Yüzü terleyen var mı?

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
yüzü terleyen varmı ?
tereson yüze kullanılmıyo

benim yüzüm çok terliyor çözüm varsa birileri sözlesin yüzüme makyaj bile yapamıyorum artık terlemesinden dolayı berbat birşey !

benim yüzüm çok terliyor çözüm varsa birileri sözlesin yüzüme makyaj bile yapamıyorum artık terlemesinden dolayı berbat birşey !

canım ben silver vet mendilaldım etkili ama anlık.maxim al bence sen onu kullan bende bunu deneyip göreccez

Kızlar yüzünüze hiçbir şey sürmeyin..Krem hele sakın sürmeyin..Ve bol soğuk suyla yıkayın..birkaç gün alışınca geçer..

bıyık bölgem terliyo napabılırım. bunun cevabını verenın duacısı olacagım

pudra en büyük ilacı bence pudaracıklarımızı atalım çantalarımıza arada bir tazeleyelim misler gibi dolaşalım

benimde yazın yüzüm terler makyaj bile yapamam özellikle göz altlarım concealer bile süremiyorum o zamanlarda ama kışın düzeliyor yani

benimde yazın yüzüm terler makyaj bile yapamam özellikle göz altlarım concealer bile süremiyorum o zamanlarda ama kışın düzeliyor yani

ben sunu farkettim yuzume nemlendirici surdugumde o gun yuzum terliyo. yoksa terlemiyorum. Yazin nemlendirici kullanmayin bence. Yuzunzu nemlendirmek istiyorsaniz soguk suyla yikayin.

benm çok terlio makyaj en fazla on dk kalır yüzümde kışın sorun yok ama yazın berbat durumdayım ter yüzünden ne güneş koruyucu fayda edio kararıyorum leke sivilce hepsi ter yüüznden

Bende küçükken bıyıklı kızlardandım, ha bide siyahtı.
fınnnndık kadar terler çıkardı bıyıklarımdan.

bende geçen sene konu açmıştım bununla ilgili bi açıklama gelmemişti bi benim sanmıştım yüzü terleyen kışın bişey yok ama yazın aşırı alnım çenem bıyık bölgem şakaklarımdan aşağı inen terler falan ne fondoten ne pudra hiç bişey işe yaramıyor yaramadığı gibi bi tuhaf duruyo yüzüm çillerimde var zaten normalde kuru olan cildimi yazın vıcık vıcık olmamak için yağsız güneş kremi kullanıyorum az önce araştırıyordum perspi guard diye bişey var spreyi var bayada pahalı baska bi ürün bulan var mı yada bi yöntemi doktora da gittim bunun için hormanel bi bozukluğum ve diğer baska sağlık problemim çıkmadığı için sıcaklara bağladı ama aşırı yani

Son düzenleme:
canım ben silver vet mendilaldım etkili ama anlık.maxim al bence sen onu kullan bende bunu deneyip göreccez

maxim yüze sürülüyo muu ? yüze sürülen pek bi ürün göremedim ben aradım ama hep koltuk altı el ayak için var koltuk altımı rollon larla kupkuru kullanıyorum onda bi sorunum yokda yüzüme makyaj yapamıyorum hiç bi süre sonra ıslak mendille silmek zorunda kalıyorum dışardayken falan hiç bi anlam kalmıyo sinir oluyorum

Ahh bide yaz gelmeseydi keşke.
Dudak üstüm, yüzümün yan tarafları , heleki kulak çevresinde saçın oralar

Herkes derdini yazmış, bu duruma çözüm bulan yok mu arkadaşlar?
Benim de yüzüm terliyor çok fena Yapış yapış oluyor çok rahatsız oluyorum..
Pudra falan bi işe yaramıyor.

ben sunu farkettim yuzume nemlendirici surdugumde o gun yuzum terliyo. yoksa terlemiyorum. Yazin nemlendirici kullanmayin bence. Yuzunzu nemlendirmek istiyorsaniz soguk suyla yikayin.

yuzun neme ıhtıyacı vardır nemlendırıcı kullanılmalı .kullandıgın urun yanls olldugu ıcın yan etkı yapmıstır .

buyuk ıhtımalle karma yada yaglı cıldın var .su bazlı nemlendırıcıler kullanmalısın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…