zayiflamak istiyorum 6 haftafa 6 killo lutfen yardim edin

simaldeniz98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2019
5
8
26
Arkadaslar herkese merhaba ben yeni katildim bu soruyu acmak icin 20 yasindayim ve 63 kiloyum haftada 1 kilo vererek 6 haftada 6 kilo vermek istiyorum ama olmuyor lutfen bana yardim edin ayriyetten lahana yagi aci biber ve biberiye yagi aldim gobek yan yaglarim var hem kilodan hem yagdan vermek istiyorum incelebilirmiyim

Cnm maydonoz ve limon suyu iyi geliyor ama gebelik düşünen ve emzirenler e tavsiye edilmiyor bu nu yapınca sık sık wc ye gidiyorsun yağlar gidiyo ınsaallah verirsin

Normalde aldığınızdan daha da az kalori almanız gerekiyor kilo vermeniz için. Yani mesela günde 1200 kalori alıyor iseniz 900-1000 kalori almalısınız ki kilo verebilesiniz.

Yukarıda günde 10.000 adım atılması önerilmiş. Ben de bu öneriye katılıyorum. Ancak aktiviteyi sadece bununla sınırlamamak, bunun haricinde fitness, yüzme vb. Sporlar yapabilmek de önemli. Zira ne kadar çok hareket, o kadar hızlı kilo vermek demek.

ayriyetten lahana yagi aci biber ve biberiye yagi aldim gobek yan yaglarim var hem kilodan hem yagdan vermek istiyorum incelebilirmiyim

Göbek yağının, eritmesi en kolay yağ türü olduğunu duymuştum, bacak bölgesindeki yağları eritmek daha zor mesela.

O yüzden her gün, sayısını arttırarak mekik ve benzeri hareketler yaparsanız gobeginizi eritmenin çok da zor olmadığını düşünüyorum

Karın eriten egzersizleri Nette bulabilirsiniz

Kolay gelsin şimdiden....sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…