Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Canlarım annemin dolmasından yemessem rüyama girerdi yaniii bı top dondurma akşam iki tane çikolata simit ekmek kavurma tabii Allah'ım affetsinn bugün tekk bozduğum gündü yarın tekrarı olmayacak söz veriyorum burda sadece gittiğim yerlerde iki üç çatal kavurma protein niyetine🥹🥰 bugün pişmanlık bile duyamadım ne yalan diyeyim cezama da raziyem tabii ama yarın boğazı tutmaya ve spor yapmaya devaam😍😍😍

Canlarım annemin dolmasından yemessem rüyama girerdi yaniii bı top dondurma akşam iki tane çikolata simit ekmek kavurma tabii Allah'ım affetsinn bugün tekk bozduğum gündü yarın tekrarı olmayacak söz veriyorum burda sadece gittiğim yerlerde iki üç çatal kavurma protein niyetine🥹🥰 bugün pişmanlık bile duyamadım ne yalan diyeyim cezama da raziyem tabii ama yarın boğazı tutmaya ve spor yapmaya devaam😍😍😍
Oha bacım ya😯🧿

Sanırım bizim yerimize de yemek istedin, çok iyisin 🤗

2 saat önce de hamburger yedim ohhhh bana da afiyet olsun 🤣
Trüf mayonezli, bol köfteli, mantarlı, köz patlıcanlı pişmiş soğanlı şöyle içinde yumurtası olan, cheddar ve füme et ilaveli ve turşu 😁 ısırınca yanaktan içerik görünecek misssd yanına bi bira

Kız sen ne yedin tüm grup diyeti bozmuş sende bozdunmu?🥲
Sabah güne harika başladım sekersiz türk kahvesi mis gibi. Öğlen de şahaneydi 1 yumurta yanına peynir domates zeytin ve közlenmiş kırmızı Biber.Sonra ne olduysa oldu bi an eve alınan şekerleri denemeye başladım. O arada misafir geldi sohbet ederken 2 dilim tatli yedimdi. Sonra cocuklar için az kavurma yaptım yanına salata ve ayran farkında olmadan ben de yemişim ekmek eşliğinde, nasıl oldu anlamadım hiç.19. 30 du yeme içme olayım son buldu. Cok pişmanım.

Trüf mayonezli, bol köfteli, mantarlı, köz patlıcanlı pişmiş soğanlı şöyle içinde yumurtası olan, cheddar ve füme et ilaveli ve turşu 😁 ısırınca yanaktan içerik görünecek misssd yanına bi bira
50 yıldır oruç tutar gibi Allahıııımm sen açlıkla sınama bizleri yarebbim amin

Okudukça gözüm doydu aşkım ya ahakdkflg
Yaa aşkolsun kuzumm yarın söz yok yemiycemm bugün dayanamadım dolma ile başlayınca gitti biraz ama ben bu gruba yeni dahil oldum yoksa iki aydır devam eden bir diyetin içindeyim biraz da mecburi benim 68den geldim ben 62 61 li rakamlara kolay kolay bırakmam yani enjeksiyon lipoliz yaptırdım göbek bölgesine de 98cm den 91cm oldum yani istesemde bırakamam dünya masraf yaptım paralar iğneler acılar çektim anlık mutluluktan sa kalici mutluluğa değişmem tartidaki gördügum sonucu verdiğim kiloları almaya niyetim de yok Allahin izni ile sadece bugüne özel dayanamadım sarmaya lokum gibiydi valla çiğnemeden eridi yani köy yaprağı birde o kadar narindi taa sarılırken 🥹🥰😍🤤ama dediğim gibi yarın kaldığım yerden devam ve bunun acısını bugün yoruldum etleri hallet filan yarın muhakkak çıkarıcm gerekirse yarım saat bisiklet sürerim 45dk Leslie yaparım aç da kalırım ama pes etmem 🥰

Okudukça gözüm doydu aşkım ya ahakdkflg
Benim diyetden dolayi midem küçüldü bu gün tek öğün pilav öyle mideme ağır geldi ki pilavada bayilirim bu arada.Çok yemedim az yedim ama sanki taş gibi oturdu 2 3 saat midem agrıdı yeşil çaydan sonra midem rahatladı.Bu yazdıklarını bir anda yesem bayılırdım herhalde.🤣

Sabah güne harika başladım sekersiz türk kahvesi mis gibi. Öğlen de şahaneydi 1 yumurta yanına peynir domates zeytin ve közlenmiş kırmızı Biber.Sonra ne olduysa oldu bi an eve alınan şekerleri denemeye başladım. O arada misafir geldi sohbet ederken 2 dilim tatli yedimdi. Sonra cocuklar için az kavurma yaptım yanına salata ve ayran farkında olmadan ben de yemişim ekmek eşliğinde, nasıl oldu anlamadım hiç.19. 30 du yeme içme olayım son buldu. Cok pişmanım.
Ne oluyorsa hepinizde bir an da olmuş ne hikmetse.🧿🤣
Benim gözümün önünde dondurmalar çekirdekler höpletdiler vazgeçmedim.😏Bir ara yesem dedim zaten herkes yemiş bir tek ben kaldım diye ama kendi kendime ceza vermekte istemedim duruşumu bozamam ceza infaz müdürüyuz sonuçta.😈🤣

Tam bir günah çıkarma gecesi yaşanıyor 🥹
Ahh Janem gör neler çekiyorum işte🥺 hepsi accessdenied accessdenied yüzünden bayram günü herkes istedigini yesin ceza vermeyelim dedi hepsinin gözü döndü önüne geleni yediler yarınlar yokmuşcasına.Tartı gününe 1gün kaldı ama.😈💃

X