Zayıflamak İçin Motive Eden Söz ya da Olaylarınız Neler?

Lara

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2006
735
70
10 yıl önce Doğum yaptıktan sonra 65 civarlarındaydım birgün alış veriş merkezinde bir mağazada kotlara bakıyorum eleman kız yanıma geldi ve bizde büyük beden yok dedi evet baktığım kotlar hakketen sıfır bedendi ama belki vardır bedenim diye bakıyordum bu laf şimşek çaktırdı bende ve 2 ayda 53 kiloya düştüm yıllarcada korudum sonra sonra almaya başladım yaklaşık 4 yıldırda vermem lazım der dururum ama geçen yıl 65 olan ben 73 oldum bir yılda ve........
Dün 20 yıllık arkadaşım ve o hep 70'lerde dolaşır ablası kilo vermeye çalıyordu sordum nasıl diye benim kadar olmuştu ama verdiklerini aldı senin gibi görünüyor dedi :KK51:kız benle aynı boy ve aynı kiloda ve göbekten kilolu olduğu içinde hani görünmeyen kilosu yok bu lafa acayip takıldım yanımda başka arkadaş vardı o yokken sordum hakket bu benden zayıfmı görünüyor diye oda ne alakası var kendinin farkında değil herhalde dedi ama iyiki bu lafı etti buda bende yıllar sonra şimşek çaktırdı :KK28:şimdi bir süre buralarda olamıyacağım bir ay sonra kaç kiloyum görüşürüz:KK4:

çok beğendiğim bir kıyafeti deneyip benim üzerimde ne kadar da kötü göründüğünü görmek benim için yeterli olmuştu

anlıyorum seni canım: )
bir gün içinde yaklaşık 8-10 kişi kilomla ilgili laf söyleyince karar verdim artık.
sözleri öylesine rahatsız etti ki..
diyorsun ki, neyse ne kilo vereyim de kurtulayım bu ızdıraptan.
:KK14:

Son düzenleme:
Geçen yaz çok beğenerek aldığım kapri bu sene ilk defa giymeye çalışırken yırtıldı..

Tam popomun ortasından ve fermuarın altından cart diye ikiye ayrıldı..

Eşimin önünde oldu bu olay..Yerin dibine girdim..

Zavallım diyor ki "çürümüştür ipler"..

Çürüyen benim midem..Herşeyi yemekten çöplük gibi oldum.

1 aydır diyetteyim..Beni gaza getiren olay bu..

çevremdeki zayf insanların istediği herşeyi giyip yakışması benim için yeterli oluyor.çünkü kendime bakıyorum ve acaip moralim bozluyor

istediğim kıyafetin bedenini bulamazsam .........

ben bunların hepsini yaşıyorum hem de hergün kıyafetlere bakıyorum çok güzel duruyor ben giydiğimde (tabi giyecek bir beden bulabilirsem) çuval gibi duruyor herkes birşeyler söylüyor yüzüm çok güzelmiş bi de zayıf olsaymışım herkes diyetisyen kesiliyor başıma hatta benden kiloluları bile ama hala yeterli gücü bulamıyorum sadece üzülüyorum :KK43:

annem babam boşanınca bir sene içerisinde 55 kilodan 82 ye vurdum. ve dort yııllık sevgılım asık oldugum adam benı bu kılolarım yuzunden hor gprunce bana dokunmak ıstemeyıp benı terk edınce karar verdım. ve hızla zayıflıyorum

annem babam boşanınca bir sene içerisinde 55 kilodan 82 ye vurdum. ve dort yııllık sevgılım asık oldugum adam benı bu kılolarım yuzunden hor gprunce bana dokunmak ıstemeyıp benı terk edınce karar verdım. ve hızla zayıflıyorum

umarım biran önce verirsin canım kilolarını...seni beğenmeyip istemeyeni sen hiç isteme boşver bugün kilon yüzünden terk eden yarın kırışıklıkların yüzünden terk eder sen kendi sağlığın için zayıfla canım umarım başarırsın :)

eğer sevgilimin istediği kiloya düşersem (61) tek taş sözü yeter de artar bile :KK69:

120 kiloluk erkek arkadaşım tüm ailesinin önünde "bakın amelie 70 kilo olmuş inek gibi, iyi de süt verir " deyip kahkaha attığı gün boğazımda birşey düğümlendi kaldı..
6 ayda 70 kilodan 50 kiloya düştüm..
değdi mi? hayır..ben sağlıksız verdiğim kilolar yüzünden geceleri hastanede serumları yerken ve o bunu biliyorken, mışıl mışıl yatağında uyudu..hiç suçluluk duymadı bile..
üzerinden 1 buçuk sene geçti şimdi sağlıklıyım, 53 kiloyum ..
ilişkimi de hasta olduğum zamanlarda bitirdim........

ben bunların hepsini yaşıyorum hem de hergün kıyafetlere bakıyorum çok güzel duruyor ben giydiğimde (tabi giyecek bir beden bulabilirsem) çuval gibi duruyor herkes birşeyler söylüyor yüzüm çok güzelmiş bi de zayıf olsaymışım herkes diyetisyen kesiliyor başıma hatta benden kiloluları bile ama hala yeterli gücü bulamıyorum sadece üzülüyorum :KK43:

yıllardır bana da herkes aynısını der kac kez hıslandım kac kez dıyete basladım sayısını ben bıle unuttum :KK43:

120 kiloluk erkek arkadaşım tüm ailesinin önünde "bakın amelie 70 kilo olmuş inek gibi, iyi de süt verir " deyip kahkaha attığı gün boğazımda birşey düğümlendi kaldı..
değdi mi? hayır..ben sağlıksız verdiğim kilolar yüzünden geceleri hastanede serumları yerken ve o bunu biliyorken, mışıl mışıl yatağında uyudu..hiç suçluluk duymadı bile..

bence mantıklıda olmus canım dusunsene bır de o damla evlendıgını dogum yapıp kılo alsan nelere maruz kalacaktın evet bende kılomdan mutlu degılım ama muhtemelen benımkı de boyle bır saka yapsa aynı tepkıyı verırdım

umarım biran önce verirsin canım kilolarını...seni beğenmeyip istemeyeni sen hiç isteme boşver bugün kilon yüzünden terk eden yarın kırışıklıkların yüzünden terk eder sen kendi sağlığın için zayıfla canım umarım başarırsın :)

---------------

güzel telkinlerin için tşk ederim.... ben hızla kılo verıyorum ve o ölü topragını attım uzerımden. şimdi barışmak istiyo ama yokkk...
hayat sen plan yaparken başına gelenlerdir....:KK31:

eğer sevgilimin istediği kiloya düşersem (61) tek taş sözü yeter de artar bile :KK69:
inş cnmm smdi kac kilosunn
ayrılmakla cok ii etmssn bence saglıgından olmussun baksana zamanımız cok tatlım rahat rahat sakın hasta etme kendni :KK43: ama smdi 53 kilosun demek brawo walla
---------------

güzel telkinlerin için tşk ederim.... ben hızla kılo verıyorum ve o ölü topragını attım uzerımden. şimdi barışmak istiyo ama yokkk...
hayat sen plan yaparken başına gelenlerdir....:KK31:

kac kilo werdn canm sen

bende 96 kiloyla doğuma girdim. 5,5 ay oldu 72 kiloyum. benide çok sevdiğim doktorum istemedende olsa yüreklendirdi. kendi karısı her doğumda ayağı 1 numara büyümüş bu beni baya etkiledi bi sıktım bu kadar oldum sonra yanına gittiğimde manken geldi sandım dedi. başka bişey daha anlatayım. 150 kiloluk bi hastası varmış onu zor doğurtmuş. bende dedimki o kiloyla nasıl hamile kalmış. oda dediki asıl onu kim hamile bırakmış bu mesele dedi

bi arkadasimin kinasina gittim, resimlerini ekledi facee...
resimlerde ne kadar sisko, ne kadar kötü göründügümü fark edince ayni gün diyete basladim
ve o günden beri diyetteyim...
14 kilo verdim, önümde var 13 kilo...

ben kilom yüzünden cok kötü seyler yasadim, cok kötü seylere maruz kaldim...
belkide yüregimi en cok acitan eski nisanlimin ailesi o zayif ben kiloluyum diye
siz yakismiyorsunuz, yaninda ablasi gibi duruyorsun, nisanlin resimlerinizi arkadaslariniza göstermeye bile utaniyor
demesi oldu.
hayatimda hic bi zaman bu kadar kücük düsürülmemistim ve kendimi bu kadar kötü hissetmemistim...

bi arkadasimin kinasina gittim, resimlerini ekledi facee...
resimlerde ne kadar sisko, ne kadar kötü göründügümü fark edince ayni gün diyete basladim
ve o günden beri diyetteyim...
14 kilo verdim, önümde var 13 kilo...

ben kilom yüzünden cok kötü seyler yasadim, cok kötü seylere maruz kaldim...
belkide yüregimi en cok acitan eski nisanlimin ailesi o zayif ben kiloluyum diye
siz yakismiyorsunuz, yaninda ablasi gibi duruyorsun, nisanlin resimlerinizi arkadaslariniza göstermeye bile utaniyor
demesi oldu.
hayatimda hic bi zaman bu kadar kücük düsürülmemistim ve kendimi bu kadar kötü hissetmemistim...

boşver canım onlar karakteri zayıf basit insanlarmış bak işe yaramışlar hadi ben sana inanıyorum fıstık gibi olacaksın. kaç yaşındasın canım

X