Yüzümde kırışıklıklar oluştu yardım edin

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:merhaba arkadaşlar benim cildimde çok kuru loreali kullanıyorum önereceğiniz bir karışım veya kaliteli bir marka adı varmı şimdiden teşekür ederim ayrıca 26 yaşındayımÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
Lr ürünleri kullan hem kaliteli hem bitkisel tavsiye ederim

arkadaşlar,35 yaşındayım,sarışınım,cildim 30 umdan sonra acayip değişti,özellikle göz çevremde derin kaz ayakları ve alnım. açık tenlilerde kırışık oluşumu çok erken başlıyor.çok bozuluyodum bu duruma,gülmeyi çok seven biri olarak gülmekten çekinir olmuştum.denemediğim krem kalmadı...wonderliftinden tut vabelle sine kadar,havyar kremleri vs. türlü türlü gerçekten pahalı kremler. hiç biri çare olmadı,amaaaa bu zeytinyağı mevzusu benim için mucize oldu,sırf teşekkür etmek için girdim "ayla 82" arkadaşımıza...wallaha işe yarıyor arkadaşlar,bide benim cildim sivelce yapar normalde,bir tane sivilce de yapmıyor bende şaşkınım,kesin sivilce yada yağ bezesi yapar diye bekliyordum...üstelik, kuruluktan kırmızı suratla dolaşırdım cilt rahatladığı için rengide açıldı,ben şöyle yapıyorum uygulamayı pratik olsun diye çok vaktim olmuyor çünkü, normal herhangi bir nemlendiricimin içine "sızma" olmadı en kötü"riviera" zeytinyağı koydum,iki tane yaptım bi tanesi bol yağlı onu evdeyken akşamları sürüyorum,bi tanesi az yağ koyduğum nemlendirici şeklinde onuda sabah işe giderken kullanıyorum.çok ama çok memnunum,şiddetle tavsiye edilir.. göz çevrem çok düzeldi ki 10 gündür falan yapıyorum.. zeytinyağı neymiş arkadaş:KK52:
Canim merhaba en son 2013te yazmissin baslayali 10 gun oldu diye uzerinden de baya zaman gecmis ama zeytinyagini kullanmaya devam ettin mi yuzundeki kirisikliklar duzeldi mi? Ben de 28 yasindayim goz cevremde sadece kirisikliklar var ve cok rahatsizim,zeytinyagini denemeyi dusunuyorum

Yağları kullanıp bi fayda değil zarar gören ve artık kokusuna bile katlanamayan biri olarak kozmetik yada dermo kozmetik kremler kullanmanızı tavsiye ederim.Fakat bu kırışıklıklar benimde takıntım olduğundan evet kremler faydasız değil fakat bir uzmana danışmakta fayda oldugunu düşünüyorum.Klinikte yapılan uygulamalarla kırışık artık derdim değil.Yeni başladım uygulamalara fakat bayağı fark oluştu.Tavsiye derim.

X