Zayıflamaya yardımcı ilaçlar/ Mide Balonu

Beba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
40
7
merhaba arkadaşlar,
Çocuklarım dünyaya geldiğinden beri mücadele ettiğim zayıflama savaşında artık o kadar çok yoruldum ki. Bu süreçte defalarca diyetler, günde 2 saat yürüyüşler de yaptım. Bir seferinde 3 ayda 7 kg verdim ama bırakınca (diyetisyenime kızdım) fazlasıyla geri aldım. Son 1,5 yıldır da çok ciddi ailevi sorunlar yaşıyorum. Çok mutsuzum. Diyet yapmak için hiç bir konsantrem yok. Dikkat etmeye çalışıyorum zaman zaman sadece.
Geçenlerde internette bir arkadaşımın yaptığı paylaşımı gördüm. Reklam kokuyordu biraz ama acaba kullansam mı diye düşündüm. Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. Ürünün adı Lipo Magnet. Daha önce deneyen var mı aranızda.
Bir de bir kaç ay önce zararsızlığını iyi bildiğim mide balonu için bir doktora gittim. Çok yüksek bir rakam verdi bana. Hadi o bir şey değil diyelim zayıflama garantisini veremedi. Kimisinde etkili olmuyormuş.
Tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Bende 5 kutu aldım hiçbirişe yaramadı Allah satanları ıslah etsin tabi bende aptallık ama kandırmaya gerek yok şimdi mide balonu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…