Zayflama iksiri

kizlar Dm den gidip alan varmi :)
Quellecim bende yarin alicam bakalim birde bunu deneyeyimjeyyar

canim almanya icinde var disinda varmi bilemiyorum
Avustryada varr:)

hep sizin mi olacak
aktarlariniz var bizim surda bi dm imizi cokmu gördünüz naniknanik
Gülsemincim vallahi haklisin.Onlar aktardan sunu alin bunu apin diye catir catir yazarken biz öyyllee bakiniyduk.Ohh simdide siz bakinin böyleelaelaenaniknanik
gunaydin kizlar bende dun gittim aldim

DM de hepsi vardi ve bio aldim 17 euro tuttu ama domates suyu iki tane aldim

ya dun gece ictim cok igrenc ya tadi nasil icicem ben

bugun daha icmedim cesaretim yok :)

Quellecim ne güzel okudum hepsini cesaretlendim simdi tadi kötü yazmissin benimde cesaretim kirildi vallahi.:1no2:

cücük kılolardan nbr verdınmı cnm.kızlar kullananlar nnolur sonuçları paylassınnnnnnnnnnnnn

cücük verdğin bilgi için teşekürler.benim ihtiyacım yok ama anneme söyledim o deneyecek.yemeklerden önce ne kadar içilecek 1 kaşık mı?yani ölçüyü yazarsan sevinirim...

cücük verdğin bilgi için teşekürler.benim ihtiyacım yok ama anneme söyledim o deneyecek.yemeklerden önce ne kadar içilecek 1 kaşık mı?yani ölçüyü yazarsan sevinirim...

Canim anladigim kadari ile sabah kahvaltidan yarim saat önce ve aksam yemeginden arim saat önce bir su bardagi icilecek.a.s.

Kilo verip vermedigimi soran arkadaslarim;söz verdim kendime 10 gün dolmadan tartinin üstüne cikmayacagim,tartiyi cati katina cikardimki gözümün önünde durursa bos bulunup cikarim diyetatlicadiarzu

bugün 4.günüm...

karisimin tadi biraz mayhos...ve bende son iki gündür gaz problemi var,sanirim bu karisimdaki sebzelerin cig olmasi gaz yapti...ama yogun bir sekilde idrar söktürüyor diyebilirim...yemekten yarim saat önce icmeme ragmen canim yemek yemek istemiyor,biraz zorluyorum acikcasi yemek icin kendimi...he bu arada ben diyetimi ve sporumu da yapiyorum...bakalim ne olacak...

ben bugün dm gittim ama sadece dometes suyu bulabildim arkadaslar
rosmana da gittim ordada bulamadim siz nasil buldunuz

CÜCÜK cüm vallahi cok güzel bir bilgi verdin bizlere tesekkürler bende pazartesi insallah alip malzemeleri baslamak istiyoruum.Bu arada bizleri habersiz birakma senden gelecek ii haberleri sabirsizlikla bekliyoruz.Gaz problemi yapti demissin canim.Gaz SIKISITIRMASIMI yoksa sürekli gaz cikarma problemimi yaratti??

sırnaşık şeydaha cok cikarma oluyorsırnaşık şey

bem bugün sadece enginar suyunun aldım mecitefendinin,günde 3 bardak içilebiliyormuş,bakalım gelişmeleri paylaşırım burada
domates mevsimi tam gelmediğinde biraz bekeleyeceğim suyunun daha sonra çıkarıp onu da içerim ben
düzenli yürüyüş yaptığımdan etkisini çabuk görürüm inşallah

engınar suyu 1 lt-14 ytl
ısırgan suyu-6 ytl

nettekı fıyatları arkadaslar...şakkıdı

neti boşverin aktara gidip alın mecitefendi güvenilir bir marka türkiyede
enginar suyu 6 ytl diğerini bilmiyorum daha almadım
şutarafagitti

kzılar patetsinin suyunu cıkarı posasını atm ayan sıkın onu sargı bezine koyun yüzünzü sarın 30 dk beklet,in ve porselen gibi pürüsüz cildiniz olsun ziyan etmeyin.....hem gözaltı torbalarına ve morluklarına da cok iyi .....

Patates, B1, B2, PP vitaminlerini ihtiva eder. Ayrıca potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, alüminyum, manganez, çinko, nikel gibi değerli madenler içerir. Bunlar pişirilince kaybolurlar. Çiğ patates suyu içilirse bütün bu faydalı vitaminlerden istifade edilmiş olur.
Çiğ patates suyu karın ağrılarını dindirir, mide ekşimesini önler, safra kesesi taşını düşürür. Karaciğer şişkinliğini iyileştirir, iltihabı giderir, kansere karşı korur. Gastritte, ülserde, on iki parmak ülserinde faydalıdır, yüksek tansiyonda ve damar sertliğinde kullanılır, idrar söktürücüdür, albüminde ve basurda faydalıdır, taş ve kumların dökülmesini sağlar.

merhaba.çiğ patates zararlı değil mi?
sonradan bir problem çıkmasın sakın?

merhaba..

hepsini tek tek netten arastirdigim kadariyla cok faydali oldugu yaziyordu ve aslinda tüm sebzelerin cig olarak yenilmesi gerektigi cig yenemiyorsa cige en yakin sekilde tüketilmesi gerektigi aksi takdirde aclik ihtiyacimizi giderecegimiz posa sekline dönüstüklerini yaziliydi...

arkadasim yine de eger böyle bir durum söz konusuysa bizimle ayrintili sekilde paylasirsan cok sevinirim..akil akildan üstündür sonucta,amacimiz kilollarimizdan kurtulup güzel görünümlü ve saglikli olmak...saglik giderse güzel görünümün ne önemi var...

ben bunu bir kere denedim ve ilk denememde burnumun üstündeki siyah noktalari temizledi cok sasirmistim...ama biraz cildi kurutuyor patatesten sonra nemlendirici uygulamak da fayda var bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…