Yüze renk veren krem?

kedix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
136
0
Arkadaşlar bazı kremler varmış yüze renk veriyormuş makyaj yapmaya gerek kalmıyormuş.Bilginzi var mı? a.s.

güneş kremi almaya gittiğimde satıcı kadın bi krem göstermişti güneş koruyucu olarak.rengi fondoten rengindeydi hem de güneşten koruyo dedi.sürdü elime baktık falan iyi gibi durdu ama bana pek güzel gelmedi.hem 20 faktördü hem de 70 milyondu.ben de almadım...

niveanın renkli nemlendiricisi vardı benim gördüğüm..

ben aldım victorias secretin yuz renklendiricisi ama daha elime ulasmadı kullanınca solerim fikrimia.s

tamam daisy senden haber bekliyorum.yüzüm cansız ve makyajı sevmiyorum ondan bu kremler uygun diye düşündüm:)

Ben Dove´in renk veren kremini kullaniyorum. Türkiyede de var. Almanyada 6-8 € arasinda. Gayet memnunum. Yanliz belirtmek istedigim birsey var cok SIK kullaninca dekoltenizle yüz arasindaki renk farki görünüyor. Ben Solariuma gidiyorum, yüzüm nedense pek yanmiyor, bu kremle yüzümünde kararmasini sagliyorum. Bu kremin beden icin olani da var.

ya kızlar peki bu renklendirici kremler bronzlastırmak için falan mı ben beyaz tenliyim ama güneşten yüzüm vücuduma göre biraz daha koyu acmak istiyorum ben...

slm arkadaşlar,nasıl oluyor bu krem benim cildim biraz hassas fondöten bende sivilce yapıyor o yüzden süremiyorum bu kremler hakkında biraz açıklayıcı bilgi verirmisiniz?

clinique ve dermologica ciltte asla sivilce yapmaz dermotologların onerdigi markalar bunlar...cildinize sürdügünüz seylere cok onem vermelisiniz sırf ucuz diye gidip bilmediginiz markalar almayın kızlar fondoten,pudra,renkli nemlendirici tarzı seyler alırken alabildiginiz en kaliteli ürünleri alın cilt bu şakaya gelmiyor:a015:

arkadaşım maybelline yada avon kullanıyorum ben ama cildimde mi nedir sivilce yaptı bende ergenlik döneminde çıkmayan sivilceler şimdi çıktı üzgünmü...benneyaptımki

avonu benim cıldim de hıc sevmiyo avonun cild urunlerini hıc kullanmıorum zaten. kedix canım begendim ben renklendiricimi nemlendiricimle karıstırdım ole surdum hafi bi isilti oldu hosuma gitti yani

avonu benim cıldim de hıc sevmiyo avonun cild urunlerini hıc kullanmıorum zaten. kedix canım begendim ben renklendiricimi nemlendiricimle karıstırdım ole surdum hafi bi isilti oldu hosuma gitti yani

daisycim makyaj yapmana gerek kalıyor mu onu kullanınca..birde fiyatını söler misin..netten mi almıştın? a.s.

arkadaşım markası ne acaba biraz bahsedermisin

Merhabalar...Ben yeni katıldım aranıza..Tamda bu aralar çok memnun kaldığım bir ürün var bu konuda burada açılmışken herkesle paylaşmak isterim.
Oriflame visions dogal renklendirci jel.Harika bir kokusu var mutlaka deneyin.bebek gibi yapıyor.

daisycim makyaj yapmana gerek kalıyor mu onu kullanınca..birde fiyatını söler misin..netten mi almıştın? a.s.

canım ben zaten fazla makyaj yapmıyorum. yuzunde hafif bi işilti oluyo hafi makyaj yapıyorum. fiyatını bilmiyorum canım sevgilim almış benim nette falan arastırdıgimi duyunca:) yalnız ararken gitti gidiyorda gordum oraya bakabilirsin canım ama orda satılan urun orjinalmi bilmiyorum canımŞeniz

MD Skincare markasının nemlendirici kremleri vardır All-in-One Tinted Moisturizer SPF 15 reng veriyortüm ten renglerine uygun rengleri vardır.Birde spf 15 güneş korumalıdır

Gittiğim kozmetikçideki bayana yüzümde bazı kızarıklıklar oluyor bunları nasıl kapatabilirim dedim. Loreal in cam kase şeklinde bi kremini verdi turuncu parlak renkli bir krem gece gündüz kullanılabiliyor. Hafif bi renk veriyor yüze ben gayet memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…