zayıflamam lazım :(

Boyun bir elli sende yuz elli kilo degilsin sonucta verilemeyecek bir kilon yok 163 boya 55 56 kilo cok cok super gider. Bak ben KK da diyet gruplarinda 1. Gruptayim yarisiyoruz motive oluyoruz sende katil Cuma yarismalarina takim kaptanlari zaten seni yonlendirir bi kere ogunleri duzene sok karbonhidrati azalt abur cubur yok duzenli spor. Benim yontem kalori sayim 56 kilodan 49 a dustum. Sen de cok rahat verirsin Ole isin kolayina kacmak ilacti yapti biberdi ottu filan olmaz gecici bak cok zevk alacaksin verdikce emin ol.

size önerebilceğim tek şey benımde uyguladıgım metabolik balance diyeti evet bıkerelıge mahsus 2bın tl yı gozden cıkarıyorsunuz ama gercekten ıse yarıyor gecen sene 94 kiloya kadar cıkmısstım tez donemınde sonra turkıyeye dondugumde bu dıyete basladım ve 78 kıloya kadar dustum 1bucuk ayda ama ıse basladıgımdan ve yalnız yasadıgımdan basedemedım cunku herseyı gram gram tartmak gerekıyo ozenerek yapmak gerekıyo ısten cıkıp 2 saat yol cekıp yorgunluktan bısı yapamaz hale geldım evet bu sure ıcerısınde dıkkat etmedıgım ıcın yıne kılo aldım ama sımdı esımın destegı sayesınde tekrar basladım ve 3 hafta oldu 8 kılo verdım bence bı arastırın derım

Acı çehre: aktardan alabilirsin yemeklerden once veya sonra bi tane yut. Gunde 2 yada 3 defa .müthiş kilo verdiriyor. Ama kullanman lazm brakmadan. Ne yersen ye yemendede kesmene gerek yok. Denenmiş ☺guven ve denemek le bsey kaybetmessin sonucu buraya yazarsin. Faydali bi bitki sonucta. Bunu kime soylesem bana dua ediyor.

üyesi olduğum bir dukan grubunda kaç kişi hastanelik oldu acı çehre yüzünden bilseniz.
aman diyim uzak durun ve kimseye önermeyin.

Form çorba satılıyo iç. Araştr bi. Bitkisel çorba. Akşam yemiği yerine ondan içiyosun. Yapman gereken bu

X