Zayıflamak isteyenlere öneriler!!!

mujganxx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1
1
41
Selammmm millet:))
Uzun süredir bu sitede dolanıyorum. Günlük hayatımda çok faydalı oluyor çok seviyorum bu siteyi. En son benimde size bi faydam olsun dedim kayıt oldum. Neyse çok fazla gevelemeden konuya giriyorum.
Başta ben olmak üzere hepimizin fazla kilo problemleri var... Ben de bu sıralar buna çok kafayı taktım. Gitmediğim diyetisyen yazılmadığım fitness salonu kullanmadığım zayıflama ilacı kalmadı ayol. Bi de bunlara bi ton para bayıldım. Ama hiçbirinden istediğim sonucu alamadım. En son bi arkadaşım bana birini önerdi. Kendisinin geliştirdiği bir bitki çayı varmış. Kızlar hem tadı güzel hem de acayip yararlı bişey...
Öncelikle çayın özelliğinden bahsediyim. Şimdi bu teyze size çayı yaprağından koparıp vermiyor. Kendi yöntemleriyle fermante edip vücutta 1 yağ yakacaksa 3 yağ yakmasını sağlıyor. Kısaca metabolizmanızı aşırı derecede hızlandırıyor. Benim anladığım kadarıyla içine bazı bitkilerin özlerini koyarak cildinizin de yenilenmesini sağlıyor. Özellikle yağlı cilt yapısına olan arkadaşlarıma şiddetle öneriyorum. Benim yüzüm bebek poposu gibi oldu.
Ben bu çayı 2 hafta kullandım. Gerçekten çok memnun kaldım. Yediklerimi de düzenleyerek uygun fiyata istediğim vucut ölçülerine ulaştım vallahi. En son ben memnun kaldım başkaları da neden yararlanmasın diye bu teyzemizle anlaştım. Ürünlerini istediğiniz zaman bana söylerseniz sizlere iletebilirim. Kullandığım birçok zayıflama ilacı bu çayın yanında şeker kalıyo kızlar.
Çayları 40 liradan satıyor. Günde 3 kere içiyosunuz. Bu size 1 hafta yetıyor. Tabi daha az kullanırsanız 2 haftada olabilir ama metabolizmanız daha yavaş harekete geçiyor.
Şimdilik bana burdan ulaşabilirsiniz eğer teyze izin verirse instagram hesabı da açmayı düşünüyorum :**

X