Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Tatlım lütfen üzülme önce tedavi ol bitsin sonra tca yapmak en kolay kısmı, doktoruna danış ben buradayım her zaman yardımcı olurum:KK34:

sivilcelerimden kurtulmuştum bir de şu kış aylarında güneş lekelerimden kurtulsaydım ohh mis gibi olacaktı :)) doktora sorayım ben inşallah ben de buraya iyi yönde yorumlar yazabilirim

lady hanım,
ben bu laktik asitli toniği yaptım fakat sürünce yanma ve kaşınma oluyor..dediğiniz gibi yaptım oranları..neden böyle oluyor acaba??
sürüp yatın dediniz ama ben kaşındığı için sürüp 2 dakka bekletip yıkıyorum..yıkamasammı acaba??

Tsk ederim caniim :KK16:

Rica ederim .)
sivilcelerimden kurtulmuştum bir de şu kış aylarında güneş lekelerimden kurtulsaydım ohh mis gibi olacaktı :)) doktora sorayım ben inşallah ben de buraya iyi yönde yorumlar yazabilirim

Sor bakalım tatlım olumlu cevap almanızı umuyorum .)
lady hanım,
ben bu laktik asitli toniği yaptım fakat sürünce yanma ve kaşınma oluyor..dediğiniz gibi yaptım oranları..neden böyle oluyor acaba??
sürüp yatın dediniz ama ben kaşındığı için sürüp 2 dakka bekletip yıkıyorum..yıkamasammı acaba??

Lütfen tca dışındaki sorularını özel mesaj olarak sorar misin artık ? Ceza alacağız dediğim halde umursamadan devam ediyorsun...

Destinax ve Handanirem,okuduklarım çok güzeldi yaa..Ayy çillerini gördün demek. Amann Allah'ım bende o günleri görmek istiyorum..Sevinç çığlıkları atmak istiyorumm,:KK1:hadi bakalım kızlar keşke yanağınızın bir fotosunu çekebilseydiniz görürdük gelişmeleri.Neyse sağlık olsun.Benim tca daha gelmedi ,şişe bitmiş onu bekliyoruz dediler.Bekliyorum işte bende :KK37:

Destinax ve Handanirem,okuduklarım çok güzeldi yaa..Ayy çillerini gördün demek. Amann Allah'ım bende o günleri görmek istiyorum..Sevinç çığlıkları atmak istiyorumm,:KK1:hadi bakalım kızlar keşke yanağınızın bir fotosunu çekebilseydiniz görürdük gelişmeleri.Neyse sağlık olsun.Benim tca daha gelmedi ,şişe bitmiş onu bekliyoruz dediler.Bekliyorum işte bende :KK37:

selam ,
soyulma işlemi tam olarak gerçekleşmedi , yani şu an aslında buruş buruş ,çok az kaldı sanırım ,küçük küçük soyulmalar başladı ,heyecanla soyulmasını bekliyorum. bende fena sevinmk istiyorum :) ama lady benim de öle olacağını ve sevineceğimi söyledi :) bekliyorum walla :)
umarım sen de bir an önce başlar istediğin sonuca ulaşırsın ...gelişmeleri bildir lütfen ...

Ben de az önce ilk deneyimimi yaptım ama ben mecburen %25lik aldığım için 1 dk'yı geçirmemeye özen gösterdim. Zaten feci yaktı. Frozen denen olay neredeyse 30 sn içinde gerçekleşti. Lady'nin dediği gibi bol suyla yıkadım. Şimdi bepantenler içinde oturuyorum. Hala biraz yanma batma var daha 5 dk oldu çünkü. Ben fotoğraf çekeceğim. 1. gün 2. gün diye
hepsini paylaşırım burada arkadaşlar.

selam ,
soyulma işlemi tam olarak gerçekleşmedi , yani şu an aslında buruş buruş ,çok az kaldı sanırım ,küçük küçük soyulmalar başladı ,heyecanla soyulmasını bekliyorum. bende fena sevinmk istiyorum :) ama lady benim de öle olacağını ve sevineceğimi söyledi :) bekliyorum walla :)
umarım sen de bir an önce başlar istediğin sonuca ulaşırsın ...gelişmeleri bildir lütfen ...

:KK1:Olacak tatlım bir parça daha sabır:21:

Ben de az önce ilk deneyimimi yaptım ama ben mecburen %25lik aldığım için 1 dk'yı geçirmemeye özen gösterdim. Zaten feci yaktı. Frozen denen olay neredeyse 30 sn içinde gerçekleşti. Lady'nin dediği gibi bol suyla yıkadım. Şimdi bepantenler içinde oturuyorum. Hala biraz yanma batma var daha 5 dk oldu çünkü. Ben fotoğraf çekeceğim. 1. gün 2. gün diye
hepsini paylaşırım burada arkadaşlar.

25lik tca doğal olarak daha kuvvetli tatlım iyi ki geçmemişsin 1dk yı , merak etme süreç aynı işleyecek tepkilerin 15liğe göre fazla olması da normal.
Heyecanla bekliyorum gelişmelerini, şimdiden hayırlı olsun:KK16:

15 dk içinde o yanma batma hissi geçti !!! :KK70::KK70: Bu arada tca nın hem kötü hem güzel bi kokusu var. Hani aynı anda hem seversin hem de mide bulandırıcıdır ya öyle gibi :KK70:

Merhaba. :KK3:
Cilt soymak normal bir durum tatlım, istenilen safhaya gelince süreklilik gerektirmeyen bir işlem.
Yüzeysel olarak soyduğu için cildi merak etme incelme gibi sorunlar yaşamazsın ama tabi cildini 50+faktör ile lekelenmeye karşı mutlaka korumalısın.
Yazın güneşlenince cilt nasıl soyuluyor aynı şekilde soyuyor.
Mesela yüzünde lekeler var bu lekeleri 4-5 defa tca yapıp giderdikten sonra sen istemediğin sürece yapmana gerek yok.
Ben mesela cilt yenileme amaçlı kullanıyorum:KK34:

tamam canım, çok sağol cevapların için.
ayrıca belirtmek isterim ki, ilgine ve sabırla cevap verişlerine hayranım.
maşallah canım sana :*

bu ne asabiyet anlamadım..görende zanneder uluslararası bir şirketi yönetiyorsun..
yahu özelden atabilsem ordan atıcam zaten..gerizekalı değiliz..ama sen anlamakta zorluk çekiyorsun herhalde.bu asabi gergin tavırlar..özelden msj atamıyorum! bilmem kaçtane msj yazmam gerekiyormuş sitede..onu mu bekliim.allah allah ya..
bu nazik tavrın çok hoş gerçekten!!!!

lady merhaba ,
senin yazmanı bekleyemedim ve siparişimi verdim :) bir de bahsettiğin fesleğen kremini aldım bide saç dökülmesi için yag vardı onu aldım ,21.11 de teslim olacakmış ,bakalım umarım güzel bir şekilde başarabilirim .
çok heyecan yaptım şimdi ...

canım özelden mesaj atamıyorum bana hangi siteden aldığını ve nekadara aldığını yazabilirmisin özelden

canım foto cektim ama inan belli olmuyor yani deri telefonumuun kamerasıda cok iyi değil o yüzden koymadım yani sözcüklerle anlatmaya çalıştım işte soyulan deride nokta nokta cillerini görüyosun :KK9:

lady hanım bende %15 tca yı aldım fakat hemen uygulamayı düşünmüyorum belirli bir yerde muhafaza etmek gerekir mi bir ayay kadar uygulayacağım bozulma gibi bir şey olamaz umarım....

lady selam ,
ya benim bugün 6.günüm ,ama tam anlamıyla soyulma başlamadı ,ilk yaptığım zaman soyulma daha gözle görülr bi şeklde oldu ama bugün halen bişey yok ,yani dün akşam böyle pul pul oldu ama şu an bakıyorum halen öyle ,acaba soyulma başladığı zaman bepantene kullanmamalı mıyım ?

Sor bakalım tatlım olumlu cevap almanızı umuyorum .)

Lütfen tca dışındaki sorularını özel mesaj olarak sorar misin artık ? Ceza alacağız dediğim halde umursamadan devam ediyorsun...

Siz bu D** kozmetik firmasının çalışanı yada sabihi ortağı falanmısınız acaba gg daki ürünleri kötüleyip bunları övüyorsunuz, yani siz de İzmirdesiniz firma da İzmirde insan şüphelenir biraz..

Merhaba kızlar,benimde ürünlerim bugün geldi. Sağolsunlar birde keratinli saç maskesi yollamışlar :KK31: Ama yüzüm laktik asiti her gün kullanmaktan biraz kurumuş ben tca uygulamamı 10 gün sonra yapacağım,pütürler geçerse Ladyim on gün beklememe gerek yok değil mi?

15 dk içinde o yanma batma hissi geçti !!! :KK70::KK70: Bu arada tca nın hem kötü hem güzel bi kokusu var. Hani aynı anda hem seversin hem de mide bulandırıcıdır ya öyle gibi :KK70:
Benzetmen şahane olmuş:KK1:
tamam canım, çok sağol cevapların için.
ayrıca belirtmek isterim ki, ilgine ve sabırla cevap verişlerine hayranım.
maşallah canım sana :*
Rica ederim tatlım, keyifle yardımcı oluyorum benim uygulama başarımı sizlerde yakalayın o sözde merkezlere avuç avuç para dökmeyin ne mutlu bana:KK16:
bu ne asabiyet anlamadım..görende zanneder uluslararası bir şirketi yönetiyorsun..
yahu özelden atabilsem ordan atıcam zaten..gerizekalı değiliz..ama sen anlamakta zorluk çekiyorsun herhalde.bu asabi gergin tavırlar..özelden msj atamıyorum! bilmem kaçtane msj yazmam gerekiyormuş sitede..onu mu bekliim.allah allah ya..
bu nazik tavrın çok hoş gerçekten!!!!

Asabiyet mi?
Bu ve diğer başlığımda sizin haricinizde asabi olduğumu iddia eden itham eden hiç üye yok...
Ne ilginç...
Mesaj sayınızı doldurmanız için açılmış başlıklar var bunlara yazabilirsiniz!
Bu alt başlıkta konu dışı mesaj yazmak ve bu mesajı cevaplamak ceza sebebidir, forum kurallarına müsadenizle uymaya çalışıyorum.
Burada bu uygulama ile sorumluluğunu aldığım yardımcı olmaya çalıştığım insanlara size cevap vermem sebebiyle alacağım ceza yüzünden cevap verememe durumuna düşmek istemiyorum:KK19: Ki defa defa gayet uygun dilde uyardım...
Pardon size göre bu sorumluluk hissi asabiyetti...
lady hanım bende %15 tca yı aldım fakat hemen uygulamayı düşünmüyorum belirli bir yerde muhafaza etmek gerekir mi bir ayay kadar uygulayacağım bozulma gibi bir şey olamaz umarım....
Buzdolabına tutabilirsin tatlım, mesela yumurta rafında ben genelde burada tutuyorum sorun olmuyor:KK34:

lady selam ,
ya benim bugün 6.günüm ,ama tam anlamıyla soyulma başlamadı ,ilk yaptığım zaman soyulma daha gözle görülr bi şeklde oldu ama bugün halen bişey yok ,yani dün akşam böyle pul pul oldu ama şu an bakıyorum halen öyle ,acaba soyulma başladığı zaman bepantene kullanmamalı mıyım ?

Tatlım süre olarak ne kadar tuttun ve tca şişesini kullanmadan önce çalkalamıştın değil mi?

Siz bu D** kozmetik firmasının çalışanı yada sabihi ortağı falanmısınız acaba gg daki ürünleri kötüleyip bunları övüyorsunuz, yani siz de İzmirdesiniz firma da İzmirde insan şüphelenir biraz..

Firma Ankara firmasıdır hanımefendi...
Markanın kendi topiğine dahi bakmamışsınız!
Gitti gidiyordaki ürünler karışım asitlerden oluşuyor bunu biliyorum ki sizin beni forumda pek tanımadığınız belli.
Borsa dealer ı yım bunun yanında 5 sene gıda teknikerliği eğitimi aldığım için müsadeniz ile bırakın asitleri ve türevleri bileyim...
Size kendi tecrübesini aktaran, iyi kötü, uygun, uygunsuz ayrımına gidebilen herkese ''firma çalışanı, firma sahibi, firma ortağı'' muamelesi mi yaparsınız?
Klavye başında olmanız size rahat rahat itham etme, yargılama hakkı vermez.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,benimde ürünlerim bugün geldi. Sağolsunlar birde keratinli saç maskesi yollamışlar :KK31: Ama yüzüm laktik asiti her gün kullanmaktan biraz kurumuş ben tca uygulamamı 10 gün sonra yapacağım,pütürler geçerse Ladyim on gün beklememe gerek yok değil mi?

Tatlım aslında o kuruma değil cildin ölü hücre atıyor soyuluyor:KK9:
Bekle tatlım ne olur ne olmaz çünkü laktik asiti yoğun kullandın riske etmeyelim, zaten cildin şu an incede olsa pul pulda olsa soyulma evresinde.
Bu şekilde deneyip arasında geçiş yapmadığım için tepki ne olur bilemiyorum.
Benim laktik asitli tonik oranım çok düşük, cildimi temizlesin, parlatsın, yüzey gerilimi sağlasın diye bu şekilde kullanıyorum artık:KK16:

Borsa dealer ı yım
Size kendi tecrübesini aktaran, iyi kötü, uygun, uygunsuz ayrımına gidebilen herkese ''firma çalışanı, firma sahibi, firma ortağı'' muamelesi mi yaparsınız?
Klavye başında olmanız size rahat rahat itham etme, yargılama hakkı vermez.

Allah yardım etsin

X