zayıflama tüyosu???

Kür mür hikaye hic bosuna ugrasma. Benm boy 1.63, kilom 63,5 tu agustosta. Herkes laf etti beni (tığ gibi bi hatundum :-) ) hirslandim. Spor yaptim,öğünlerimi azalttim,bol bol su ictim suan 57 yim. Hedefim 55. Son 2 kilom kaldi :KK49:
offf çok özendim:KK43: yüzünde bir sarkma,kırışma ,çökme olmadı mı?

kızlar yaaa...ben günden güne kilo alıyorum...şuan boyum 1.60 ve 66 kiloyum:KK43: geçen sene dukan diyeti ile 15 kilo vermiştim..52 kilo falan olmuştum...diyet et ağırlıklı.ta benim damak tadıma göre..o yüzden zorlanmadım ama şöyle bi eksisi oldu: yüzüm acayip çöktü kızlar:KK43: resmen fiziğim 10 numaraydı ama yüzümde iş yokken ne fayda:KK43: şimdi aynı kiloyu geri alınca yüzüm eski haline geldi...ama işte bu bahsettiğim sebebpten dolayı bir daha dukan yapmak istemiyorum yüzüm sarkacak,kırışacak diye.... ne tavsiye ediyorsunuz, ben nasıl veririm bu 15 kiloyu yaa:KK43:
Günde 2-3 litre soğuk su için, katı yağlı poğaça tarzı besinler tüketmeyin, günlük yarım saat tempolu yürüyüş yapın,akşam en geç saat 7 sularında kahvaltı tarzında bir şeyler yiyin, günlük kalori alımınız 1500 kaloriyi geçmesin(internette 1500cal diyetleri vardır muhakkak). Not: soğuk su sayesinde yüzünüz sarkmaz , metabolizmanız da hız kazanır

offf çok özendim:KK43: yüzünde bir sarkma,kırışma ,çökme olmadı mı?
Spor yaparsan her zaman vucudun sıkı olur. Millet 40-50 kilo veriyo ben 6 kilo verince niye pörsüyeyim hemen :-) :-) yok canim hicbiri olmadi. Su iciyorum gunde 2-2,5 litre hucrelerim yenileniyor,spor yapiyorum vucudum sıkılaşıyor :KK73:

Ama bu yüzden kilo verme meselesi tamamen genetik bir durum değil mi ki?
Ne zaman, nasıl şekilde verirsen ver o yüz zayıflayacaktır.
Ve buna zamanla alışırsın. Önce kötü gelebilir de sonra benimsersin bence.

Merhaba ben 15 yıldır obezim Zayıflamada sonsöz diye bir kitap aldım okudum ve zayıflmak adına öğrendiğim bildiğim herşeyin ne kadar boş olduğunu anladım diyet şişmanlatır diyor; evet haklı uyguladığımız sürece kilo veriyoruz ama bıraktığımızda verdiğimiz kiloları fazlasıyla geri alıyoruz spor zayıflama metodu değildir diyor evet oda uygulandığı sürece işe yarıyor düzensiz beslenmenin kilo aldırdığını öğrettiler bize bu zamana kadar ben düzenli beslenen bir tane bile zayıf insan tanımıyorum bu zamana kadar yiyecekleri hep sağlıklı ve sağlıksız diye ayırdık ama dünyada bugün fare yada böcek yiyip sağlıklı yaşayan insanlar var kısacası hanımlar deniz egece boş konuşmamış kendiside kilolu bir insamış ve kendi bulduğu teknikle 40 kilo vermiş.
ben yeni başladım kampına katıldım 3 hafta oldu 7 kilo verdim üstelik istediğimi yiyorum ama bedenimin ihtiyacı kadar yani bu dünyada herşey inançmış yiyecekler bile inançlarımıza göre hizmet ediyor bedenimize biri kilo almaktan korkuyor kilo alıyor diğeri ise umursamadan yiyor kilo almıyor
HANIMLAR İLGİ NEREDEYSE O BÜYÜYOR NEYİ İLGİSİZ BIRAKIRSAK YOK OLUYOR KİLOLARLA YADA YİYECEKLERLE İLGİLENMEYİN DENİZ EGECENİN DEDİĞİ GİBİ HAREKETLE İLGİLENİN HAREKET BEREKETTİR.

merhaba ben 25 yaşındayım ve çocuklugumda berı kılo problemı ile uğraştım.Diyet spor herşeyi yaptım ama bıraktıgımda tekrar kilo almaya başladım taki DENİZ EGECEYLE tanışana kadar deniz bey hiç bi şekilde diyet yapmadan bilinç altı kodlama eğitimleri vererek olmak istediğim kiloya ulaştım.DENİZ EGECE'NIN dediği gibi kilo bilinç altında bitmediği sürece bedende de bitmez...

merhaba ben 25 yaşındayım ve çocuklugumda berı kılo problemı ile uğraştım.Diyet spor herşeyi yaptım ama bıraktıgımda tekrar kilo almaya başladım taki DENİZ EGECEYLE tanışana kadar deniz bey hiç bi şekilde diyet yapmadan bilinç altı kodlama eğitimleri vererek olmak istediğim kiloya ulaştım.DENİZ EGECE'NIN dediği gibi kilo bilinç altında bitmediği sürece bedende de bitmez...

Evet, bazı şeylerden vazgeçmeden hedefe ulaşılmıyor. Ben 10 sene önce 18 kilo verdim. Dediğiniz gibi vücut için faydalı olmayan herşeyi kestim. Herkesin yapısı aynı değil. Çok yakın arkadaşım bir öğünde 1 ekmeğe yakın yerdi kilo almazdı. Ben 1 gofret yedimmi ertesi güne 1 kilo fazla çıkardım.
10 senedir kilomu oturttum. Yürüyüş yapıyorum haftanın 4 günü. Sporu hayatımıza sokmazsak bu iş olmaz. Erkeklerin kasları kadınlara göre daha hızlı çalışır, toparlanır, bizim öyle değil. Yaş ilerledikçe vücut yumuşuyor. Bunu 20 li yaşların sonunda çok iyi anlıyorsunuz. Spor salonuna para veremem diyorsanız artık parkurlar var parklarda bahçelerde herkes yürüyor.

İnsanın canı hiç mi tatlı, abur cubur vs çekmez? hepimiz insanız, yiyoruz. 1 gün yiosan 3-4 gün yediklerine dikkat etmek zorundasın başka türlü olmaz.
Sağlam motivasyon olmadan diyete de başlanmaz. Düşünüp ben artık bu kiloda olmak istemiyorum diyip dikkat etmeliyiz.

Bana en çok koyan şey levi's ın deneme kabinlerinde o istediğim model kotun 40 bedeni bacağımdan yukarı çıkmadığı gündür. 36 ya düştüğüm gün gidip aldım o kotu :KK70:

dukan ve karatay başa bela bende dukanla 21 kilo verdim sonra hepsi geri geldi hemde 3 ayda sonra karatay yaptım hemen hemen aynı zaten 10 verdim 2 ayda oda geri geldi şimdi bir diyetisyene gidiyorum ayda 3-4 veriyorum ama en azından mutluyum etde yiyorum sebzede hatta arada tatlı bile amaç beslenme değişikliği ki en mantıklısı bencede

Kilo vermek için yöntem çok. Önemli olan doğru bilgilerle doğru motivasyon ile yol almak

Son düzenleyen: Moderatör:
yüzden kilo vermemek için spor şart ama bazı insanların ne olursa olsun yapılarında vardır yüzden zayıflar onuda değiştiremezsin.kimiside zayıflar yüzü hala kılolu olurr :)

herkes yazmış spor diye ben de tekrar etmeyeyim. kısa sürede çok kilo verince yüzde çökme oluyor maalesef. çevremde bunu çok gördüm. onun dışında belli bir yaştan sonra kilo alıp vermeseniz bile inceyseniz yüzünüz toplu bayanlara göre daha yaşlı görünüyor. Coco Chanel'in 30'un sonra bir kadının poposuyla yüzü arasında seçim yapması gerekir diye bir lafı var.:KK53: ben 31 yaşındayım ve hep ince biri oldum. ama makyajlı halimle makyajsız halim arasındaki fark giderek açıldı ve ilk defa bu sene göz altı kapatıcısı, düzenli fondaten ve allık kullanmaya başladım.

Kesinlikle yarım saat zumbaa zumbaa zumbaa :) ve günde 3 fincan yeşilçay ekmeğide azalt sıkılaşma egzersizleri yap sarkman olmaz.

efferslim ürününü kullan bence bende sipariş verdim bugün. urunu arkadasımdan duydum yag yakıcı özelliği varmış kilo probleminde birebir...güvenilir bir siteymiş kapıda nakit veya kredi kartı ödeme imkanı da var sonucunuda paylaşırım sizlerle

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar yaaa...ben günden güne kilo alıyorum...şuan boyum 1.60 ve 66 kiloyum:KK43: geçen sene dukan diyeti ile 15 kilo vermiştim..52 kilo falan olmuştum...diyet et ağırlıklı.ta benim damak tadıma göre..o yüzden zorlanmadım ama şöyle bi eksisi oldu: yüzüm acayip çöktü kızlar:KK43: resmen fiziğim 10 numaraydı ama yüzümde iş yokken ne fayda:KK43: şimdi aynı kiloyu geri alınca yüzüm eski haline geldi...ama işte bu bahsettiğim sebebpten dolayı bir daha dukan yapmak istemiyorum yüzüm sarkacak,kırışacak diye.... ne tavsiye ediyorsunuz, ben nasıl veririm bu 15 kiloyu yaa:KK43:
Merhaba

Yıllardır kilo ve 28 yaşında üniversite mezunu işsiz güçsüz biri olarak söyleyeceklerime kulak vermeni isterim. Zira diyet ve spor için oldukça vaktim bol ve bu konuda artık başarılı olduğumu iddia edebilirim:) Öncelikle sana tavsiyem şu 3 ana, 3 ara öğünlü diyet listelerine göz atman. Aç kalmayacaksın bunu sana temin edebilirim ayrıca harfiyen uyacaksın. Eğer çalışmıyorsan günde 2 kere yürüyüp koşacaksın. Saat öğlen 2 de ve aksam 8den sonra. Çalışıyorsanda kendine yürüyüş için muhakkak bir aralık belirle. Metro kullanıyorsan yürüyen merdiven kullanma veya günde en az 20 dakika dans et. Arada gıda olarak kaçamakların olabilir. asla yüzün çökmeyecek ve ayda en az 4 kilo vereceksin. Bu rakam bazılarınıza az gelebilir ama yüzün çökmeden ''sağlıklı'' bir şekilde zayıflamak istiyorsan bunu yapmalısın. HOMİDİ GIRTLAK ZAYIFLANMIYOR ARKADAŞLARIM:) Sevgilerimle

2 öğün beslen kahvaltı yap saat 1 de yemek ye ama az birdaha bişi yeme bazen tek öğün beslen ben öle yaparak verdim abur cubur yemiceksin günde 3 lt su iç nescafe iç açlığı bastırır 23 kilo verdim sana tavsiye :)

X