Yüze renk veren krem?

Kızlar bu işi en iyi yapabilen ürün Benefit'in ^^That Gal^^ isimli ürünüdür.
Cildinizdeki renk farklılıklarını giderir,sağlıklı bir görünüm kazandırır.Fondoten gibi gözeneklerinize işlemez,nemlendirici özelliği de var.Ben çok memnunum tavsiye ederim.
Yalnız Türkiye'de yok,ya gg.den bulabilirsiniz yada Benefit'in sitesinden sipariş edebilirsiniz.
8-10 günde adresinize ulaşıyo.
Fiyat da 27$ + 8$ kargo

ben de size AVENE i tavsiye edebilirim arkadaşlar 50 faktör süper bir güneş kremi compact şekilde fondöten gibi süper kapatıyor ayrıca güneşten korunuyorsunuz süngeriyle sürüyorsunuz çok çok güzel bir ürün dermokozmetik eczanelerden alabilirsiniz :)

ben de nivea nın renkli nemlendiricisini aldım..eğer cildinizde fazla problem yoksa fondöten yerine kullanabilirsiniz ama hiç bir zaman iyi bir fondötenin kapatıcılığını ve pürüzsüzlüğünü vermez..günlük makyaj için olabilir ya da üzerine direkt pudra uygularsınız..ama benim hoşuma gitmeyen tarafı sanki nemlendirmiyo gibi hissettim.hep renksiz nemlendiricilere alışmışım bunun içinde sanki katkı maddesi vardır diye düşünüyorum hani sonuçta o rengi elde etmek için mutlaka bişey koyuyorlardır doğal değilmiş gibi geldi ve içime sinmedi açıkçası..

tatlım bu mu dedigin?
beyaz tenliler icin var mı bu urun ? gold bronz gozukyor sadece ton olarak ?

arkadaşım tamda bu üründen almayı düşünüyordum biraz bahsedermisin..

ben de fondoten yerne renkli nemlendiriciyi tercih ederm ancakl hala ne alcağımı bilmiyorumm

merhaba ben bugün cildiyeye gittim renkli güneş koruyucu alcaksın dedi acaba bu dediği senin bahsettiğin mi???

clinique markasını denedin mi? biraz pahalı ama yidir.

clinique cidden güzel ben pudarsını kullanıyorum onun çokta memnunum =) yine paraya kıydım ve aldım renkli nemlendiricisini değilde sivilce yapmayan da aldım herkeste çok beğendi=) renkli nemlendirici biraz daha ışıltı vermesi içinmiş çünkü ee fondotende sivilce yapmayan olunca daha cazip geldi açıkçası =)

arkadaşlar merhaba
laura mercier in renkli nemlendiricisi çok iyi diye duydum 100 lira civarı olması lazım.güneşten koruma özelliği de varmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…