ZAYIFLAMAK HAYALIMIZ AMA EN COK NASIL OLMAYI NE GIYINMEYI NASIL DEGISMEYI HAYAL EDIYORUZ PAYLASALIM.

Melekler123

Meleklerle yasamak
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2015
68
32
44
Zayiflamayi istiyoruz belki hepimiz neden peki kimi esine kendini begendirmek kimi aynada ozgur ve barisik olmak icin kimi begenilmek icin ama hepimizin hayalleri giyemedigi kiyafetler ve zarif sekilde incecik yurumek var sokaklarda ya siz demi benim gibi beklentileriniz neler bunlari paylasalimmm ve zayiflayalim

açıkcası ben,m hayalim cok hafif kaslı dümdüz bir karın ve hangi açıdan olursa olsun fotoğraflarda inceciik çıkmak :KK70: şurdan çek olmadı burdan çek olmadan bir de incecik bir bel istiyorum. en kötüsüde bikini giyince oluyor o incecik kızları görünce çook özeniyorum

açıkcası ben,m hayalim cok hafif kaslı dümdüz bir karın ve hangi açıdan olursa olsun fotoğraflarda inceciik çıkmak :KK70: şurdan çek olmadı burdan çek olmadan bir de incecik bir bel istiyorum. en kötüsüde bikini giyince oluyor o incecik kızları görünce çook özeniyorum
Su an tatildeyim esimle resim cekilirken bunalima girmekten sikildim inan bende zayof kadinlara ozeniyorum yuzu guzel olmasa bile zayof olsun yeter

X