Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Sen de bize croquembouche getir na şu boyutta 🤣
accessdenied accessdenied
IMG_2252.jpeg

Şu doğuştan ince yapılı, hayatının hiçbir döneminde şişko olamayan, doğumdan bile cin ali olarak çıkan insanlara gıcık oluyorum. Hayatta başka derdimiz yokmuş gibi bir de zayıflamakla uğraşıyoruz. Hayır ne var yani kilo almak diye bir şey olmasaydı, yiyip yitip aynı kalsaydık😒
Depresif Penguen Depresif Penguen ailurophile ailurophile size diyor

Şu doğuştan ince yapılı, hayatının hiçbir döneminde şişko olamayan, doğumdan bile cin ali olarak çıkan insanlara gıcık oluyorum. Hayatta başka derdimiz yokmuş gibi bir de zayıflamakla uğraşıyoruz. Hayır ne var yani kilo almak diye bir şey olmasaydı, yiyip yitip aynı kalsaydık😒
Depresif Penguen Depresif Penguen e yaz gönder işte direkt bizi çıkar aradan ndjdjdj

Tavuk göğsünü haşlayıp ddidikliyosun ama çok ince ince. Sonra sarımsaklı yoğurt yarısı kadar mayonez köri ve ceviz. Cevizi çok bol koy. Kız bunu yap bi kere dene. Antep sofralarında efsane gibi esiceksin 😑
Tamam ulan deneyeceğim. Esmezsem sorarım sana.

Tadına baka baka yap bi noktada efsane bi lezzet oluyo cevizi bol koy cimrilik yapma(cevizi küçük küçük kırıp at içine) 😐 adını kent girişine yazdırıp şehrin anahtarını vercekler lan
Az daha yemek konuşursanız ben de cilt bakımından konuşmaya başlıcam hadi bakalım 🥸 ayyyyhhh bu ne beeeeğ diyet grubunda sürekli yemek yemek 😡

X