yüzümün sol tarafı çok ağrı yapıyorr...

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar 3 gündür yüzümün sol tarafı ağrıyor kulağım dişlerimin dibi sanırım enfeksiyon oldu ilaçta kullanamam ne yapıcam uuff!! son 1 ay kala olucak şeymi...:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi hanimiş
Canim Geçmiş Olsun Bi Doktoruna Sor çok Gerekliyse Verir Ilaç
Benimde Bazen Kulaklarimda Ağri Oluyo Ama Allahtan Sonra Geçiyoo

• Konu Sahibi hanimiş
Canım geçmiş olsun. Benimde dişlerimde sorunum var. Doktora gittim çekmedi. İlaçta yazmadı. Ağrıyor ama dayanıyorum. Diş etlerinden kaynaklanıyor. Bol bol dişlerini fırçala süt iç.

• Konu Sahibi hanimiş
geçmış olsun canım ya dr danış diş agrısı zor be ıhmal etme

• Konu Sahibi hanimiş
bıdısım ya benımde dıs etlerım çok kotu oldu hamılelıkten mı acaba doguruyum hemen dıssıye

• Konu Sahibi hanimiş
gecmiş olsun canım...
benimde ön dıslerimden 2 si içten çürümüş...1 haftadır agrıyor...ama mecburen dayanıyorum...soguk bişi içtigimde inanılmaz agrı yapıyor...dogumdan sonra dişçi yolu gözuktu banada...
sende dayanamıyorsan doktorunla konusarak agrı kesici alabilirsin...ben çok dayanılmaz agrım oldugunda parol alıyorum...

• Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar 3 gündür yüzümün sol tarafı ağrıyor kulağım dişlerimin dibi sanırım enfeksiyon oldu ilaçta kullanamam ne yapıcam uuff!! son 1 ay kala olucak şeymi...:çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun ihmal etme , ilthabi durumlardan bebek de etkilenebilir Allah korusun , mutlaka doktora gitmelisin cnm , tekrar geçmiş olsun..

• Konu Sahibi hanimiş
çok geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun...

• Konu Sahibi hanimiş
aman allahim bana sakin ama sakin kimse dis demesin benim cekgitimi bi allah bi esim kardesim annemler bi de ben bilirim vallaha:çok üzgünüm:
aman kizlar cok aciyorsa ihmal etmeyin sonra daha kotu olur allah korusun
gecmis olsun :çok üzgünüm:
benden uzak olsun dis agrisiyasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…