Yüze yağ enjeksiyonu memnuniyetsizliği

Sn Gemini ; Daha önce sordum. Siz başka iki dr a daha görünmüşsünüz. Tam olarak muayene sonucu ne dendi size. Geri dönülemez miymiş. Dr nuz ne dedi ameliyatı yapan en son. Tekrar müdahale yapılacak mı ... Size bunun çözümü için ne dedi. Haklısınız sinir bozucu bir durum. Ama biz de soruyoruz haklı olarak. Ortada bırakıldı iseniz bunu bilmek isteriz. Çünkü burada oluş amacımız belli.
Chanel adlı üyenin ameliyat sonrası bir sorunu olmuştu ve dr nuz aynı. Tekrar sorumluluk alarak düzeltmiş.
Siz şu an hangi aşamadasınız. Dr nuz ne önerdi önerisine uyacak mısınız. Çözümü var mıymış ve düzeliyor muymuş.

Merhaba,
Forumdan bir arkadaşım haber verdi ben de size yardımcı olabileceğimi düşünerek girdim. Öncelikle çok geçmiş olsun. Lütfen umutsuzluğa kapılmayın. Ektropionu biliyorum.
Endoskopik yüz germe ameliyatı olduğumda göz altından kesi yapılıp o kesiden girilip yanak yukarı asılmıştı. Sonra yanak yukarı kalktığı için de biriken fazlalık alınmıştı. Bu yöntemi her doktor uygulamıyor ve bu yöntemde çok fazla ödem oluyor. Sonuç olarak sol alt göz kapağımda geçici olarak sizinkine benzer bir durum oluşmuştu. Doktorum, ameliyat yöntemi nedeniyle ödemin fazla olduğunu ve aşağıya çektiğini, inince düzeleceğini söylemişti. Ya düzelmezse dediğimde de, bacak damarından alınacak zarla düzelteceğini söylemişti. Üç hafta içinde ödem çözülünce göz normal yerine çıktı ve başkaca bir operasyona ihtiyaç kalmadı.
Demek istediğim damar zarı ile düzeltme şansı olabilir. Nasıl kullanılıyor yöntem nedir bilmiyorum ama doktorum olan Erhan Eyrılmaz'la görüşmenizi öneririm. Kendisi oldukça deneyimli bir hekimdir.

madaya mesajı buraya yazmışım pardon canım ya

Son düzenleme:
Bir de özel mesajla mesaj yazanlar varmış. İşte ben oldum ikinci olacağım mahvoldum vs minvalinde.
Arkadaşlar ; Bu normal mi sizce. Kimseye silah dayanmıyor yazması için. Memnuniyetsizlik varsa yazarsınız genele. Özel mesaj atmak nedir. Yaz çekincen ne. Ben dünyanın parasını vereceğim üstüne yüzüm mahvolacak ama ben nezaket göstereceğim köle İsaura gibi mıy mıy saklayacağım kendimi. Var mı böyle bir eziklik. Yok öyle bir dünya. Yazarım çatır çatır.. Özel mesajla mağduriyet bildirenler yazın bakalım buraya.
İnsanlar yanılmasınlar. Yüz bu. Saklanamaz. Gözüm dönecek dünyanın parasını vereceğim dokularım tekrar sarkacak ben sinip genele yazmayıp özel mesajlar atacağım millete. Hayırdır ??????? Dr babamın oğlumu benim.

canım peki bu sorun hastanın derisi ile ilgili bir durum mu ? biliyorsun beni yüz olayında yıllarca kafanızı ütüledim,

canım peki bu sorun hastanın derisi ile ilgili bir durum mu ? biliyorsun beni yüz olayında yıllarca kafanızı ütüledim,
Canım doktor değilim ben de emin değilim ama sanmıyorum deriyle ilgili olduğunu. Fazlalık alınırken miktar ayarlanamayıp fazla kesilip alınmış olmalı. Gemini'ye de aynısı söylenmiş galiba..

Canım doktor değilim ben de emin değilim ama sanmıyorum deriyle ilgili olduğunu. Fazlalık alınırken miktar ayarlanamayıp fazla kesilip alınmış olmalı. Gemini'ye de aynısı söylenmiş galiba..
anladım canım sağol ben karar verdiğim de gözü es geçin diyeceğim :))))) ay yine vazgeçmiş bir kişiyim yüz olayı çok zor

merhaba siz ne yaptınız ameliyat olmaya karar verdiniz mi ,

Evet fazla kesi yapılmış öyle görünüyor. Keşke kesmeden bıraksaymış.Göz gerekli değil ise dokunulmuyormuş ki. Şakak germede gözle işi yok dr un. Ama orta yüz germede her dr un ayrı yöntemi varmış. Gözden kirpik altından giren de varmış. İşte burası hassas yapılar için sorun. Ama ben sormuştum. Zekeriya bey orta yüz germede göz altından girmeden yapıyormuş. Nasıl anlamış değilim. Bilen varsa anlatabilir mi.. Orta yüz göz altı kesisi olmadan nasıl yapılır. Şakaktan yapıyor demiş biri bana.

Son düzenleme:
anladım canım sağol ben karar verdiğim de gözü es geçin diyeceğim :))))) ay yine vazgeçmiş bir kişiyim yüz olayı çok zor
Canım nadir görülen bir durum. Aklına getirme içini ferah tut. BEn de gözle ilgili asimetri ve bunun gibi komplikasyonlar nedeniyle doktoruma gözüme dokunmayın demiştim . Ameliyat etmiyorum o zaman demişti damar yolum açıkken. Razı olmuştum mecbur. Korktuklarım olmadı neyse ki.

Benim göz altından kesildiği oradan asıldığı halde göz alt kapağım düşmedi. Göz altından kesi yapılmıyorsa şakaktan yanağa doğru deri ve altındaki smas tabakası sıyrılıp germe sağlanıyodur tahminen. O durumda da göz altında birikme oluyorsa fazla deri alınıyodur.

:) hhahhah şu beni odadan kibarca kovan ik doktor vardı ya aklıma geldi :) bakıyorlar emin değilsin yok hazır değilsin git sen :) damar yolu açılmışken bırakanı döverim ben

:) hhahhah şu beni odadan kibarca kovan ik doktor vardı ya aklıma geldi :) bakıyorlar emin değilsin yok hazır değilsin git sen :) damar yolu açılmışken bırakanı döverim ben
E ameliyatın amacı da zaten göz çevresi ve üst yanakla ilgili dar bir alan. Doktor da haklı yani. Ama göz olayı cidden zor geliyor bana da.

M misch agzina saglik vallah ben teknik olarak herseyi anlatamiyorum sen benden daha cok bilgi sahibisin konuya katildigin icin tsk ederim kendi adima
G gemini arkadasimiza da bende uzuldum dedigin gibi cagresi varmis insallah duzelir baska ameliyat olmadan ama 7 ay gecmis operasiyondan bugune sence duzelme hala olurmu?
Baska dr dan fikir almasi mantikli katiliyorum

evet senınle özelden de mesajlaşmıştık , gerçekten butarz olumsuzluklar okuyunca insan tedirgin oluyor ,

hayırlı olsun inşallahh

Benimde alt gozum kesildi cok sukur oyle bi sorun yasamadim

Chanel arkadaş her konuda yardımcı oldu her soruma cvp verdi sağolsun. Fakat sanki herşey buharlaştı. Darlamak da istemiyorum bıktırdım artık onu da. Çok sabırlı maşallah..
Gemini adlı üyenin inşallah çözümü vardır. Moralim bozuldu benim.

Kararlıysanız kapatın gözü olun içinizin sindiğine yoksa benim gibi dünya görüşme parası verip doktor doktor gezer kafayı kırarsınız:) biraz gözü kara olmak lazım da bende yüz konusun da bu hiç olmadı, 2 kere de günümü aldım iptal ettim zor iş yüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…