zavallı 2009 mart babaları ( kocaları :)

bende gece uyandırmıyorum işe gidecek yazık diye
sabah uykusuz olunca sinirlerim tepeme çıkıyor bu seferde çatıyorum gece bi kalkıp ilgilenmiyorsun diye:kızgın:
o da yazık kalk dedin de ben mi kalkmadım kaldırsaydın ya diyo
ben yine üste çıkıyorum
sesini duyup sen kalksaydın sabahı sabah ettik diyorum:kızgın:
o da sen kaldırsaydın diye konuşmalarımız sar başa devam ediyorkaydirigubbakcemile3

biz genelde ikmizde kalkıoruz çünkü zilli lızım gece babada uyumak istio ben uyutamıorum bnmde işime gelio çok kalkmıoruz gerçi gece

kocamı seviyom hemde çok onun varlığı bile yetiyo bana. Allah canını sağ etsin evimde olsun tabi azcıkta yardım etsin

kaldırın alışsınlar ne demek işe gidiyo 9 y taşı her türlü hormonal dengesizliği yaşa emzir temizle tutsunlar bi işin ucundan canım

kocaları kaldırsak ne iş yapacaklar ki benimki uyanınca emmek istiyo.kalk sen emzir diyemezsin ki!!!iama bu duruma kıcık olmuyor da değilim....

Esim günde on saat calismasina ragmen aksam benle beraber yatiyor yani saat 00:30 Rüyayi yatiriyoruz sonra sabaha dogru beste bizim kiz ayakta hergün ayni saatler arasi 4bucuk-5bucuk arasi ozamanda esimi kaldirmiyorum cünkü sabahlari rüyayi yanima aliyorum ve hep beraber yatiyoruz kizim yatmasada yanimda uzandigindan fazla yormuyor beni ama evde oldugu günler ve saatler kendisi hep ilgileniyor gaziyla,altini degistirmekle o ugrasiyor cünkü ben ev isini yapiyorum ama aglamaya basladiginda ben aliyorum buseferde o benim kaldigim yerden ev isine devam ediyor... ara sira benim deliligim tutuyor ve söyleniyorum: duymuyormusun bebegin agladigini oda beni kaldirsaydin ya diyor bende duysaydinda kendin kalksaydin ben nasil kalkiyorsam hissediyorsam vs oda birsy demiyor oturup susup bana bakiyor sadece sonra rüya aglayinca rüyayi elimden alip canim kizim diye oksuyor ben o arada herzaman uykuya daliyorum sanki beni sakinlestiriyormus gibi ...

yane benim koci$ hicte zavalli degil:KK70:

Benim kocişde işten gelince ilgileniyor sağolsun. Zaten beni kıskandırıyo,babalı-oğullu güzel anlaşıyolar.,bakışıyolar,oynaşıyolar :mymeka:

Hattaa geçen gün çok mızmızdı babası gelene kadar.. Gelince oğluna ne diyo:
-Napıyolar oğlum sana işkence mi yapıyo yoksa babanneyle anne...
Tööbe tööbe.Temelli kızdırıyo bide gülüyo hoşşik. :eek:klava:

Geceleri yalnız bakıyorum. Havalar daha tam ısınmadığı için baba bir kanepede ben bir kanepede,beşikde dibimde.... Baba hor hor uyuyo.. Bide sabah kalkmış oğluna ne diyo :
-Sabaha kadar uyutmadın oğlum beni. Annen hor hor uyudu orda kafamçokkarıştı

ayy benimkim ilgileniyo sağ olsun okuldan gelince ben ne istersem yapıyo, mama,rezene bazen bana yemek bile yediriyo, mutfağı topluyo Allah razı olsun
valla kızlar aynı şeyleri ben yazacaktım gerek kalmadı. :)
hele baba oğul bi anlaşıyolar çoçuk o evdeyken uyuyo gidince çığlığı basıyo. buketçim aynı seninki gibi napıyolar sana oğlum diyo bide bana eve kamera yerleştirip bakacam diyo ya :)
ama sağ olsun damlanın dediği gibi de eve gelince ne dersem yapıyo..
-emir eri oldum yaa diyo :) yada
-ana oğul beni ayak işlerinizde kullunıyorsunuz diyo

Selam kızlar, bende eşimle birlikte yatıyorum.:ecrin_bebek:ben kalkıp emziriyorum çoğu zaman kendim yapıyorum ama zavallı kocacığımda gazını çıkartmakla uğraşıyor.:1no2: eeee alışsın sonra zor gelir 4 ay sonra işe döneceğim. Hayat müşterek.....
Geceleri bu durumdam şikayet etse de. Sabah oğlunun gülümsemesini görünce herşey düzeliyor.:nazar:

valla bende ondan kıyamıyorum ikimizde çalışsak melekcim sizin gibi o zaman iş bölümü gerekir.ya bişey sorcam kızlar sizde etrafa dehşet saçıyomusunuz arada.özellik bebek konusunda fazla titizleniyorum ve bişeyler istediğim gibi yapılmadığı zaman en yakınımdakinin vay haline.noolur biri bana sadist olmadığımı yalnız olmadığımı söylesin :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

ben sölim ozaman sadist egilsin:))))
bende de durum aynı kocişi haşlaya haşlay bi hal oldu gün boyu sinirimi biriktirip aksam adama çatıyom.ama istemeden oluyo napim bu bebiş beni asabi yaptı.kaç gündür 4 duvar arasında yalnızlık insanı çıldırtıyo.ama artık çıkıcam bebişi düşünürken akıl sağlığım bozulcak.bende eşime git yat diyom dayanabildiği kadar dayanıyo yatıncada bomba patlasa duymaz zaten ama işin garibi o yatıncada horlama sesini duyunca ben gıcık oluyom.malum ben hortlak gibi gezdiğimden...:1shok:

ben sölim ozaman sadist egilsin:))))
bende de durum aynı kocişi haşlaya haşlay bi hal oldu gün boyu sinirimi biriktirip aksam adama çatıyom.ama istemeden oluyo napim bu bebiş beni asabi yaptı.kaç gündür 4 duvar arasında yalnızlık insanı çıldırtıyo.ama artık çıkıcam bebişi düşünürken akıl sağlığım bozulcak.bende eşime git yat diyom dayanabildiği kadar dayanıyo yatıncada bomba patlasa duymaz zaten ama işin garibi o yatıncada horlama sesini duyunca ben gıcık oluyom.malum ben hortlak gibi gezdiğimden...:1shok:

benimkide yatinca horuldamaya basliyo.. bende güya yanlislikla uyandiriyorum hep onu.. bazen elimden bisey düsüyor, tikirtisina uyaniyor.. bazen battaniyeyi asiliyorum -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

benimki top patlasa uyanmıyor ama fısıltıyla bile "ay kıyamam kızıma nasıl da kusuyor hastamı olmuş benim yavrum"benzeri bi söz söylesem zıplıyor acaba uyuma numarası mı yapıyor

benimki top patlasa uyanmıyor ama fısıltıyla bile "ay kıyamam kızıma nasıl da kusuyor hastamı olmuş benim yavrum"benzeri bi söz söylesem zıplıyor acaba uyuma numarası mı yapıyor

duygu sömürüsü , illa duygu sömürüsü.. yoksa yemiyorlar babalar

selen gece uyanmadığı için rahatız Allaha şükür ne annesini ne babasını uyandırmıyor kuzum....ama gündüzleri eşim çok ilgili maşallah gazını çıkarır sağdığım sütü içirir biberonla altını değiştirir banyoyu beraber yaptırırız uyutmaya çalışır hatta benimki biraz fazla düşkün sanırım bazen sinir olmuyo değilim o bana kızar genelde niye öyle yapıyosun çocuğu niye ağlatıyosun diye taa yatak odasında uyuyo bile olsa selen azıcık mızıldansa kalkar gelir noldu kızıma diye...

bize babadan hafta içi pek destek yok ama sağolsun hafta sonları beni biraz dinlendiriyo herşeyi yapıyoda bi altını değiştirmiyo açıp hayatım bu kaka yapmış diye beni çağırıyor bunada şükür geceleri yatak odasından kanepeye kaçma bizdede var hep aynı galiba bu kocalar

döndüm şükür evimdeyim.hava değişikliği yaramadı bize.bebişim bi ishal oluyor bi kabız.kocişte yardım etmeye çalışıyor ama ne yapsak nafile.annemde yok artık yardım edecek.kadına çektirmediğim kalmadı malum sadistim ya naniknanik ah şu 40 ı çıksa diyodum şimdide gel 3 ay geeeel diyorum.sanki düzelecekte.bunun 3 ayı var 6 ayı var,diş çıkarması var.var oğlu var.ooof of bu bebeler bizim başımıza kaldı tekrar söylüyorum :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

X