Yüzü terleyen var mı?

benım de cok ılgınctır kı vucudumun hıc bır yerı terlemez .hanı ınsanın yazın az da olsa koltukaltı bolgesı terler ıslanır yaa,ben de oda yoktur ama ,ısın garıp tarafı

yuzum cok terler .buna hala bır cozum bulamadım

bnde bu işden cok muzdarıptım bırde kılom 136 olunca hayat cekılmez oluyr hellekı yazın bu yontemı kendı kendıme buldum umarım sızdede etkılı olur banada dua edın lutfen artk kurtulmakıstıyorum su kılolardan kalıcı olarak

ılk olarak rollon vs kullanmayıp sadece yuzunuz terlıyorsa kalsıyum eksıklıgınız vardır muhtemelen yada nefes alımınızda bır sorun burun etı devasyon vs dr a gıdın derım

ıkıncısı koltuk altı rollon u bırakmaya calısın cunku rollon sadece surulen terını kesıyor ama o ter ıllakı vucuttan cıkıcak bu da genelde yuz yada sac dıplerı oluyr
ozellıkle denedım roll on kullandgmda yuzumden kısın bıle ter akardı

sımdıde ÇOZUMU soylıyım sabahtan yada dısarı cıkmadan once fark etmez bır buz kupunu bıldıgımız sudan yaptıgımız aynı zamnda bakımda olsun ıstersenız ıhlamur yada yesıl caydan yapılmıs buzda olur bn su dan olan buzu tercıh edıyorum
yuzunuzde her yerıne goz altı flnda gezdırın ama bır ıkı sanıye degıl baya ıkı uc dakka yuzunuz buz kescek yanı.... bn 5 dak kadar BUZLA masaj yapmaya calısıyorum orta buyuklukte buz kupu erıyene kadar yazın ozellıkle cok rahat edıyorum tum gun ayrıca kırısıgı da onledıgını dusunuyorum
ama hergun yada dısarı cıkıcagnz zaman yapıcaksınız oyle ıkı uc gun degıl etkısı
ınsallah ısınıze yarar sevgıler.....

kımse umursamadı sanırım baska yontemı olan varmı daha pratık bı seyler

benim alerjiden dolayı burnım tıkanıktr yıl boyu ama aşırı değil bu yüzden nefes problemim var ama et yok bunun terlemeyle alakası varmı bilmiyorm.dediğin buz kompresinin benim yüz terlememi geçireceğini sanmıyorum daha önce silwer vwt ter önleyici mendilleri kullandım ama o da işe yaramıyo ilk başta işe yarar gibi görünüo ama anlık yinede tşk benm yüzüm aşırı terlio 10 dkda ne makyaaj ne bişe kalıo suratmda güneş koruyucu boşa gidiyıo

merhaba kızlar, bende de aynı problem var ne yazık ki.. yaz aylarında yüzümdeki aşırı terleme beni inanın çok yoruyor ve yıpratıyor. fakat kışın cildim (T bölgesi hariç) aşırı kuru ve pul pul dökülüyor, bu yüzden krem sürmezsem eğer bu kuruluklar zamanla tahriş oluyor ve acıtıyor.

herhangi bir cildiye doktoruna gitmedim henüz, kışın nemlendirici kremlerle bu problemi gideriyorum. fakat yazın özellikle toplu taşıma araçlarında veya tempolu bir yürüyüş sonrası eve girdiğimde yüzümde oluşan aşırı ıslaklık çok bunaltıcı.

internette uzun araştırmalarım sonucu ve DestinaX'ın söz ettiği perspi guard diye bir jel gördüm, hepimiz biliriz ki koltukaltına kullandığımız roll-on veya ter önleyici bilimum ürünleri yüzümüze süremeyiz. fakat bu jelin içeriğinde aluminyum yok ve sadece limon özlü olduğu ve yüz bölgesine de kullanılabileceği yazıyor. sağlık bakanlığı onaylı bir ilaç değil ne yazık ki, fakat buradaki eczanelerin bazılarında satışı var.

yaklaşık 15 gündür gece yatmadan önce yüzüme sürüyorum ve sabah yıkıyorum. bu tam olarak 1 ay böyle sürecek ve 2. aya geçtiğimde 2 gecede bir kullanmaya başlayacağım. bir tüp jel 3 aylık kullanıma yetiyor ve yaklaşık 100 TL fiyatı var. yüzümde herhangi bir yanma, sivilce veya tahriş yapmadı. kullanımı kolay ve kötü kokmuyor. umarım istediğim sonucu alabilirim :)

herkese bol şans..

canım naptın nasıl gidio perspi jel bende alacam ama perspi mi alayımmaxim in yüziçinolanından mı karar veremedim

1 ay kullandım, pek bir etkisini göremedim, uzun süreli hiçbir kalıcı çözüm yok maalesef ki..

bi halta yaramıyo evt bende aldm eve attm verdiğimiz paraya yazık
mendiller bundan iyi idi
bbirde maximi merak ediyorum bi gazeteci kullanmış yüzüm şapur şupur terliyodu demiş sanırım yüz için olanı değil yüziçin olanlar etkili değil bence diğeride zararlıdır diye çeknyrm almaya

yaz geliyo yine korkulu belam napcaz yüz terlemesine

yaz geliyo yine korkulu belam napcaz yüz terlemesine

Aman sakin yuze kullanmayin onlari , kizarma cozumu oldugunu biliyorm ama yuz terlemesi cozumu nasildir onu bilmiyorum fakat botox ile kesebilirler biraz arastir cnm ama oyle seyleri yuzune kullanma derim

Aman sakin yuze kullanmayin onlari , kizarma cozumu oldugunu biliyorm ama yuz terlemesi cozumu nasildir onu bilmiyorum fakat botox ile kesebilirler biraz arastir cnm ama oyle seyleri yuzune kullanma derim

benim özellikle burun bölgem terlio orayada botoks olmuyomuş

Kizlar benim gibi yüzü asiri terleyen biri var midir bilemiyorum kaslarin gozumun etrafida dahil olmak uzere yuzumde kabarcik cikmayan yer yok goren hayret eder o kadar yani ben silmekren bıktım usandim kotu yani su ki cildim berbat cilli koyu bir renk tobuna sahibim tanii fondotensiz bitik durumdayim ama surmek hic bir ise yaramiyor 2dk sonra skip gidiyor cildim aninda kusuyor her seyi ameliyat desen zor botoks desen pahalli deodrant duydum bir blogda yuzde etkili diye maxim adinda ama hem pahalli hem nere kadar aliminyum klorur iceren deodorantlara baktim rexonnanin pembe kutusunu alip siktim yuzume bol bol bakayim be kadar etkili olacak sonucu yazacam deodorant i yüzüme sıktı mm iyice

gümüş iyonlu sabun veya gümüş suyunu raştr derim

Merhaba kızlar,benim de yüzüm yaz kış aşırı derecede terliyo.Koltuk altı için maxim aldım henüz kullanmadım fakat asıl sorun yüzümde bu roll ol yüze sürülmüyor sanırım ama maxim plus diye yeni bir ürün çıkarmmış maxim yüzünüze de sürebiliyormuşsunuz ondan almayı düşünüyorum fakat kullanan varsa yorum yapabilir mi?

canm ter önleyici mendillerden almak istiyodm en etkilisi oydu sanırım piyasada yok şu an ama maximi bende merak ediyorum naptın aldınmı sen beş dk makyaj kalmıyo suratımda usandım artık

kızlar saç spreyi makyajmzn üstüne sıksak olurmu acaba sabitlermi makyajı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…