yüzümle ilgili bir derdim var

Galiba kimi izlediğinizi az çok tahmin edebiliyorum bende takip ediyorum o kanalı yüz yogası yapıyorum c vitamini serumum dermollerim var ceşitli serumlarım masaj aletlerim falan ama çok etkisini göremedim yüz yogasının benimde çatı kaşımda ince bir çizgi var belirgin değil çok ama orda çok çatmamaya özen gösteriyorum tatklı kaşığını buz dolabında beklettikten sonra denedim yüz yogasını ozaman faydasını gördüm cildim gerildi kaş arası kırışıklığım yok oldu tabi sonrasında çıkıyor kerata :) c vitamini serumunu öneririm çok beğenerek kullanıyorum çay ağacı yağınıda kullanıyorum c vitamini makyaj yapmadan önce nemlendirici niyetine sürün mükemmel bir baz oluyor :) fondoten mükemmel sürülüyor :) ama tabi direk etki olarak botoks daha öncelik verilen bişey sonra yoga yapılabilir 21 yaşındayım o kaş arası çizgi 18 yaşımda ortaya çıktı normal bişey aslında ama derinleşince kötü hissettiriyor kuzenim 26 yaşında cildi 10 yaşındaki çocuğun cildi gibi bebek gibi hiç kırışıklığı yok incede olsa 26 yaşında olduğuna inanmıyorlar tertemiz bembeyaz süt gibi kıskanmıyorda değilim :) benim ise siyah nokta derdim var :)
Ben sadece izleyiciyim 😂
Dermol almam lazım ama çok çeşitli bir ürün karar veremedim

Benim 8 yıldır var aynı sorun ve derinleşti. İlk başta botoks işe yarıyordu ama artık yaramıyor. Özellikle son bir yıldır sıkıntıdan üzüntüden çata çata,normal dururken bile çatık gibi görünüyor. Daha yaşım 33, 65 yaşında ki annemden kötü kaş aram. Buna artık dolgu mu lazım, bilen var mı?

son 1 yıldır dolaylı olarak beni etkileyen şeyler yaşadım kendimi biraz ihmal ettim, derdim sıkıntım yok şimdi ancak sanırım yuzume etki eden bir sorunum oldu son 1 yıl yuzunden.
son 1 yılda farkettiğim, somurtuk bir insan olmamama rağmen birazcık da bu yıpranmadan, konuşurken kaşlarımı biraz çatarak konuştuğumdan, hatta birazcık fazla hareket ettirdiğimden kaş aramda çizgi oldu 30 umu yeni geçmeme rağmen.
arasında 11 gibi çizgi oluştu eskiden normal durduğumda duz dururdu şimdi iz var derinleşmek uzere. ne yapayım da gitsin.
her öneriye açığım, botox krem vs.
maddi açıdan problem yok.
Başka Bi yöntem var benim doktor bana önerdi su terapisi nem. Daha yaptırmadım. Yaptırınca yazayım sana sonucu. Bol nem ile açıyor daha acısız daha doğal 🙏

Benim 8 yıldır var aynı sorun ve derinleşti. İlk başta botoks işe yarıyordu ama artık yaramıyor. Özellikle son bir yıldır sıkıntıdan üzüntüden çata çata,normal dururken bile çatık gibi görünüyor. Daha yaşım 33, 65 yaşında ki annemden kötü kaş aram. Buna artık dolgu mu lazım, bilen var mı?
Dolgu çizgiyi tamamen siler ama iyi ve uygun dolgu Olmalı poliklinik ortamında medikal estetik hekim Dr Suzan Murat çok güvenilir klinikte hijyen ve temizlik kurallarıyla profesyonel

son 1 yıldır dolaylı olarak beni etkileyen şeyler yaşadım kendimi biraz ihmal ettim, derdim sıkıntım yok şimdi ancak sanırım yuzume etki eden bir sorunum oldu son 1 yıl yuzunden.
son 1 yılda farkettiğim, somurtuk bir insan olmamama rağmen birazcık da bu yıpranmadan, konuşurken kaşlarımı biraz çatarak konuştuğumdan, hatta birazcık fazla hareket ettirdiğimden kaş aramda çizgi oldu 30 umu yeni geçmeme rağmen.
arasında 11 gibi çizgi oluştu eskiden normal durduğumda duz dururdu şimdi iz var derinleşmek uzere. ne yapayım da gitsin.
her öneriye açığım, botox krem vs.
maddi açıdan problem yok.
canım merhaba benimde öyleydi düzenli hydrafacial ve iğnesiz mezoterapiyle çok çok geçti şu an cildim sıkı ve kırışıksız eskiden tanıyanlar çok gençleştin diyorlar ankaradaysan isim veririm

X