Yüze yağ enjeksiyonu memnuniyetsizliği

Olmaz olmaz çıkar böyle bulur işte. O ünlü hergün tv ye çıkanların da var olumsuz sonuçları. Şans bu . Chanel de de olmuş ama dr sorumluluğunu alıp düzeltmiş ve şanslı hiç bir sorun kalmamış.

Chanel'cim sen de çok sağ ol 7 ay olduğunu yazmış.Bundan sonra düzelme ihtimali düşük görünüyor. Revizyon da yapılmış. Başka doktorlara görünmesi iyi olur. Kendisini bırakmasına çok üzüldüm. Cildime radyofrekans uygulaması yapılmıştı yağ erimişti yüzüm çökmüştü umutsuzluğa kapılmıştım bir dönem. Nasıl bir duygu olduğunu biliyorum. O yüzden destek olmak istedim.

Umarim ufak duzeltmelerle duzelir , kimse magdur olmasin piskolojik olarak tabiki insani mahf eder ama guclu olmak gerek ne olurda olsun
Yeniden yuz ameliyati olmak da kolay degil tabiki maddi manevi…
Destek olman ne guzel

Umarim ufak duzeltmelerle duzelir , kimse magdur olmasin piskolojik olarak tabiki insani mahf eder ama guclu olmak gerek ne olurda olsun
Yeniden yuz ameliyati olmak da kolay degil tabiki maddi manevi…
Destek olman ne guzel

Senin için de kolay olmamıştır canım ikinci kez aynı ameliyatı olmak. Büyük bir ameliyat sonuçta. Ama sonuç memnun edici neyse ki.Süreçte çok duyarlı davrandın, destek verdin herkese. Ben de endoskopik orta yüz germe ameliyatımı tefrika halinde paylaşmıştım.
iyi ki varızbiraz da övünelim.

Ne güzel yazmisin gözlerinden öpeyim seni!
Bende burada 3 degisik kisinin pvc degisik basarisiz yasadigi ameliyati anlattim özelden bombaya tuttular sikayetleriyle ama genelde ses yok hatta özelden memnun olmayan iki arkadas burda bide uzun Uzun övmüsler doktoru bisey Anlamadim. Ben forumda pek fit degilim konulari takip etmede sendemi zekeriya kula ameliyat olsun? Bu arada cok gecmis olsun

Bide burda özelden Doktorin sikayetini edip revizyon olduktan sonra gemeldet rekalmini yapan arkadaslara seslenmek lazim eger bi Doktor her hastaya revizyon yapiyorsa ki bu ortada acik bi durum ozaman o Doktor iyi bi Doktor degildir.

Bence de operasyon geçirmesem de birebir takipteyim. Bu reklam yapanları Allah ıslah etsin. İnsanlar kötü işlem sonucu intiharın eşiğine geliyorlar. Zekeriya hoca çok ilgili olabilir. Operasyon geçirmediğim halde asistanı büyük sabırla sorularımı yanıtladı. Ama bu reklam muhabbetleri can sıkıcı. Neden kişilerle anlaşıp da indirim uygulanır mesela. İyi bi dr nin buna ihtiyacı olmaz. Sevgili misch in dr Erhan beyi de iyi diye duydum. O da Endoskopik yöntem kullanıyor sanırım. Sevgili sarıpembe sende Zekeriya beye endskopi olmuşun değil mi? Ama sarıpembe arkadaşın şikayetleri beni korkuttu kafa tasında tümsekler oluştu diye yazmıştı. Sanırsam ki iyiki de bunu burada açıkladı. Endoskopi den iyice korktum. Şu an nasıl durumun sarıpembe? Durumunu açıkça yazanlar iyi ki varsınız.

Sarıpembe arkadaşın ne sorunu olmuştu. Ben kim nereye ne yazmış bulamıyorum ki.
Nereden bulaştım ben bu sevdaya buldog buldog geziyordum. Fotoğraf çektirmekten kaçar oldum üzgün kederli mutsuz bakışlarım oldu başladım internette bilgileri okumaya. Durduk yere kendime bir stres yarattım şimdi de.
Kim ister onca strese girip üstüne para verip tuhaf olmayı.
O kadar üzülüyorum ki olumsuzluk yaşayanların sonuçlarını okuyunca.

Canim Ben tüm detaylariyla yazdim kesi izleri duruyor hala uyurken kafamda olsn izler aciyor bazen ve Söyle söyliyim ben öyle aciya dayanamayan bi tip degilim. Doktor cok ilgili dogru sekreteride öyle Parayi alans kadar sonra binbir oyun binbir yalan dolan sekreteri utanmadan ilk revizyon sizde olucak demisti sizde cilt cok sert diye 10 dakika sonra zekeriya bey bu Tür ameliyat larda cok revizyon yaparim dedi ve bunlar böyle Yalan atarkende ayni zamanda Ameliyat oldugu 4 kisininde 4 ününde revizyon oldugunu ögrendim hatta chanelde aralarinda yani dürüstlük ilgil senin cebine ulasana kadar. Ein cokta neye kizmistim: Ameliyat tan önce hic iz kalmiycak senin derin zaten süper dedi sonra izler sorunlar olunca hem tek bende degil hem ablamda hem arkadasimda aaa hasa Ben Allah deyilim diye okadar sacma bi cümle kullandiki zaten orda anladik anliyacagimizi

Merhaba. Epeydir bende yüz germe ile ilgili konuları okuyorum burda. Bir kere şu konuda eminim, bir doktor 5 hastasının 3 üne revizyon yapmak durumunda kalıyorsa iyi , el becerisi olan doktor Değildir.
Bir de konularda okuduğumda dikkatimi çeken olumsuzluk yaşayan üyeler burda genelde yazınca onların üzerine gidiliyor ve resmen sindirilmeye çalışııyor. Eh bu durumda insanlar da olumsuzluklarını özelden paylaşmayı seçiyor olabilirler.

Ameliyat gününü mü iptal ettiniz.

Bu benim de dikkatimi çekmişti. Hatta bir üye gözünün kapanmamasından şikayetçiydi,bir diğer üye gelip burada çare aramayın Zekeriya Bey ve asistanı çok ilgili onlarla konuşun yazmıştı ki zaten şikayeti olan arkadaş doktorla konuyu görüştüğünü belirtmişti .
Bir de memnun kalmayanların hepsinin kendisinde sorun olduğu hocanın hiç hata yapmadığı imasında bulunan vardı. Kiminin gözü zaten asimetrikmiş ondan olmuş, kimine sana bu ameliyat olmaz denmiş ama hasta ağlamış yapılsın diye ondan sonuç kötü olmuş filan. Buraya gelip derdini anlatmak isteyenler için bu yaklaşım son derece kırıcı ve caydırıcı.

Anlamayan arkadaşlar için son kez bi daha anlatıyorum.
İlk operasyonu sadece yorgun ifadem var diye oldum endoskopik olacaktı ve kaşlar gözler orta yüz çekilecekti anlaştığımız buydu hepsi bu ama ameliyatta gözümün altından kesi yapılıp cilt çıkarılmış doktor ısrarla bi milimden az çıkardım dese de gözüm aşağı çekti (ektropion) sonra dedi ki bu normal şu an kaslar aptallaştı ve sert orası masaj yap bant tak falan 2 ay gezdim öyle 3. Ay içinde tekrar ameliyat oldum onda da yine endoskopik yapacağım demişti ama ameliyat masasında maalesef yine bilgim dışında göz kenarından kesi yaptı ve bi göz biraz diğeri çok daha az toparlandı tabi sonra benim psikolojim bitti o ikinci ameliyatta göbeğimden yağ alınıp yüzüme verildi toparlanması için göz altına da destek olması için ama ne gözüm iyileşti ne de psikolojim üstelik göbeğimin bi tarafı daha yağ kaldığı için çökük yüzümde hem göz altımda iz var hem göz kenarında gözümdeki ektropion çözülmedi kötü olan göz sürekli gergin duruyor elmacık kemiği ve göz arası şiş 7. Ay hergün masaj yapıyorum bantla geziyorum özgüvenim yok insanların bantların ne zaman çıkacak gibi sorularından bıktım bakışlarım değişti. Gittiğim başka okuloplasti profesörleri fazla deri alınmış kesin dediler tekrar operasyon şart ama düzelecek mi belli değil kendi kendime yaptığım bi aptallık kızardım estetik yapanlara başıma geldi

Çok büyük talihsizlik. Bilginiz dışında işlem yapılması korkunç. Hazır değilsiniz bir kere. Bir dr un ikinci düzeltme ameliyatı ki bunu ön görüp şöyle bir yol denememiz gerekebilir ameliyat sırasında çünkü çözüm şunlar şunlar demesi gerekir. Mikro cerrahi aletler var ellerinde bu hata nasıl yapılır. kesme radikal bir şey. fazla kalsın aöa çok doku kaybı olmasın amaç bu olmalı. Minik kes bak ölç hala fazla minik dokunuş yaparak dokuyu azalt. Bunu düşünmek çok mu zor.
Operasyon tekrar şart demişsiniz. Bekleme zamanınız bitti mi . Yani ne yapacaksınız şimdi. Aynı dr a mı revizyon yaptıracaksınız ya da onun alanı dışında mı çözüm yani göz cerrahı gibi.
Tekrar geçmiş olsun.

Ne yapacağımı inanın bilmiyorum korkuyorum çünkü her operasyon başka bir bela getiriyor çok teşekkür ederim tekrar

Ne yapacağımı inanın bilmiyorum korkuyorum çünkü her operasyon başka bir bela getiriyor çok teşekkür ederim tekrar
Dualarım sizinle Allah yardımcınız olsun. Gözalt kapakları ile ilgili topikler vardı. Oralarda soyadı çelik olan bi oküplastik cerrahtan bahsediyorlardı. Bi gözatın isterseniz. Belki de okudunuz bilemiyorum ama. Belki bi faydası olur.

Çok teşekkür ederim

Bi konuda bende yardımınzı bekliyorum. Bu yağ enjeksiyonları bazı yerlerde kök hücreli yağ enjeksiyonu diye olarak geçmekte. İşte doku onarıyor gibi söylemler var. Bu normal yağ enjeksiyonundan farkı nedir? Yoksa fark yok ama biraz daha insanları cezbetmesi açısından süslü bi etiket mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…