Sivilceli Ciltler Yüzümden nefret etmeye başladım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Aveni ben kullanıyorum memnunum zaten sabah akşam temizlemen gerek bu rutini eğer ağır geliyorsa sabahları avenin köpüğünüde kullanabilirsin onuda kullanıyorum çok memnunum. La roc posayın toniği çok şyi nemlendiriciside . Sık buharda yapma canım hafta bi ya da ıkı haftada bir. Yüzünüde soğuk suyla yıka hep. Bir de buz kalıbına soda koy o buz kalıplarını yuzunde gezdır sivilceyede ıyı gelir böyle
O zaman aven temizleyiciso la rocun da tonikle nemlendiricini kullanacagim yanlia anlamadiysam

Ben de gul hastaligi var ve inanin sizi cok iyi anliyorum. O kapali komodenler benimde cene bolgemden yeni yeni gidiyorlar. Cildim 1 yildir cok bozuktu, 1 yildir hic gitmeyen sivilce olur mu ben de vardi, sukur 1 aydir iyiye gidiyor.

Burda herkes birsry yazsa da size uygununu yine siz bilirsiniz. Malesef ki onu dene bunu dene cildimiz deneme tahtasina dönüyor. Ben bir urun tavsiye etmekten cok burda okudugum birkac yanlis bilgiyi duzeltmek isterim. 5 yildir cilt rahatsizligim oldugundan bazi konular hakkinda cok okudum arastirdim. Yagli cildiniz olsa bile ki benimkide yagli, asla cildinize limon surmeyin. Limon cildi tahris eder sakin yapmayin. Iceriginde alkol ve parfum urunleri kullanmayin. Alkol cildi kurutuyor. Cilt ne kadar cok kurursa o kadar cok yag uretiyor. Bu da asiri yaglanmaya sebep oluyor. Ben sabahleyin cildimi sadece suyla yikarim. Gunes kremimi asla ihmal etmem kisin bile. Makyaj yapmadigim icin isim kolay. Safran cayi tuketirim bol bol. Karacigeri de temizliyor. Cildime yaradigini gordum. Ve malesef ki stres bu isin basi. Ben ne zaman stres yapsam aziyorlar hemen farkediyorum:/

O zaman aven temizleyiciso la rocun da tonikle nemlendiricini kullanacagim yanlia anlamadiysam
Evet canım eczaneleri iyi araştır bazen indirimli oluyor bir de eczaneden eczaneye fiyat değişiyormuş burda be kadar bilmiyorum bana yurt dışından babam getiriyor yedekli ama misal misel sularını bıodermanın ıkılısını 100 e görmüştüm düşün 500 ml bir tanesi ve aylarca gıdıyor

Aynaya bakmak istemiyorum oturup agladigim oluyor Kizlar cildim yagli siyah nokta sivilce ozellikle cene bolgemde onlarca beyaz kapali komedon ve o igrenc pütürlü görüntü yagli ciltler icin bir temizleyici ile temizleyip nemlendiriyorum buhar yapiyorum komedon cubuguyla temizliyorum ama hergun ayni basa sariyor kapsamli bir cilt bakimina ihtiyacim var farkindayim ama suan gidecek imkanim yok zaten kullanabilecegim neredeyse tum kremleri dr gozetiminde kullandim ama bi sure duzelir gibi oluyor ama ayni son care roactan baslamam lazimmis onada cocuk icin tedavi goruyorum baslayamam ne olur fikir verin sivilceden cok bu beuaz kapali komedonlar puturlu goruntu beni cok yipratiyor psikolij olarak.yeri burasi degil farkindayim ama bu bolumde daha cabuk cvp geliyor diye yazdim
Roaccutan. Ben kullandım ama sagolsun psikolojimi mafettı ustune Ikı sene panik atak tedavisi gordum size tavsiyem ılerkı yıllardada olsa Roaccutan kullanmayın googleden arastırım ne demek ıstedıgımı anlarsınız

Benim bi üniversiteden aynı sınıfta okuduğum yakın bi erkek arkadaşım vardı her şeyi ondan öğrendim ama cildi bebek gibiydi çok bakımlıydı bızde öyle bir cilt yoktur hangi ürün iyi kime gider hep ondan öğrenmişimdir😂 o sabah aksam ilk misel suyla temizleyip köpükle ıyıce arındırıp tekrar mısel suyla sılıyordu sonra tonık nemlendırıcı kullanıyordu sonra termal su sıkıyordu yuzune ki cantasında o suyun küçüğünü taşırdı arada fıs fıs yüzüne sıkardı 😂

Aynaya bakmak istemiyorum oturup agladigim oluyor Kizlar cildim yagli siyah nokta sivilce ozellikle cene bolgemde onlarca beyaz kapali komedon ve o igrenc pütürlü görüntü yagli ciltler icin bir temizleyici ile temizleyip nemlendiriyorum buhar yapiyorum komedon cubuguyla temizliyorum ama hergun ayni basa sariyor kapsamli bir cilt bakimina ihtiyacim var farkindayim ama suan gidecek imkanim yok zaten kullanabilecegim neredeyse tum kremleri dr gozetiminde kullandim ama bi sure duzelir gibi oluyor ama ayni son care roactan baslamam lazimmis onada cocuk icin tedavi goruyorum baslayamam ne olur fikir verin sivilceden cok bu beuaz kapali komedonlar puturlu goruntu beni cok yipratiyor psikolij olarak.yeri burasi degil farkindayim ama bu bolumde daha cabuk cvp geliyor diye yazdim
Sebebi cilt tipinizden kaynaklı bu yüzden cildinize uygun kurutucu su bazlı ürünler kullanmalisinz. Ben cosrx salisilik asitli temizleyici ve toniği öneririm nemlendirici yerine su bazlı dermoskingünes koruyucu kullanabilirsiniz . Ayrıca yüzünüze limon benzeri şeyler surmeyin cildin ph dengesine uygun değil daha beter olur. Bol su icin. Genelde siyah nokta sivilce karaciger yoluyla başlıyorcilt tipi dışında tabiki. Bunun içinde maydanoz limon kürü var 15 gün yapıyorsunuz daha fazla olmasın inşallah faydalı olur geçmiş olsn

Benim bi üniversiteden aynı sınıfta okuduğum yakın bi erkek arkadaşım vardı her şeyi ondan öğrendim ama cildi bebek gibiydi çok bakımlıydı bızde öyle bir cilt yoktur hangi ürün iyi kime gider hep ondan öğrenmişimdir😂 o sabah aksam ilk misel suyla temizleyip köpükle ıyıce arındırıp tekrar mısel suyla sılıyordu sonra tonık nemlendırıcı kullanıyordu sonra termal su sıkıyordu yuzune ki cantasında o suyun küçüğünü taşırdı arada fıs fıs yüzüne sıkardı 😂
Makyaj yapmiyorum yinede misel suyu kullanmalıyım

Valla arkadaşım ben sivilceden :4 ay Ersağ suprilina kullandim, karacigerimi hacamatta temizledim. Yüzüme hacamat yaptim ve küçük sülükler tuttum. Yağlı şeyleri yemeyi bıraktım sonuç Süper... Tabi doğum sonrası çikolata tatlı vs kaptırdım yeni yeni çıkmaya başladı tekrar sülük veya hacamat baslicam . Bu arada kim Kardashian bile suratına sülük tutuyor... Yani korkmayın kimyasal kremler daha beter bu enazindan doğal yontem bu arada Ersağ altın maskesi , inci maske vs süper parlatiyo cildi onlarida kullanıyorum. Dermapeeling makinesi aldım cildi çok kurutuyor. Dediğim gibi en çok faydayı hacamatla gördüm. İlk karaciğer temizliği önemli enginar kapsülü bile işe yarar...

Çene bölgesi hormonal problemlerden oluyor. Kadın doğum doktoruna bakındınız mı..

Cilt temizleme aletinden al. Ultrasonik titreşimli silikon olanlardan. Benimde yanaklarımda vardı kapalı yağ bezeleri, pütür pütürdü. Yüz temizlemeye gidiyordum güzellik merkezlerine. Şu an hiç bir şey kalmadı. Siyah noktaları temizleyip kullanırsanız oluşumunu da önlüyor.
Artık bu ürünü tanıtmayı kendime hedef koydum. Herkes kullansın.
Hep düşünürdüm işe yarıyor mu diye

Valla arkadaşım ben sivilceden :4 ay Ersağ suprilina kullandim, karacigerimi hacamatta temizledim. Yüzüme hacamat yaptim ve küçük sülükler tuttum. Yağlı şeyleri yemeyi bıraktım sonuç Süper... Tabi doğum sonrası çikolata tatlı vs kaptırdım yeni yeni çıkmaya başladı tekrar sülük veya hacamat baslicam . Bu arada kim Kardashian bile suratına sülük tutuyor... Yani korkmayın kimyasal kremler daha beter bu enazindan doğal yontem bu arada Ersağ altın maskesi , inci maske vs süper parlatiyo cildi onlarida kullanıyorum. Dermapeeling makinesi aldım cildi çok kurutuyor. Dediğim gibi en çok faydayı hacamatla gördüm. İlk karaciğer temizliği önemli enginar kapsülü bile işe yarar...
Ben de yüzüme sülük yaptırdım ama bir hafta kadar düzeldi cildim. Simdi yine aynı.

Sivilce icin katranli sarimsakli sabun kullanmistim iyi gelmisti.. tonik olarak da su ile seyrelttigim elma sirkesini kullaniyorum, nemlendirici ise bepanten, kan tahlili yaptirin belki bir duzensizlik var vucudunuzda..bilemedim ki

Tüm paketli,katkili yiyeceklere veda edin
Karaciğeri temizleyin
Ve işinde uzman,tanıdık iyi bir aktara gidin
Bende tam tersi aşırı kuru cilt dermatitmiş adı :/
Geçmiş olsun
veeee stresin daha çok zarari olur heleki tüp bebekbebek tedavisindesin neden geriyosun kendini kendini bu kadar :KK43:

Kapali beyaz sivilce gibi olanlar göz altinizdami onlar çok beyaz peynir cay ve kahve den dolayiymis bende de var iki uc tane ama zamanla dokuldu sonra yenileri geliyo kahve den caydan Kim vazgecer emann buhardan sonra bir kalip buz gezdir yuzunde

Bir hafta lik detoks yapin dinlenip tekrar yapin cips patates kizartma hatta yagda pisen herseye Veda edin cekirdek kuruyemis tuzsuz alin

X