zavallı 2009 mart babaları ( kocaları :)

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
evet başlıktanda anlaşılacağı gibi konumuz zavallı 2009 mart babaları.gündüz işte gece zorunlu mesaide olan ellerinden bişey gelmediği halde devamlı sevgili annelerin hışmına uğrayan iç güveysinden hallice zavallı mart babaları :teytey:

benim esim bu konuda biraz daha sansli galiba ben geceleri hic dokunmuyorm ona uyu diyorum ben bakarim..dogumdan sonraki ilk haftalarda cok yardimci oluyodu gidiyodu mamasini yapiyodu yediriyodu ama simdi kiyamiyorum ya calisiyo yoruluyo ben bakiyorum o yüzden geceleri

Benım oglumda yanımızda yatarsa rahat uyutuyo babasını eger yatagındaysa basıyo bagırıgı ama esım uyanmıyo ben yorgunum dıyo

valla bende kıyamıyorum ama benim kız gayet güzel kıyıyo hepimize.gece 3,5 ta uyuyo ve öyle bir çığlık atıyoki adam mecbur uyanıyo yatak odasından oturma odasına taşınıyo :ecrin_bebek: bende emziriken başında uyukladığım için tabi bana da kıyamıyo.ama yinede bu kadar yardım etmesine rağmen gazabımdan kurtulamıyor :mymeka: en ufak yanlışta malesef azarı yiyen hep zavallı kocişim oluyor.acıyorum ben bu babalara ya :jeyyar:

Ne bagırıyon sende adama benım herıfe bagır bakalım dogurmıyaydın ne bagırıyon dıyo

benim esim bu konuda biraz daha sansli galiba ben geceleri hic dokunmuyorm ona uyu diyorum ben bakarim..dogumdan sonraki ilk haftalarda cok yardimci oluyodu gidiyodu mamasini yapiyodu yediriyodu ama simdi kiyamiyorum ya calisiyo yoruluyo ben bakiyorum o yüzden geceleri

bızdede durum aynı bende gıt uyu dıyorum ama 1 hafta sonra calısmaya devam o zaman bakalım ne yapacaz :)

off of bu bebeler bizim başımıza kaldı ben size söyliim :ecrin_bebek:

off of bu bebeler bizim başımıza kaldı ben size söyliim :ecrin_bebek:

öyle gözüküyo valla benimki emmiyo mama yiyoya hani ben bu yüzden yirtiyorum arda gündzleri izinli oldugunda al biberonu yedir benim isim var diyorm sonra bi ses asskimm gel cocugun gazini cikar ben yapamiyrmm offfff:kızgın:

valla bende ondan kıyamıyorum ikimizde çalışsak melekcim sizin gibi o zaman iş bölümü gerekir.ya bişey sorcam kızlar sizde etrafa dehşet saçıyomusunuz arada.özellik bebek konusunda fazla titizleniyorum ve bişeyler istediğim gibi yapılmadığı zaman en yakınımdakinin vay haline.noolur biri bana sadist olmadığımı yalnız olmadığımı söylesin :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

valla bende ondan kıyamıyorum ikimizde çalışsak melekcim sizin gibi o zaman iş bölümü gerekir.ya bişey sorcam kızlar sizde etrafa dehşet saçıyomusunuz arada.özellik bebek konusunda fazla titizleniyorum ve bişeyler istediğim gibi yapılmadığı zaman en yakınımdakinin vay haline.noolur biri bana sadist olmadığımı yalnız olmadığımı söylesin :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

bende öyleym cnm esime kiziyrm cok cünkü yakinimdaki tek varlik o :roflol: baskada satasacagm kimsm yok

benim annemde var onada kızıyorum kadın geldiğine geleceğine pişman oldu.bu arada emel sensin SADİİİSSSTTTTT delikafadulden

Benim kocişde işten gelince ilgileniyor sağolsun. Zaten beni kıskandırıyo,babalı-oğullu güzel anlaşıyolar.,bakışıyolar,oynaşıyolar :mymeka:

Hattaa geçen gün çok mızmızdı babası gelene kadar.. Gelince oğluna ne diyo:
-Napıyolar oğlum sana işkence mi yapıyo yoksa babanneyle anne...
Tööbe tööbe.Temelli kızdırıyo bide gülüyo hoşşik. :eek:klava:

Geceleri yalnız bakıyorum. Havalar daha tam ısınmadığı için baba bir kanepede ben bir kanepede,beşikde dibimde.... Baba hor hor uyuyo.. Bide sabah kalkmış oğluna ne diyo :
-Sabaha kadar uyutmadın oğlum beni. Annen hor hor uyudu orda kafamçokkarıştı

ne yazigi ya sanki cok bakiyolar gibi, daha benimki bir gece ilgilenmedi, cocuk yirtinirken o horluyor, tinlamiyo bile, sabahta hic uyutmadin oglum bizi diyo, girtlaklayacam adami yaa

Al bendende o kadar nazancım... Hiç duymadım die yeminler edio bide.
Bi gece hırsımdan uyandırdım...Söyle napayım dedi bişey bulamadım,git su getir dedim:))
Uyandırmak değil mi okkhhh

:KK43: bende şimdi haşladım adamı ne yapabilirse sanki çocuk emmek için ağlıyo ben susturmadın diye kızıom

ayy benimkim ilgileniyo sağ olsun okuldan gelince ben ne istersem yapıyo, mama,rezene bazen bana yemek bile yediriyo, mutfağı topluyo Allah razı olsun

benimki işten kaçıp eve geliyo kızını görmeye :)))maaşallahh deyim ben pırlanta gibiymiş benim kocam ehuheheheheu

X