Yüzümde kırışıklıklar oluştu yardım edin

06Ceylan06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
9
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin. 26 yaşında olmama rağmen alın ve göz çevremde kırışıklıklar oluştu. aynaya bakmak bile istemiyorum. avonun ürününü kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Moralim çok bozuluyor önerebileceğiniz doğal veya kozmetik ürün biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz. Bazende eşim şaka yaptığını söylüyor ama koca kadınlar dönmüşsün diyor. Oturup ağlayasım geliyor. Lütfen yardım :roflol:

Arkadaşlar lütfen yardım edin. 26 yaşında olmama rağmen alın ve göz çevremde kırışıklıklar oluştu. aynaya bakmak bile istemiyorum. avonun ürününü kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Moralim çok bozuluyor önerebileceğiniz doğal veya kozmetik ürün biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz. Bazende eşim şaka yaptığını söylüyor ama koca kadınlar dönmüşsün diyor. Oturup ağlayasım geliyor. Lütfen yardım :roflol:

Canım cilt tipin nasıl? Kuru bir cilde sahipsen, kırışıklıklar belirginleşiyor olabilir. Bol su tüket ve cilt tipine uygun kaliteli bir nemlendirici kullan. Bir de sigara kullanmıyorsun di mi?

cnm doğal zetin yağı sür göz etrafına bütün yüzüne ama doğal olsun ....göz makyajını bile zeytin yağıyla temizle... vıcık vıcık olur deme masaj yaparak yedir gözüne zaten emiyo cilt hem pamuk gibi bir cildin olur hemde kırışmalar açılır düzenli devam et ablam bu sayede kurtuldu o kaz ayaklarından 35 yaşında:nazar:kırşık falan kalmadı herkes nasıl düzeldi diyo banada ii örnek oldu tabidelikafaduldensen beni dinle düzenli kullan kurtul...cildinin yağlı olması farketmez cnmkaydirigubbakcemile5

cnm doğal zetin yağı sür göz etrafına bütün yüzüne ama doğal olsun ....göz makyajını bile zeytin yağıyla temizle... vıcık vıcık olur deme masaj yaparak yedir gözüne zaten emiyo cilt hem pamuk gibi bir cildin olur hemde kırışmalar açılır düzenli devam et ablam bu sayede kurtuldu o kaz ayaklarından 35 yaşında:nazar:kırşık falan kalmadı herkes nasıl düzeldi diyo banada ii örnek oldu tabidelikafaduldensen beni dinle düzenli kullan kurtul...cildinin yağlı olması farketmez cnmkaydirigubbakcemile5

canim benim zeytin yaglamimi kurtuldu kaz ayaklarindan :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

ne zeytin yağımı:1shok:bilgin için teşekkür ederim arkadaşım,bunu öğrendiğim iyi oldu,ilerki yaşlarımda lazım olursa aklımda olsunhihoyyyt

Cnm zeytin yağı ilerde sarkmalara neden olabilir.Dikkatli ol. Ahmet Saraçoğlu yetersiz su içenlerin yüzünde kırşıklık oluştuğunu söylüyor. Yani kırışıklık oluşmaması için 3litre su tüketmek lazımmış. Ayrıca en güzeli Yüz Yogası. Büyük şehirdeysen bi kadın vardı onun yüz gogası kursu vardı. Oraya gidip bi süre öğrenmen çok iyi olur. Yada o kadının kitabını al. Ama profesyonel şekilde öğrenmek lazım. Yanlış hareketler dahada gerilemeye neden olur.

ya cildin kuru canım
yada onlar mimik kırışıklıkları
ne yazıkki benimde alnımda var
sen avonu al çöpe at
lütfen dermokozmetik satan bi eczaneye gidip antiagıng bi nemlendirici veya gece kremi al yerimseniben
zeytin yağı falanda yapma daha yaşın 26 eğer mimik kırışıklığı ise cildindekiler mazallah zeytinyağı farklı sorunlar çıkarmasın sonra:tomato:

canim benim zeytin yaglamimi kurtuldu kaz ayaklarindan :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

evet cnm ..ılık zeytin yağı uygularsan daha ii olur hihoyyyt bişey kaybetmez kazanırsınız delikafadulden hadi kolay gelsin ....bu arada kırışıklık yoksada başlaması engeller :eek:

ya cildin kuru canım
yada onlar mimik kırışıklıkları
ne yazıkki benimde alnımda var
sen avonu al çöpe at
lütfen dermokozmetik satan bi eczaneye gidip antiagıng bi nemlendirici veya gece kremi al yerimseniben
zeytin yağı falanda yapma daha yaşın 26 eğer mimik kırışıklığı ise cildindekiler mazallah zeytinyağı farklı sorunlar çıkarmasın sonra:tomato:

allah aşkına zeytin yağı ne yapabilir sırnaşık şey valla benden tavsiye okadar para dökmeyin kozmetiklere onların zararı yokmu soruyorum size ?:jeyyar:

zeytin yağı sarkmayamı neden olur...? hahahaha hiç güleceğim yoktu hay allah olurmu öyle şeyyy yapmayın yaaa arkadaşlar...!

arkadaşlar bende 22 yaşındayım fakat çok gülmekten falan benimde göz altlarımda ve alnımda mimik kırışıkları oluştu. cildim yağlı. ben buğday yağı ve susam yağının çok iyi geldiğini duydum. suna dumankaya ve ahmet saraçoğlunun önerisi ben aldım yeni kullanmaya başladım 15 günde etki edermiş işallah faydası olur istersen bunu da debeyebilirsin.yaşım daha çok genç olduğundan her hangi bi krem kullanmak istemiyorum ben deniycem
olumlu sonuç alırsam yazarım

allah aşkına zeytin yağı ne yapabilir sırnaşık şey valla benden tavsiye okadar para dökmeyin kozmetiklere onların zararı yokmu soruyorum size ?:jeyyar:

benim anlamadığım zeytin yağını saçı güçlendirmek için kullanmıyor muyuz? yada diğer yağ türleri saç için kullanılıyor. bunu nasıl olurda yüze önerirsiniz? yüzdeki tüyleri beslemez mi?

arkadaşlar bende 22 yaşındayım fakat çok gülmekten falan benimde göz altlarımda ve alnımda mimik kırışıkları oluştu. cildim yağlı. ben buğday yağı ve susam yağının çok iyi geldiğini duydum. suna dumankaya ve ahmet saraçoğlunun önerisi ben aldım yeni kullanmaya başladım 15 günde etki edermiş işallah faydası olur istersen bunu da debeyebilirsin.yaşım daha çok genç olduğundan her hangi bi krem kullanmak istemiyorum ben deniycem
olumlu sonuç alırsam yazarım
yağlı cildine yağ kullanma canım.. dahada yağlandırıp sivilce yapabilir.. kil maskesinin içine doğal yağlardan birkaç damla koyabilirsin... birde herkese önerim.. yaşmaya maskesi...sivilceye, kırışıklığa, hücre yenilemeye vs herşeye birebi..üstelik göz çevresinede uygulanıyo..probleminiz fazlaysa enfazla 2 günde bir yapabilirsiniz..

yağlı cildine yağ kullanma canım.. dahada yağlandırıp sivilce yapabilir.. kil maskesinin içine doğal yağlardan birkaç damla koyabilirsin... birde herkese önerim.. yaşmaya maskesi...sivilceye, kırışıklığa, hücre yenilemeye vs herşeye birebi..üstelik göz çevresinede uygulanıyo..probleminiz fazlaysa enfazla 2 günde bir yapabilirsiniz..
sadece yaşmayamı peki nasıl hazırlayacağız bu yaşmaya maskesini anlatırmısın arkadaşıma.s.a.s.

sadece yaşmayamı peki nasıl hazırlayacağız bu yaşmaya maskesini anlatırmısın arkadaşıma.s.a.s.

göz çevresine;1 çay kaşığı yaşmaya+1çay kaşığı süt..nazikçe sürüyosun 10-15 dk sonra kuruyunca yıkıyosun canım bukadar...
yüzüne; 1 yemek kaşığı yaşmaya+1tatlı kaşığı su... temizlenmiş cildine (banyodan sonra olabilir) koyu bir krem haline getirip sürüyosun..15-20 dakika sonra yani kuruyunca ılık suyla yıka...

ben 1aydır yapıyorum yaklaşık..çok fark etti sivilce izlerim açıldı...pazartesi çarşamba cuma yapıyorum...yıkayınca rosense gül suyuyla tampon yapıyom kreme bile gerek kalmıo..yağlı olduğu için cildim gülsuyu hem nemlendiriyo hem sıkıştırdı..hem maskeden gülsuyundanmı bilmem siyah noktalarımda çok azaldı...
cildin hassassa yüz maskenide sütle yapabilirsin..bu linkede girip akursun cnm bilgin olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...ari/250198-guzelligin-sirri-mayada-sakli.html

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:merhaba arkadaşlar benim cildimde çok kuru loreali kullanıyorum önereceğiniz bir karışım veya kaliteli bir marka adı varmı şimdiden teşekür ederim ayrıca 26 yaşındayımÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

arkadaşlar,35 yaşındayım,sarışınım,cildim 30 umdan sonra acayip değişti,özellikle göz çevremde derin kaz ayakları ve alnım. açık tenlilerde kırışık oluşumu çok erken başlıyor.çok bozuluyodum bu duruma,gülmeyi çok seven biri olarak gülmekten çekinir olmuştum.denemediğim krem kalmadı...wonderliftinden tut vabelle sine kadar,havyar kremleri vs. türlü türlü gerçekten pahalı kremler. hiç biri çare olmadı,amaaaa bu zeytinyağı mevzusu benim için mucize oldu,sırf teşekkür etmek için girdim "ayla 82" arkadaşımıza...wallaha işe yarıyor arkadaşlar,bide benim cildim sivelce yapar normalde,bir tane sivilce de yapmıyor bende şaşkınım,kesin sivilce yada yağ bezesi yapar diye bekliyordum...üstelik, kuruluktan kırmızı suratla dolaşırdım cilt rahatladığı için rengide açıldı,ben şöyle yapıyorum uygulamayı pratik olsun diye çok vaktim olmuyor çünkü, normal herhangi bir nemlendiricimin içine "sızma" olmadı en kötü"riviera" zeytinyağı koydum,iki tane yaptım bi tanesi bol yağlı onu evdeyken akşamları sürüyorum,bi tanesi az yağ koyduğum nemlendirici şeklinde onuda sabah işe giderken kullanıyorum.çok ama çok memnunum,şiddetle tavsiye edilir.. göz çevrem çok düzeldi ki 10 gündür falan yapıyorum.. zeytinyağı neymiş arkadaş:KK52:

yüze kolonya ve z. yağı sürülmez!!! kolonya kurutur, z. yağı gözenek açar! yanlış yönlendirmeyelim lütfen!
evde yapılan saç maskelerinin hemen hemen hepsinde z. yağı vardır ama yüz için olanların kaçında z. yağı var???

göz çevreniz dahil kullanabileceğiniz bir tarif veriyorum arkadaşım sana, sütün içine yaş maya var ya, ondan karıştır ve göz çevren dahil sür. haftada bir uygulayabilirsin.

ayrıca ürün alırken, bitkisel ürünleri tercih edersen, hem cildinize hem sağlığına fayda sağlamış olursun.
başka bir püf nokta, nemlendiricinin içine, ezcanelerde satılan serumlardan ekleyebilirsin. e vitamini serumu dersen verirler zaten. el kreminin de içine ekleyebilirsin.

ama lütfen z. yağı sürme. hatta bir marka vardı, ismini hatırlayamadım, yerliydi sanırım. o kadar doğal ki deyip yiyorlardı kremi. z. yağlı. 2-3 ay kullandıktan sonra tonla şikayet oldu gözeneklerimi açtı diye.

hiç biri kafana yatmazsa, yaz google amcaya evde yapılan yüz maskeleri, göz maskeleri, bitkisel kürler diye, uygun olanı seç.

X