Zaafım Var Ne Demek

Bana da benzer birsey söyleyen bir erkek olmustu. Iki gün sonra bir kizla beraber olmaya basladi..yani kisacasi "seninle su anda yatamadigim icin baskalarla beraber olurum ama sen burda bekle" demek. Tam kalın kitapla dövülecek tipler

Bu şekilde kandırıp elde etmeye çalışıyorlar

Insan tecrübesiz olursa böyle seyleri tabi hemen anlamiyabilir, ama insanlari biraz taniyonca cogunun ne kadar bos konustugunu ayirt edip hemen eleyebiliyorsun. Isin avantaji o. Onu tekrar etse "Beni evinin kadini, cocuklarinin anasi da yapacak misin?" De ve gül de gec.

Insan tecrübesiz olursa böyle seyleri tabi hemen anlamiyabilir, ama insanlari biraz taniyonca cogunun ne kadar bos konustugunu ayirt edip hemen eleyebiliyorsun. Isin avantaji o. Onu tekrar etse "Beni evinin kadini, cocuklarinin anasi da yapacak misin?" De ve gül de gec.
man
Mantıklı
E ne sandın bacım ? Erkek milletinin çoğu adi zaten 😃 akıllı olacaksın yüz vermeeyeceksin. Başkasını seven adamla konuşmada muhattap olmayacaksın. Sana bunu söylediğinde “haddini bil” diyeceksin ki ileride üzülme
hen başkasını seviyor hemde aynı zamanda milletle yatıp kalkıyor banada gelip zaafım var diyor bu nasıl bişeydir 😂

Arkadaşlar günaydın ☀️ gününüz güzel geçsin öncelikle . Benim bir sorum olacaktı size fikirlerinize ihtiyacım var . Bir insan sana karşı neden zaafım var der ? Ve bu zaafım kolay kolay geçmez der. Başkasını seviyorum ama sana zaafım var diyor
Yani diyoki başkasını seviyorum ama arada sen de nefsimi körlet iki kapim ol, metrsm ol, arzularsam gelirim demek istiyor

Arkadaşlar günaydın ☀️ gününüz güzel geçsin öncelikle . Benim bir sorum olacaktı size fikirlerinize ihtiyacım var . Bir insan sana karşı neden zaafım var der ? Ve bu zaafım kolay kolay geçmez der. Başkasını seviyorum ama sana zaafım var diyor
Seninle segz yaparım sadece, diyor.

X