Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Yemekten önce mi yiyoruz yemekten sonra mı 🤣 psikolojik olarak doymam bu şekil normal çorba olsun bi tas benim olsun.

Zayıflamışsın site ikna olmuş demek ki 🙂↕️😄

Favori aspavan hangisi? Belki aynı anda cacığa kaşık atmışızdır
En iyisi Hassas bölge Aspava’dır ama Esattaki 3lüden soruyorsan ortadaki Özçelik 🤓
Çok fanı değilimdir ben bu arada Aspava’nın 🥹

Tartı öncesi motivasyon şeysi 😘
Screenshot_2024-06-12-01-00-32-588_com.android.chrome-edit.jpg

Kızlar aklıma bişey takıldı sormak istiyorum 😊 spordan sonra hemen duş alınmalımı bide soğukmu sıcakmı alınmalı . Kimisi sıcak suyla alınırsa kaslarda gevşeme olup sarkmaya neden oluyor diyor ,kimisi soğuk suyla duş alınırsa ter vücutta donup geri emiliyormuş diyor sizce hangisi mantıklı

Kızlar aklıma bişey takıldı sormak istiyorum 😊 spordan sonra hemen duş alınmalımı bide soğukmu sıcakmı alınmalı . Kimisi sıcak suyla alınırsa kaslarda gevşeme olup sarkmaya neden oluyor diyor ,kimisi soğuk suyla duş alınırsa ter vücutta donup geri emiliyormuş diyor sizce hangisi mantıklı
bu mantıkla en iyisi kokarak evinin yolunu tutman 😑

En iyisi Hassas bölge Aspava’dır ama Esattaki 3lüden soruyorsan ortadaki Özçelik 🤓
Çok fanı değilimdir ben bu arada Aspava’nın 🥹
ben de çok düşkün değilim ya daha iyi dönerler var. Beş harfli mi deseydim acaba ya şimdi insanların aklına düşürmek gibi olmasın. P eçene k daha güzel. İlla aspavaya gideceksem Mustafa kemaldeki.

X