yüzümle ilgili bir derdim var

cokguzelolsun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
3.456
11.586
son 1 yıldır dolaylı olarak beni etkileyen şeyler yaşadım kendimi biraz ihmal ettim, derdim sıkıntım yok şimdi ancak sanırım yuzume etki eden bir sorunum oldu son 1 yıl yuzunden.
son 1 yılda farkettiğim, somurtuk bir insan olmamama rağmen birazcık da bu yıpranmadan, konuşurken kaşlarımı biraz çatarak konuştuğumdan, hatta birazcık fazla hareket ettirdiğimden kaş aramda çizgi oldu 30 umu yeni geçmeme rağmen.
arasında 11 gibi çizgi oluştu eskiden normal durduğumda duz dururdu şimdi iz var derinleşmek uzere. ne yapayım da gitsin.
her öneriye açığım, botox krem vs.
maddi açıdan problem yok.

Güncel Öztürk nişantaşı. Piyasaya göre pahalı biraz en son 1500 dü. 2 sene önce 750 isi fiyatı arttı hastanede yaptırdığımda memnun kalmadım biri hasta gözüyle bakıyor biri müşteri. Müşteri olunca daha çok ilgi görüyorsun

Yüz masajı var video kanallarında onları deneyebilirsiniz
Sosyal medya da takip ettigim bir kaç bayan var ordan biliyorum
Galiba kimi izlediğinizi az çok tahmin edebiliyorum bende takip ediyorum o kanalı yüz yogası yapıyorum c vitamini serumum dermollerim var ceşitli serumlarım masaj aletlerim falan ama çok etkisini göremedim yüz yogasının benimde çatı kaşımda ince bir çizgi var belirgin değil çok ama orda çok çatmamaya özen gösteriyorum tatklı kaşığını buz dolabında beklettikten sonra denedim yüz yogasını ozaman faydasını gördüm cildim gerildi kaş arası kırışıklığım yok oldu tabi sonrasında çıkıyor kerata :) c vitamini serumunu öneririm çok beğenerek kullanıyorum çay ağacı yağınıda kullanıyorum c vitamini makyaj yapmadan önce nemlendirici niyetine sürün mükemmel bir baz oluyor :) fondoten mükemmel sürülüyor :) ama tabi direk etki olarak botoks daha öncelik verilen bişey sonra yoga yapılabilir 21 yaşındayım o kaş arası çizgi 18 yaşımda ortaya çıktı normal bişey aslında ama derinleşince kötü hissettiriyor kuzenim 26 yaşında cildi 10 yaşındaki çocuğun cildi gibi bebek gibi hiç kırışıklığı yok incede olsa 26 yaşında olduğuna inanmıyorlar tertemiz bembeyaz süt gibi kıskanmıyorda değilim :) benim ise siyah nokta derdim var :)

Eğer istanbuldaysan linemed estetiği tavsiye ederim. Vitamindetox olarak yapıyorlar. Kaz ayağı, alın çizgisi ve kaş arasındaki çizgiler için çok güzel. Ayrıca tüm yüze de vitamin desteği de yapıyorlar. Yarın son gündü sanırım kampanyası vardı. 800 tl.

son 1 yıldır dolaylı olarak beni etkileyen şeyler yaşadım kendimi biraz ihmal ettim, derdim sıkıntım yok şimdi ancak sanırım yuzume etki eden bir sorunum oldu son 1 yıl yuzunden.
son 1 yılda farkettiğim, somurtuk bir insan olmamama rağmen birazcık da bu yıpranmadan, konuşurken kaşlarımı biraz çatarak konuştuğumdan, hatta birazcık fazla hareket ettirdiğimden kaş aramda çizgi oldu 30 umu yeni geçmeme rağmen.
arasında 11 gibi çizgi oluştu eskiden normal durduğumda duz dururdu şimdi iz var derinleşmek uzere. ne yapayım da gitsin.
kremler falan da var ama ne ölçüde işe yarar bilemiyorum. Botox yine en sağlamı sanırım :KK51:

Eğer istanbuldaysan linemed estetiği tavsiye ederim. Vitamindetox olarak yapıyorlar. Kaz ayağı, alın çizgisi ve kaş arasındaki çizgiler için çok güzel. Ayrıca tüm yüze de vitamin desteği de yapıyorlar. Yarın son gündü sanırım kampanyası vardı. 800 tl.

bakayım bir oraya ya. çok sağol

Botoks işleminden önce bir kök hücre yaptırsanız, önce bölge kendini bir toparlasın. Sonrasında gerekli görülürse az miktarda botoks uygulatabilirsiniz.. önce tedavi ettirin yani sonrasinda kozmatik.. annemde bu islemi izliyor, İstanbuldaysaniz Pervin Dinçer instgramdan da takip edebilirsiniz..Gerçi mekan tek değil ama islem sirasi bu olsa daha iyi 🍀

tek yapabileceğin şey botox ve dolgu

bakayım bir oraya ya. çok sağol
Ben düzenli bi şekilde 3 defa yaptırdım 6 ay da bir. Pandemi olunca gidemedim 1 senedir. Hala etkisi güzel. Kaş aramda çizgim yok oldu. Çatınca mimik olarak çıkıyor fakat normal durunca yok. Onun dışında kaz ayaklarım da hafifledi gülerken az kırışıyor. Yaşım 32 bu arada

X