Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bioderma sebium jel ve bioderma sebium hydra nemlendirici
Makyaj yapıyorsan ilk makyajını biodermanın misel suyunu kullan sonra bu jelini kullan ben avenin jelini kullanıyorum. Bir de en son tonik kullanman gerek la roc posayın mavi olan yağlı ciltleriçin uygun çok yağlıysa içinde alkol olması gerek ben de kullanıyorum en son su bazlı nemlendırıcı kullancan. Haftada ıkı kerede maske yapmalısın . Rutın yapman şart ama benim cildim makyajsız çıkılmaz haldeydi şu an çıkabiliyorum hatta fondöten yerine cc si kullanıyorum

Pek bilgim yok bu konularda ama bence şu an çocuğunuza odaklanın. Allah nasip ederse çocuğunuz olursa ondan sonra cildiniz için istediğiniz tedaviyi yaparsınız. Biraz daha sabretmenizi öneririm :)

Herkes bircok krem kullandigindan maske kullandigindan bahseder. Fakat %20 cilt bakimi %80 yediklerimiz ictiklerimiz. Yağlı tuzli seyler yemeyin. Bol su icin 2 litre her gon. Lifli gıdalar tüketin. Şekeri ve karbonhidratı azaltın. Spor yapıp terleyin evet terleyin sonra soğuk suyla yüzünüzü temizleyin

Peki nasil urun kullanacagim kuru cilt icin alsam daha beter yaglanacak
Yağ bazlı değil su bazlı kremler. Yıkadığın zaman yüzünü kurutmayan, germeyen temizleyiciler. En ekonomik Avene önerebilirim, ben onun temizleyicisini kullanıyorum, yıkadıktan sonra yüzümü kurutmuyor, germiyor, yumuşacık oluyor, tabi üzerine krem de kullanıyorum. Onun nemlendiricileri de var. Ben sadece yüz temizleme jelini kullanıyorum.

Benim cildim karma idi aslında, yani çenemde alnımda çıkardı bir kaç tane. O ürünleri kullanınca bir yanağımın neredeyse tamamı, diğerinin de yarısı sivilce doldu. Sanki bulaşıcı bir hastalık gibi. En son ilaçla geçti, o ilaca Allah kimseyi düşürmesin ama bu tür durumlarda başka çaresi yok.

Bende kullandım o ilacı evet yan etkileri çok estetik açıdan bir sorun varsa kullanıp kullanmamak kişiye kalmış. Benim sırtımda ağrılı acılı sivilceler çıkıyordu ne yatabiliyordum ne oturabiliyordum. Yüzümde de vardı da pek umursamıyordum. O ilaç benim yaşam kalitemi arttırdı. Severim kendisini.

Kapali komedon benim goz cevremin bittigi yerde bok miktarda cikip kahverengi leke olarak kaliyo doktor differin jel verdi almadim ama alanlar baya ovuyo kullandinmi onu canim

İnanın insanın başına gelince her şeyi deniyor. Ben neler denedim, normal havlu kullanmayın kağıt havlu kullan dediler yaptım, banyo yaparken şampuan yüzüne değmesin dediler yaptım, bir güzellik merkezi garanti verdi 6 hafta, haftada 3 seans, seanslar çok pahalı ki öğrenciydim gitmedim. Yediklerime de dikkat ettim.

Kapali komedon benim goz cevremin bittigi yerde bok miktarda cikip kahverengi leke olarak kaliyo doktor differin jel verdi almadim ama alanlar baya ovuyo kullandinmi onu canim
Ben bu yag bezesi seklinde olandan bahsetmiyorum goz cevresinde benimde var onlar daha sert ve cikinti halinde benim cenemdekiler derinin altinda

Ison garip tarafi cildim cok yagli resmen yag kusuyor ama biodermayi dr gunde iki onermisti ben gunde bir kez yaptığım halde nemlendiriciye cok ihitiyacim oluyor gerginlik oluyor yani acaba bioderma bana uygun degilmi sozce avene mi yoksa la roc pos.mi kullanmaliyim

cilt yapısı değişmez. Bunu belli süre yaptım geçmiyo o zaman bırakayım diye düşünerek yapınca sorun oluyor. Cildinin yapısı vücuduna bağlı. Bazı kadınların cilt tipi hamilelikte değişir mesela hormonal nedenlerle.
Senin kesin yapılması gerekenleri hiç bırakmaman lazım. Bunlar ne mesela yiyeceklerine dikkat etmen(Ben ne zaman çiğdem yesem ertesi güne sivilceyle uyanırım). Her gün yüzüne uygun temizleyiciyle yüzünü 2 kez temizlemen. Mutlaka tonik ve nemlendirici kullanman. Makyaj malzemelerini kullanırken tüm ürünü kontamine etmemen. Süngerlerini her zaman temizlemen, 2.sefere pis fırçayı kullanmaman. Ellerini yüzünden çekmen yüzünde elini gezdirmemen. Sivilcelerin sönmesi için kurutucu kremler kullanman düzenli cilt bakımı yaptırman. Bunlar iyi bir cilt için gerekenler. Böyle yaptım ama 3 ayda hiç bir değişiklik yok deyip salmamak lazım.
Stresle çok bağlantılı ayrıca. Ne kadar takarsan o kadar çok sivilce çıkar. Kendinle barışık olmalısın.

2 kez kullanıp kaliteli bir nemlendiriciye geçmelisin. Clinique 72 saat nemlendiren somon renkli bir nemlendiricisi var. Ve çok ince yapılı benim cildimde yağlı sorunsuz kullanabilirsin. Ondan al derim.

Sizden rica ediyorum sadece 1 hafta pirinç suyu kullanır misiniz, lütfen? Evet, sivilcelere sarımsak+ limon sürerseniz akşamdan bitti gitti!

Aveni ben kullanıyorum memnunum zaten sabah akşam temizlemen gerek bu rutini eğer ağır geliyorsa sabahları avenin köpüğünüde kullanabilirsin onuda kullanıyorum çok memnunum. La roc posayın toniği çok şyi nemlendiriciside . Sık buharda yapma canım hafta bi ya da ıkı haftada bir. Yüzünüde soğuk suyla yıka hep. Bir de buz kalıbına soda koy o buz kalıplarını yuzunde gezdır sivilceyede ıyı gelir böyle

Evet canim gece uyumadan sur yoksa asiri koku yapiyo stresten cikiyo onlar uni kazandigim yil cene bolgem dolmustu doktor hormonal sivilce dedi krem verdi bi ise yaramadi sonra biri sarimsak dene dedi denedim ve cok kisa bi zamanda etkisini gordum allahima cok sukur bi daha hic cikmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…