. Odamin onu acik 5. Kat ve deniz manzarali. Bu yuzdrn harika gorunuyor:-D turkuaz fonlarla kullandim :-D

Tüm yazılanları okudum.çoğunluk açma konusunda sıkıntıyı anlatıyor evet bende salon ve mutfağımda zebra stor kullanıyorum.ki salonum neoklasik tarzda.zebra çok yakışıyor.ama bence en sıkıntılı yanı rüzgarda perdenin ağırlığının duvara vurarak metal sesi çıkarması.
Sürekli açık camlarda bu yüzden kullanışlı değil.sürekli tak tak diye ses duyucaksın yada perdeyi sonuna kadar yukarı sarıcaksın.

Biz eperde den almıştık geçen sene markası ayze home du yanlış hatırlamıyorsam , çocuk odaları için gerçekten çok sevimli desenler var

X