Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

oran az gelmiş olabilir :) şahsen benimde cildim az soyuldu , bende oranla alakalı olduğunu düşünüyorum.Yani oran az gelince az

soyulmayla gözle görülür bir fark olmamıştır belki ... Tabi seans sayısıda önemli..

Konu dışı olucak ama saçla ilgili anlattıkların için bir başlık yoksa , rica etsek yazar mısın :)

Canım 25'lik fayda etti mi?

Çok teşekkür ederim cnm çok yardımcı oldun, hastaneyle görüşmenin sonucunu bekliyorum, kendine iyi bak:)

aysuncum kimyasal peelıng yaptırdığım hastaneye sordum incirlide .doktora sordurdum maalesef emziren bayanlara kimyasal peeling yapılmıyormuş sonuçta asit sütüne zarar gelmemeli umarım yardımcı olmuşumdur

Canım 25'lik fayda etti mi?

%15 lık bende çok fark etmiyordu soyulma yarım yamalak oluyordu, bazı yerler sanki soyulmuyordu
%20 de öyleydi fakat ben ürünleri farklı yerden alıyordum şimdi doa kozmetikten aldım ve %25 ile başladım
sucuk gibi soyuldu :) yani şöyle söyliyim öğlen güneşinde yazın güneş koruyucu sürmeden birden yanarsınız 2 gün sonra sucuk
gibi soyulursunuz ya onun gibi oluyor önce tüp patlamış gibi oluyor yüzünüze sürünce kırmızı ve bazı yerler beyazlıyor sonrasında
geriliyor ertesı gün kararıyor ve deri atmaya başlıyor ama hiç yapmadıysanız size tavsiyem %15 ten başlamanız çünkü herkesin cildi farklı tepki verebilir

Gayet güzel soyuldum aslında... ama alttan cıkan deri bebek gibi değil. Benim cildim cok kuru. normalde kırısık görünmüyor ama gerdiğimde capraz capraz kırışıklıklar oluyor. İlk soyuldugunda oraları düzelmişti. Ama bir gün geçince eski haline döndü

O zaman sanırım bir kaç seans daha gereklidir :)

aysuncum kimyasal peelıng yaptırdığım hastaneye sordum incirlide .doktora sordurdum maalesef emziren bayanlara kimyasal peeling yapılmıyormuş sonuçta asit sütüne zarar gelmemeli umarım yardımcı olmuşumdur

( anladım cnm çok teşekkür ederim, en önemlisi bebişim tabi, benim acelem yok:) şimdilik nar çekirdeği+Pirinç kepeği yağı+ kara üzüm çekirdeği yağı karışımımdan aşırı memnunum zaten, yağlardan sütüme zarar gelmez heralde:) bu karışım harika bişey ya bi de kızlar eğer gözaltı morluklarından şikayetçiyseniz mecitefendi de at kestanesi yağı özlü göz çevresi kremi var..şiddetle tavsiye ediyorum, 3 gün sabah + gece yatarken uyguladım ve kimseye sölemedim, 3gün sora kardeşim abla yüzüne nur mu indi senin dedi:) tabii yağların da etkisi var :)

Ya benim çenemde siyahlıklar oluştu. TCA yı ilk yaptıgımda yoktu. 1 hafta sonra olustular. Sebebi nedir ki? Geçer mi? Nasıl geçer? Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa sevinirim.

gunaydınladycimben 2.peelimng deneyimimi bitirdim bitti cildim bir harika maşallah diyimnazar değmesin çok teşelkkur ederim sana Allah razıolsun senden yuzunde inan lekeden eser kalmadı hiçyok pırılpırıl ya iyikivarsın.tek korkum tekrar gelmesi ama ben daha 2.seansımı yaptım bırakmayı düşünmüyorum devam etcem tatlım.bana aldığım site bu kez 20 lik gondermiş ne yapıyım sence bir zararı olur mu cildime değiştirip 15 lik mi almalıyım cnm birde çok sivilcelendi yuzum geçer dimi.hatta bnm cillerimide yok etmiş çokdeğildi zaten ama yok olunca anladım ki rahatsız ediciymiş çok guzel oldu ladyim keşke daha once yapsaymışım bunada şükür

İKİ KEZ TCA YAPTIM
İLK YAPTIĞIMDA LAYD DEDİĞİ GİBİ YÜZÜMÜZ SABUNLA YIKADIM VE TCA SÜRDÜM BEYAZLAMA OLDU
2 YAPTIĞIMDA DUŞTAN SONRA YAPTIM YÜZÜM TEMİZ OLDUĞU İÇİN SABUNLA YIKAMADIM VE TCA SÜRDÜM HERHANGİ BİR BEYAZLAMA OLMADI BENİM BU KONU İLE TESPİTİM SABUNLA YIKADIĞINIZ ZAMAN TCA ASİT OLDUĞU İÇİN SABUN KALINTILARI İLE KÖPÜRÜYO BENCE

HEPİNİZE GÜZEL VE SAĞLIKLI BİR YIL DİLİYORUM

Son düzenleme:
Ben bir kez banyodan sonra yaptım. Sabunla yıkamadım ama beyazladı. Beyazlamanın sabunla alakası yok. TCA nın doğal süreci o. Beyazlamayan yerler beyazlayan yerlere oranla daha az soyuluyor.

Kasım ve aralık olmak üzere 2 uygulama yaptım ocaktaki 3 cü uygulamamı %20 likle yapabilirmiyim evde daha yeni aldığım %20 lik var lady %15 daha iyi olur deyince onu bekletip %15 lik aldım iki uygulama yaptım geçen kış %20 lik yapmıştım sanki o daha iyi soyulma yapıyordu ikinci uygulamamada %15 lik soyulmak bilmedi ne dersiniz %20 lik kullansammı 3 cü uygulamada ???

Beyaz tenliyim hafif sivilce lekelerim ve cildimin ölü derisini atmak için
Ben de 2 kez tca yaptım tam tarife göre
%15 lik ilkinde soyulma sadece çene bölgemde hafif bi pullanma şeklinde oldu
şimdi 2. Kez yaptım ve bekliyorum bu gün 4 gün hala hiç bişey yok yine sadece cene bölgemde hafif bir kuruluk var bende % 20YADA %25 lik denicem artık
bana etki etmedi desem ciddi ciddi %15 bile baya yaktı(bazıları bende yanma olmuyor demiş)

2 defa tca yapıp soyulamamaktan cildim daha kötü oldu

Son düzenleme:

Bende 15'lik yaptım 2 kez sonra 20liğe geçtim..Bence sorun olmaz.Benimde 15likte pek soyulmuyordu 20de daha iyi sonuç aldım

Ben de dun gece yuzde yirmilik TCA uyguladim. Dakika tutmadim ama sizlamaya baslayinca yikadim yuzumu. Bugun hafif bi kizariklik ve yeni baslayan bi kasinti var. acaba yeterince durdurmadim mi? Kabuk baglamasi gerekiyordu sanki. AKsam yine mi yapsam? Fikri olan var mi?

umarım geç kalmamışımdır tekrar yapmadığını söyle lütfen ikinci gün belli oluyor genelde çünkü tca uyguladıktan sonra dakika ne kadar tutmuş olursan ol 30 gün den önce tekrar yapmaman gerekiyor diye biliyorum ki öyle hemde %20 lik le yapmamışsındır inşallah

Kızlar ben ekim ayında doa kozmetikten sipariş verdim, gelmedi.
Geçen hafta da sipariş verdim. Yine gelmedi. Sorun mu var anlamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…