Yüzünüz Ne Kadar Simetrik ?

091014061925_adrianalimadoritos2_1.jpg
pic.php

adriana limanın asimetrik cıktı
ama bence cok güzel kadın:1shok:

ya kızlar böyle boydan deneyince komik duruyor tabi :)) ayrıca limanın asimetrik değil çene yapsına dikkat edin bir fark yok.. tabi bu kadarda farklı görünmesi normal çünkü resim ortadan ikiye tam ayrılmıyor..

asimetrik çıktı ben çirkin miyim şimdi:gitme:

saçmalama canım yaa herkeste biraz asimetriklik oluyor... çok az insan simetrik.. ayrıca konunun başındada yazdım..

Doktorlara göre bir suratın bu iki fotoğrafı brirbirine ne kadar benzerse o denli çekici ya da yakışıklı olur. Ancak tıpatıp aynı gibiyse aksine üzücü bir şekilde başka zihinse engellerin belirtisidir

tıpa tıp aynı çıkması normal değil ztn ayrıca ben bu bilgileri. üniversite tezini bu konu üzerine yazan araştıran bir arkadaşın blog undan aldım belirteyim :)

ya kızlar böyle boydan deneyince komik duruyor tabi :)) ayrıca limanın asimetrik değil çene yapsına dikkat edin bir fark yok.. tabi bu kadarda farklı görünmesi normal çünkü resim ortadan ikiye tam ayrılmıyor..

evet sanırım ondan.
bir de ne kadar düz karşıdan cekilmiş gibi görünse de mutlaka bir açı oluyora.s
ufak tefek asimetriler iyice belirgin cıkıyor böyle oluncasırnaşık şey

AAA KIZLARR BEN ÇOK ÇıRKıNıM..RESıMLERDE DÜNYA KADAR FARK VAR..BıRı KURBAĞA GıBı BıRı ŞAŞIkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3NEYSE SAĞLIK OLSUNN

kızlar ben tam olarak anlamadım her 3 fotoğrafın birbirine benzemesi mi yoksa çıkan 2 fotoğraftan biri normal fotoğrafa mı benzemesi gerekiyor?

ay kendime çok güldüm yaaa
zaten benim simetrik bir yuzum yoktur
burnum hafif sağa dönüktür
çok komik bir sey cıktııııı
:roflol:

X