zayıflamam lazım :(

belinay24

sen varsan heryer huzur
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
365
163
kızlar kilo vermek istiyorum spor salonuna ve yürüyüşe gidiyorum yediklerimede dikkat ediyorum (en azından abur cubur ve ekmek yok ) ama bi ilerleme kaydedemedim geçen yıl 2 ayda 5 kilo vermiştim ama bu yıl hiç veremiyorum. boyum 163 kilom 70 . bildiğiniz yöntemler kürler falan varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bence kilo değil aynadaki görüntü önemli.
Beslenmenize dikkat edip spor yapiyosaniz vücudunuz eninde sonunda şekle girecektir. tartıda yazani dert etmeyin.. Bi de diyet hesapları var reklam olur Dİye yazmiyorum buradan ama biliyosunuzdur resim paylasilan bi yer.hesabınız yoksa açın derim motive oluyo insan. Tablet ya da akilli telefonlarda daha kullanışlı oluyo

2 ayda 5 kilo vermek çok az. Uzman eşliğinde herhangi bir sağlık probleminiz yoksa 2 katı kadar verebilirsiniz. Az yemenize rağmen kilo veremiyorsanız bir sorununuz da olabilir.
Buradan size kim nasıl yardımcı olabilir ki?
Neden bir uzmana danışmak yerine buradan bu konuda eğitim almamış kişilere soruyorsunuz bunu anlamıyorum.

Kalori hesabı yaparak mümkün. Cips yiyorum mesela ama akşam yemeği yemiyorum. Ama doktora gidin derim çok az zayıflamışsınız

2 ayda 5 kilo vermek çok az. Uzman eşliğinde herhangi bir sağlık probleminiz yoksa 2 katı kadar verebilirsiniz. Az yemenize rağmen kilo veremiyorsanız bir sorununuz da olabilir.
Buradan size kim nasıl yardımcı olabilir ki?
Neden bir uzmana danışmak yerine buradan bu konuda eğitim almamış kişilere soruyorsunuz bunu anlamıyorum.
eğitimini almış kişiler yüksek fiyatlar istiyo maalesef

Yanlış düşünüyorsunuz. Devlette doktora başvurursunuz, o da sizi diyetisyene yönlendirir. Ve inanın yüksek fiyatlar değil. Tv de çıkan ünlü kişilere gitmek zorunda değilsiniz ki. Çok uygun fiyatlara "sağlıklı" listelerle zayıflarsınız. Maddi anlamda çok çok büyük sıkıntılarınız yoksa mutlaka gidin derim. Belli mi olur belki bir sıkıntınız vardır ondan kilo alıyorsunuzdur. Sonuçta bu sağlık şakaya, ertelemeye gelmez.
Ayrıca bu konunuzda daha iki sayfa olmuş ama yerli yersiz bir sürü öneri gelmiş. Kendinize yazık edersiniz.

Tiroid rahatsızlığınız olabilir eğer kilo verirken zorlaniyorsaniz. Yani kilo veremiyorsaniz.
Aile hekimine gidip tahlil yaptirin eğer birsey çıkarsa sizi dahiliye doktoruna yonlendirir

Acı çehre: aktardan alabilirsin yemeklerden once veya sonra bi tane yut. Gunde 2 yada 3 defa .müthiş kilo verdiriyor. Ama kullanman lazm brakmadan. Ne yersen ye yemendede kesmene gerek yok. Denenmiş ☺guven ve denemek le bsey kaybetmessin sonucu buraya yazarsin. Faydali bi bitki sonucta. Bunu kime soylesem bana dua ediyor.

Diyetisyene gitmenizi tavsiye ederim.Orda kan değerlerinizede bakılarak ne şekilde kilo verebiliceğinizi vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu size söyler ve uygulamanız içinde bi liste verirler.Kesinlikle sonuçsuzda kalmazsınız.

Acı çehre: aktardan alabilirsin yemeklerden once veya sonra bi tane yut. Gunde 2 yada 3 defa .müthiş kilo verdiriyor. Ama kullanman lazm brakmadan. Ne yersen ye yemendede kesmene gerek yok. Denenmiş ☺guven ve denemek le bsey kaybetmessin sonucu buraya yazarsin. Faydali bi bitki sonucta. Bunu kime soylesem bana dua ediyor.
Acı çehre çok Zararlı. Kullanmayın kullandırtmayın

X