Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

Merhaba, yeşil kahveye başlayalı bugün 9 gün oldu. Cumartesi 1 hafta kullandıktan sonra tartıldım 2.5 kilo vermişim. Bu beni çok mutlu etti. Tabi diyet ve yürüyüşle destekliyorum. Sigarayı bıraktıktan sonra 3 ayda 7 kilo aldım 2 kilo da fazlam vardı zaten hedefim 9 kilo vermek, 2.5 kilosu gitti bile :))

Merhaba, yeşil kahveye başlayalı bugün 9 gün oldu. Cumartesi 1 hafta kullandıktan sonra tartıldım 2.5 kilo vermişim. Bu beni çok mutlu etti. Tabi diyet ve yürüyüşle destekliyorum. Sigarayı bıraktıktan sonra 3 ayda 7 kilo aldım 2 kilo da fazlam vardı zaten hedefim 9 kilo vermek, 2.5 kilosu gitti bile :))

DVO SANA ÖZELDEN MSJ ATTIM.. En Büyük KK

Merhaba arkadaşlar,

bende iki aydan beri kullanıyorum.Ikı aylık surecte yaklasık 5-6 kg verdım.Diyet programı uygulayıp gunde uc defa yesıl kahve tuketıyorum yemeklerden once.
İlk zamanlar ıcımı bıraz zor gelıyordu ıcemıyordum ama alısınca sorun kalmadı.Piyasada cok fazla urun var onemlı olan orjınal urunu bulup kullanmak gerekıyor.Benım aldıgım urunun ismi ''green fit green coffe'' bitkisel.info sitesinden aldım baslamak ısteyenlere tavsıye edelım umarım herkes benım gıbı kilolarından bu kadar rahat bır sekılde kurtulur.Bol şans herkese....

lalegulu
arkadaşım dediğiniz üründen almak istiyorum evet bir zamanlar sübitramin içerikli bir hap kullandım muhtesemdi ama yasaklandı bu ürünün içinde gerçekten sübutramin varsa almalıyım bilgilerinizi bekliyorum lütfen bana ulasın :2:

ben aldım ıcınde o urunden yok kesınlıkle ama aldıgın urunun orjınalolması gereklı ben ıkı aydır kullanıyorum 5-6 kılo verdım.
bitkisel.info bu sıteden alabılırsın guvenılır ve orjınal urun.

Türkiye'de hanımların son gözdesi Zayıflatan kahve olarak adlandırılan Yeşil Kahve kilolardan kurtulmanın yeni bir yolu olarak karşımıza çıktı. Hem doğal, hem de sağlıklı yolla kilo vermenin yeni yolu Zayıflatan kahveye nasıl zayıflatır?

Zayıflatan Kahve nedir, Yeşil Kahve nedir? kahve ile nasıl kilo verme, Yeşil Kahve ile nasıl kilo verilir?

Zayıflatan kahve, kilolardan kurtulmanın yeni bir yolu olarak karşımıza çıktı. Hem doğal, hem de sağlıklı yolla ideal kilo vermenin yeni yolu zayıflatan kahve olarak gösteriliyor.

Doktor Mehmet Öz'ün 'yeşil kahve zayıflatmaya yardımcı oluyor' sözleri kilo derdi olan milyonlarca insanın gözünü Brezilya'dan ithal edilen ürüne çevirmesine neden oldu. Şimdiden çok sayıda aktar Yeşil Kahve için Brezilya'nın yolunu tuttu.

DR ÖZ'ÜN SÖZLERİ İLE ÜRÜNE İLGİ PATLADI

Dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz'ün 'yeşil kahve ile zayıflayın' sözleri Tüm dünyaya yankı buldu. Amerika'da yayınlanan 'The Dr. Oz Show' isimli TV şovunda yeşil kahveden Dr Öz'ün bu sözleri zayıflamak isteyen bayanları aktarlara koşturdu. Mehmet Öz yeşil kahve çekirdeklerinin kilo kaybına ve yağ yakımına yardımcı olduğunu açıkladı. Metabolizmayı hızlandıran yeşil kahve vücudun kalori harcama düzeyini arttırıyor. Dolayısı ile yeşil kahve çekirdeği kilo vermek isteyenlere diyet ve sporun yanında yardımcı olacağı bir ürün. İşte bu açıklamalar Türk aktarları harekete geçirdi. Ürün için yoğun talep patlaması yaşanıyor. Aktarlar Brezilya'dan ürün ithalatı için sıraya girdi.

ZAYIFLATAN KAHVE İTHAL EDİLİYOR

Ürün çiğ olarak Brezilya'dan geliyor. Yani ithal ediliyor. Son siyasi olaylarla fırlayan döviz fiyatları da üründeki maliyeti arttırdı. Furkan Doğal Gıda Ürünler'in sahibi İsmail Aras taklit ürünler konusunda uyarılarda bulundu. Ürün güvenilir noktasında dikkat edilmesi gerekiyor. Ürün indirimvadisi.com adresinden alınabilir

Yeşil Kahve nedir?

Yeşil kahve, kökboyasıgiller (Rubiaceae) familyasının Coffea cinsinden geliyor. Bitki 5 metreye kadar büyüyebilen bir ağaç cinsi. Ağırlıklı olarak Brezilya'da bulunuyor

Neden Yeşil kahve?

Yeşil kahve diğer bildiğimiz normal kahveden biraz farklı özellik gösteriyor. Yeşil kahve kavrulma işleminden geçmediği için kahve bitksinin faydalı etkilerini kaybetmiyor.

Yeşil kahvenin faydaları?

* İçeriğindeki bileşenler yağ yakımını hızlandırıyor,

* Kalori yakımını hızlandırıyor ve böylece kilo vermeye yardımcı oluyor.

* Yeşil kahve çok yüksek antioksidan etkiye sahiptir. Yani metabolik faaliyetler sonucu oluşan serbest radikallerin oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Serbest radikallerin hücreye zarar vermesini engelleyen antioksidanlar böylece yaşlanmanın olumsuz etkilerini de geciktirici özelliğe sahip.

* Enerji verir, yorgunluğa ve halsizliğe iyi gelir.

* Şeker hastalığı riskini azaltıcı etkisi vardır.

* Hipertansiyon üzerinde iyileştirici etkisi vardır

Yeşil kahve nasıl pişirilir?

Yeşil kahvenin evde hazırlanışı oldukça pratik ve kolaydır. Yaklaşık olarak 1 yemek kaşığı kahve cezveye konulduktan sonra 180 ml sıcak su üzerine eklenir ve 4 dakika demlenmeye bırakılır. Sıcak olarak servis yapılır.

Yeşil kahve günde kaç kez içilebilir?

Yeşil kahve sabah ve akşam olarak günde 2 kez içilebilir. Fazlası zararlı olacaktır.

Yeşil kahve içerek zayıflayanların sayısı günden güne artmaktadır. Eğer sizde doğal bir yöntem ile zayıflamayı düşünüyorsanız yeşil kahveyi denemenizi öneririz.

Yeşil kahvenin zararları nelerdir?

Yeşil kahve son zamanlarda zayıflama ürünü olarak vitrinlerde çok rastlanan ve kullanılan bir üründür. Ancak aşırı kahve tüketimi vücutta su tutulmasına neden olabileceği için yeşil kahve içilen dönemlerde günde en az 2.5 litre su içilmesi gerekmektedir.

kahveciden almıştım bende 2 hafta önce türk kahvesi gibi yapıp içiyporum sabah akşam. yarım kilo ya gitti ya gitmedi belli değil. bundan da bir sonuç çıkmayacak sanırım:KK43:((

Eki Görüntüle 1091504
2012 yılında Dr. Öz’ün programında tanıtımını yapmasıyla yeşil kahve ile zayıflama hayatımıza girdi.
Dr Öz’ün iddiası şu yöndeydi; “Diyet yapmanıza, egzersiz yapmanıza gerek yok, yeşil kahve yağlarınızı yakacaktır.”
Yeşil kahve ekstresi kavrulmamış kahveden elde edilir. Yeşil Kahve ile Zayıflamanın zararları neler, yazımızda bu konuya değineceğiz.
Konun devamı İçin Tıklayın:
http://www.kadinlarkulubu.com/portal/diyet/yesil-kahve-ile-zayiflamanin-zararlari-61888.html

peki aktardan çekirdek halinde alınıp çektirilen yeşil kahve ile nescafe yeşil kahvenin etkileri aynımı..? nescafe nin yeşil kahvesini kullanıp memnun kalan varmı...? :44:

Bende aldim kullaniyorum vee 1 haftada 1.5 kilo vermisim 😁😁😁 hic diyette yapmadim sporda 🎉🎉🎉🎉

Bende aldim kullaniyorum vee 1 haftada 1.5 kilo vermisim 😁😁😁 hic diyette yapmadim sporda 🎉🎉🎉🎉

Tebrikler 😀 nasıl kullandın peki günde kaç kez ve ne zaman 😊😊

iPhone 'dan gönderildi

Sabah aksam yemeklerden yarim saat önce iciyorum tokluk hissi veriyo hic acikmiyorum abur cuburlar hayatimdan tamamen cikti artik...

Sabah aksam yemeklerden yarim saat önce iciyorum tokluk hissi veriyo hic acikmiyorum abur cuburlar hayatimdan tamamen cikti artik...

Bn de dün alıp içtim bir fincan. Öğütülmüş olarak aldım ben. Normal Türk kahvesi gibi pişir dedi. Sence nasıl olmalı?

iPhone 'dan gönderildi

Benimki de toz halinde normal türk kahvesi gibi yapiyorum tabi sekersiz 4 dk dinlendiriyorum ilikken iciyorum soguyunca tadi cok kötü oluyor 😖😖😖

X