Yüze yağ enjeksiyonu memnuniyetsizliği

Fransiz sayfalarinda Ektopron komplikasiyonlari okudugum zaman masaj oneriyorlar o bolgeye
Masajla duzelme sansi varmis yada tekrar ameliyat olmak gerek diye yaziyorlar
Ciltle alakaliymis .. cildinizdeki dikisler cekiyormus goz altini asagi dogru oda ektropion yapiyomus
Tam turkceye ceviremesemde boyle sorunlar oluyormus alt goz kapak aldirinca ama cagresi varmis
Bende dikisler varken surekli ovuyodum alt gozumu dikisler hemen erisin diye tabi bunun iyi gelecegini bilmiyordum

Sevgili Gemini ; Geçmiş olsun.
Bence konuya ortadan dalmışsınız. Çok üzücü bir durum anlıyorum sizi. Yazan üyelerin sorularını da görünce hiç kimse kafasında toparlayamamış.
1 Sizin göbeğinizden yağ alınıp yüzünüze mi eklendi.
2 Ayrıca şakak germe mi yapıldı
3 Orta yüzde mi gerildi
4 Yüzünüzde göz altından bir kesi mi yapıldı
Primer operasyonunuz ne idi. Siz ne amaçla ameliyata karar verdiniz. Ne eklendi ek olarak.
Ben belki tecrübesizliğimden kafamda oturtamadım olayı. Toparlayıp yeniden bir aktarırsanız olayı kavrarız. Ayrıca burada Zekeriya beye ameliyat olanlar varlar . O arkadaşlar tartışırlar burada. Chanel in tüm yüzüne operasyon yapıldı. Siz yazınız buraya o da bilgilerini aktarsın.
Bakınız burada bir çok insan ben ve gecce arkadaş ameliyat için araştırmadayız. Paylaşımlarınızı haklı olarak tedirginlikle okuyoruz . Sizin değil herkesin paylaşımı değerli ve önemli bizim için.
Tekrar geçmiş olsun..

Bekliyoruz. Hep beraber bir yol buluruz belki sizin için.

Valla benim cildimle alakalı bi durum değil maalesef fazla cilt çıkarmazla alakalı kaç tane doktor gezdim üstelik bende dikiş izi de kaldı bembeyaz bi şekilde size attığım foto ikinci operasyondan sonra ama baya açıklık var ikinci operasyon sonrası 7. Ay hiçbir ilerleme de yok sizinki güzel olmuş ama ben başarısız bi operasyon eseriyim şimdi de kendimi tekrar sağlıklı bir birey yapmak için uğraşıyorum üstelik sadece yorgun ifadem gitsin diye giriştiğim bu aptal operasyon sonucu elimde kalan yüzümde saçma sapan şişler ve izler ektropionlu bir göz dalgalı bi göbek ve intihara ramak kalan bi psikoloji

Sevgili Gemini ; Geçmiş olsun.
Bence konuya ortadan dalmışsınız. Çok üzücü bir durum anlıyorum sizi. Yazan üyelerin sorularını da görünce hiç kimse kafasında toparlayamamış.
1 Sizin göbeğinizden yağ alınıp yüzünüze mi eklendi.
2 Ayrıca şakak germe mi yapıldı
3 Orta yüzde mi gerildi
4 Yüzünüzde göz altından bir kesi mi yapıldı
Primer operasyonunuz ne idi. Siz ne amaçla ameliyata karar verdiniz. Ne eklendi ek olarak.
Ben belki tecrübesizliğimden kafamda oturtamadım olayı. Toparlayıp yeniden bir aktarırsanız olayı kavrarız. Ayrıca burada Zekeriya beye ameliyat olanlar varlar . O arkadaşlar tartışırlar burada. Chanel in tüm yüzüne operasyon yapıldı. Siz yazınız buraya o da bilgilerini aktarsın.
Bakınız burada bir çok insan ben ve gecce arkadaş ameliyat için araştırmadayız. Paylaşımlarınızı haklı olarak tedirginlikle okuyoruz . Sizin değil herkesin paylaşımı değerli ve önemli bizim için.
Tekrar geçmiş olsun..

Bekliyoruz. Hep beraber bir yol buluruz belki sizin için.
Zekeriya hoca için kötü bir yorum yapmak istemiyorum ben kendisi benimle ilgilenmedi de demiyorum ama sonuç olarak ben başarısız bi operasyon geçirdim üstelik onu seçmeden önce görüştüğüm herkes çok iyiydi görünüşte ve memnundu da ha bana sorarsanız hayatımın tek pişmanlığı ve en kötü kararı
Geçirdiğim operasyonlara gelince de ;
Endoskopik şakak germe orta yüz germe ve göz kenarı kaldırma operasyonu idi. Operasyon öncesi konuşmadığımız bişeydi gözaltından kesi yapılması ben bilseydim asla izin vermezdim çünkü takıntılı biriyim iz kalmasından korkardım kaldı ki ektropion oldum olası bildiğim ve korktuğum bişeydi. Doktor da böyle olsun istemezdi eminim ama sonuçta hesaba katılması gereken benim yüzümün zayıf ve gözlerimin yapısının o kesiyi kaldırmayacağı idi. O şekilde 3 aya yakın bekledim sonra tekrar ameliyat edildi ama yine endoskopik yapılacak diye konuşulmuş olmasına rağmen ameliyatta bu sefer göz kenarlarından yapılan bi kesiden toparlanmaya çalışıldı. Şimdi 7. Ay oldu maalesef düzelmedi

Kendine fazla güvenen enerjik hayat dolu biriyken şimdi sadece öleceğim günü bekleyerek yaşıyorum üstelik bunları benim gibi estetik asla yapmayacak biri kendi kendine yaptı

ektropion nedir. Bilen varsa yazabilir mi.
Sevgili Gemini ;

Siz Zekeriya beye ameliyat oldunuz sonra komplikasyon çıktı. Sonra iki dr a daha gittiniz operasyon hatası olduğu söylendi.
Anladığım bu. Bakınız baştan ilk gidiş sebebiniz sonra gelişenler şeklinde bir toparlayarak anlatsanız.
Zekeriya beye ikinci kez ameliyat olmak zorunda kalmışsınız böyle anladım ve yine de başarılı olunmamış......

Valla benim cildimle alakalı bi durum değil maalesef fazla cilt çıkarmazla alakalı kaç tane doktor gezdim üstelik bende dikiş izi de kaldı bembeyaz bi şekilde size attığım foto ikinci operasyondan sonra ama baya açıklık var ikinci operasyon sonrası 7. Ay hiçbir ilerleme de yok sizinki güzel olmuş ama ben başarısız bi operasyon eseriyim şimdi de kendimi tekrar sağlıklı bir birey yapmak için uğraşıyorum üstelik sadece yorgun ifadem gitsin diye giriştiğim bu aptal operasyon sonucu elimde kalan yüzümde saçma sapan şişler ve izler ektropionlu bir göz dalgalı bi göbek ve intihara ramak kalan bi psikoloji
Son cumleniz olmadi simdi lutfen guclu olun cok sukur duzelmiyecek bir durumda degilsiniz lutfen kendknizi toparlayin moralinizi bozmayin Oyle kotu ve duzelmiyecek seyler var bu estetik ameliyatlarda sizin ki cok sukur cozulmeyecek bir durum degil bence cunki ektropion olan kisiler ameliyat olup duzeliyor diye okudum.
7 ay gecmis ise revizyon olmak mumkun galiba..
Göbek de duzelir o bolgeye yeniden liposuccion yapilmali
Siz korse giymismiydiniz ameliyat sonrasi
Cunki benim daha eski bir liposuccion ameliyatimdan basende buyuk bir izim kaldi oda korse tamadigimdan olmus demisti dr orda pantalon katlanmis iz yapmis malesef ve gecmedi oraya yag enjeksiyonu gerekli artik bana

Bakınız ben de hayatımda bu tür şeyler yaptırmadım. Günlük hayatımda makyaj bile yapan biri değilim ki alerjik bünyem var. 2 ay olmak üzere ilk kez alnıma ve kazayaklarına botoks denedim. Estetikle tek münasebetim bu.
Orta yüz için gözaltı kesisi yapılmıyor mu.
Yağ enjeksiyonu ve göbek işi nedir. Onu açıklamamışsınız

Ne intiharı ... Sakin lütfen.....Çözeriz ... Destek olacağız birbirimize.

Zekeriya hoca için kötü bir yorum yapmak istemiyorum ben kendisi benimle ilgilenmedi de demiyorum ama sonuç olarak ben başarısız bi operasyon geçirdim üstelik onu seçmeden önce görüştüğüm herkes çok iyiydi görünüşte ve memnundu da ha bana sorarsanız hayatımın tek pişmanlığı ve en kötü kararı
Geçirdiğim operasyonlara gelince de ;
Endoskopik şakak germe orta yüz germe ve göz kenarı kaldırma operasyonu idi. Operasyon öncesi konuşmadığımız bişeydi gözaltından kesi yapılması ben bilseydim asla izin vermezdim çünkü takıntılı biriyim iz kalmasından korkardım kaldı ki ektropion oldum olası bildiğim ve korktuğum bişeydi. Doktor da böyle olsun istemezdi eminim ama sonuçta hesaba katılması gereken benim yüzümün zayıf ve gözlerimin yapısının o kesiyi kaldırmayacağı idi. O şekilde 3 aya yakın bekledim sonra tekrar ameliyat edildi ama yine endoskopik yapılacak diye konuşulmuş olmasına rağmen ameliyatta bu sefer göz kenarlarından yapılan bi kesiden toparlanmaya çalışıldı. Şimdi 7. Ay oldu maalesef düzelmedi

Kendine fazla güvenen enerjik hayat dolu biriyken şimdi sadece öleceğim günü bekleyerek yaşıyorum üstelik bunları benim gibi estetik asla yapmayacak biri kendi kendine yaptı
Sunu anlamadim siz gozlerim cekik eskiden guzeldim demistiniz hatirliyosam o zaman neden cekik goz ameliyati oldunuz ki ? Yani ben cekik goz sevmesem bana cekik goz yapma derdim dr’a
Piskolojiniz gercekten bozulmus ölumden bahsediyorsunuz lutfen uzulmeyin duzelmiyecek bisey degil bu

Sevgili Chanel ; Bir anlatınız bize gözaltından kesiyi. Orta yüz germede gözaltı kesisi mi oluyor.

Sevgili Chanel ; Bir anlatınız bize gözaltından kesiyi. Orta yüz germede gözaltı kesisi mi oluyor.
Yani herkese ozel bir durum bu bende kesi yapildi cunki orta yuz elmaciklar yukari alininca haliyle goz altinda deri birikmesi oluyor tabi bu herkeste olacak diye bisey yok mesela almanyadan bi atkadas var oda ameliyat oldu benim gibi ama goz altinda kesi olmadi
O kesi sadece deri fazlaligini almak icin yoksa orda aletlerle girmiyor dr

Yani herkese ozel bir durum bu bende kesi yapildi cunki orta yuz elmaciklar yukari alininca haliyle goz altinda deri birikmesi oluyor tabi bu herkeste olacak diye bisey yok mesela almanyadan bi atkadas var oda ameliyat oldu benim gibi ama goz altinda kesi olmadi
Bu arkadaşın başına gelen ne anlayamıyorum...

O Almanya dan ameliyat oldu dediğiniz arkadaşınızın orta yüzü gerildi mi peki.
Yani orta yüz kesinlikle göz altından kesi yapılarak ve aletle girilerek mi yapılıyor.

O Almanya dan ameliyat oldu dediğiniz arkadaşınızın orta yüzü gerildi mi peki.
Yani orta yüz kesinlikle göz altından kesi yapılarak ve aletle girilerek mi yapılıyor.
Evet tum yuz germe yapildi o kisiye ayrica goz alti kesildi ama aletlerle girmiyor dr

ektropion nedir. Bilen varsa yazabilir mi.
Sevgili Gemini ;

Siz Zekeriya beye ameliyat oldunuz sonra komplikasyon çıktı. Sonra iki dr a daha gittiniz operasyon hatası olduğu söylendi.
Anladığım bu. Bakınız baştan ilk gidiş sebebiniz sonra gelişenler şeklinde bir toparlayarak anlatsanız.
Zekeriya beye ikinci kez ameliyat olmak zorunda kalmışsınız böyle anladım ve yine de başarılı olunmamış......
Ektropion en iyi google yazın görürsünüz anlatsam da anlaşılmıyor iki operasyonda Zekeriya hoca yaptı ilk ameliyatı yapmaktaki amacım baygın ve yorgun bakışlarım için gözü biraz yukarı yönde çekmekti orta yüzüde çekince deri birikti ondan kestim dedi ikinci operasyonda gözümde oluşan sıkıntı nedeniyle yapıldı

Gemini ; Vallahi toparlamakta güçlük çekiyorum.
Göbek işi yüzdeki yağ işi ne peki. Gözünüzde katlanma mı oldu sarktı mı deri fazlalığı mı kaldı... Allah aşkına bir güzel ifade ediniz şunu.

Gemini ; Vallahi toparlamakta güçlük çekiyorum.
Göbek işi yüzdeki yağ işi ne peki. Gözünüzde katlanma mı oldu sarktı mı deri fazlalığı mı kaldı... Allah aşkına bir güzel ifade ediniz şunu.
Ya ben çok açık ifade ettim neyi anlamadınız ki ilk operasyonum şakak germe ile birlikte orta yüz bu işlemi yaparken göz altımdan cilt fazla diye kesik atıyor doktor ve cilt çıkarıyor ameliyattan sonra dikişler alınınca alt göz kapağı aşağı çekti (ektropion) ikinci ameliyat yaklaşık 3 ay sonra oldu onda da göz kenarından kesi yapıldı ve o ara göbeğimden yağ alınıp yanağıma enjekte edildi göz kenarım hala aşağı sarkık göbeğimde dengesizlik var ve elmacık ile şakak arası şişler var gözaltımda beyaz iz kaldı falan filan

Orta yüz germe için aslında gözaltından girilmedi yani. Şakaktan orta yüz çalışıldı. Yukarı çekilince yığılma oldu.. Doğru mu anladım.
Ben tane tane soruyorum. Siz hızlıca geçiyorsunuz.
Cankandırmaya çalışıyorum kafamds.
Başınıza gelen şey çok üzücü. Çok üzüldüm bende.
Gözaltına ne olduğunu kavrayamadım başta hızlı geçiştirerek anlattınız. Ç0nkü orta yüz için alt göz kağağından kesiye gerek yok bilgisi de var burada. Bak7n sordukça çıkıyor ortaya. Sizin de başta oradan kesi yapışmamış. Yığılma olduğu için kesi yapılmış.
Çok talihsiz bir durum olmuş. Diğer görünmüş olduğunuz dr lar bir daha tamir edilemez mi dediler.

Ya ben çok açık ifade ettim neyi anlamadınız ki ilk operasyonum şakak germe ile birlikte orta yüz bu işlemi yaparken göz altımdan cilt fazla diye kesik atıyor doktor ve cilt çıkarıyor ameliyattan sonra dikişler alınınca alt göz kapağı aşağı çekti (ektropion) ikinci ameliyat yaklaşık 3 ay sonra oldu onda da göz kenarından kesi yapıldı ve o ara göbeğimden yağ alınıp yanağıma enjekte edildi göz kenarım hala aşağı sarkık göbeğimde dengesizlik var ve elmacık ile şakak arası şişler var gözaltımda beyaz iz kaldı falan filan
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm yazılarınızı okurken, yıllardır yüzüme dokundurtmadım korkularımdan ya bi arıza kalırsa yüz bu açık yer diye, karar verir gibi olurken bu sonuçlar beni mahvediyor. Açıklaması nedir doktorun yani fazlamı çekmiş göz böyle olmuş ? Düzeltme ameliyatın da neden düzeltememiş?Mutlaka başka doktorlarla görüşün bu sorunu çözecek doktorlar vardır göz tabi kaç kez ellenir bilmiyorum yüz konusun da çok bilgim de yok, dilerim sorun çözülür

Ben endoskopik şakak germe falan adı altında berbat bi operasyon geçirdim gözaltından kesi yapıldı öncesinde konuşmamıştık ama o kesi yüzünden ektropion oldu ve ikinci ameliyat yapıldı göz kenarından kesi yapıldı bu sefer ama hem gözüm düzelmedi hem yüzümde saçma sapan izler var bide şiş falan kaldı göz kenarlarım anlayacağın Gül gibi yüzüm mahvoldu bide ben estetik asla yapmam diyen biriydim hala inanamıyorum bunu kendime yaptığıma

Ben endoskopik şakak germe falan adı altında berbat bi operasyon geçirdim gözaltından kesi yapıldı öncesinde konuşmamıştık ama o kesi yüzünden ektropion oldu ve ikinci ameliyat yapıldı göz kenarından kesi yapıldı bu sefer ama hem gözüm düzelmedi hem yüzümde saçma sapan izler var bide şiş falan kaldı göz kenarlarım anlayacağın Gül gibi yüzüm mahvoldu bide ben estetik asla yapmam diyen biriydim hala inanamıyorum bunu kendime yaptığıma
Bu mesajı yeni okudum Ektropoin nedir bilmiyorum yüz konusunda deneyimli olan arkadaşlarıma soracağım, mutlaka çözümü vardır

X