Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bu arada dikkatimi çekti kimse regl zamani tartiya çıkmıyor ama ben 1haftadır reglim hala devam ediyor oda tartiya şişkinlik olarak etki ediyodur
Bunu da yazayım kacayım😆 ben diyetisyene giderken illa regl son günü gel dedi dedim yok çok ödemim cıkıyor neyse gittim o da ne 59.8 cıktım kadın sok neyse analize falan baktı vucudumda hic olmadığı kadar su vardı 😆 o yüzden regl bitene kadar tartı yok psikolojimi bozamam yine😆

Bunu da yazayım kacayım😆 ben diyetisyene giderken illa regl son günü gel dedi dedim yok çok ödemim cıkıyor neyse gittim o da ne 59.8 cıktım kadın sok neyse analize falan baktı vucudumda hic olmadığı kadar su vardı 😆 o yüzden regl bitene kadar tartı yok psikolojimi bozamam yine😆
Evet ben de bozamam diyecektim ama maalesef regl değilim 😐

Ben regl oldugum halde başladım diyete hala da bitmedi bu kadar etki etdigini bilmiyodum😯

X