Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba online oldugunuzu görünce yazmak istedim siz uyguladınız mı tca benım suan 2.gunumde tedırgınlıkten ölcem galıba:)

Ben 2 defa uyguladım, ama havalar ısınınca daha uygulamadım. Bu havalarda uygulamamak gerekiyor. Çok iyi korumalısınız. 2. gün kızarıyor, geriliyor. 3. gün hafif soyulmalar başlıyor.

Ben 2 defa uyguladım, ama havalar ısınınca daha uygulamadım. Bu havalarda uygulamamak gerekiyor. Çok iyi korumalısınız. 2. gün kızarıyor, geriliyor. 3. gün hafif soyulmalar başlıyor.

Koruyorum sureklı faktör ellimde dolaşıyorum.ama benım ılk günden ıtıbaren çok karardı ve kararmalar eşit değil eşit sürdüğüm halde
Kımı yerler koyü kara kımı yerler açık kımı yerlerde kırmızı kara .stres yaptım soyulduktan sonra ızkalacakmı dıye.kalırmı( ?
Bende yapmayacaktım ama Ağustos da düğünüm var ondan önce bıraz güzellessın dedım.ya kötü olursa dıye stres yaptım.ne yapmayalım su andan ıtıbaren sızce ız kalmaması ıcın?

Son düzenleme:

Kesinlikle soyulmaya müdahale etme, kendin soyma yoksa iz kalır. Günde sadece 1 defa bepanthen sürebilirsin. Gerçi biz sadece ilk gün sürüyorduk ama sen yazın yaptın onun için sürmen gerekir diye düşünüyorum. Lady daha iyi yardımcı olur. Sabah zaten koruyucunu kullanıyorsun. Akşam yatarken saf e vitamini sür. Gün içinde evitaminli melisa kremini sürebilirsin, aşırı sürme, soyulmayı geciktirir. Bepanthenide aşırı sürme, oda soyulmayı geciktirir.

Son düzenleme:

Asla soymıcam kendımı engellıcem.dedıgınız gıbı sürüyorum e vıtamınlı krem.ama ınsan ıste sonucu görene kadar endıselenıyor.cok teşekkür ederım sıze .mesgul ettım.ıyı günler dılerım

Ben özelden cevap atamıyorum yenı üye oldugum ıcın burdan görüşsek olur mu
Ayy cok teşekkür ederım.melisa ve feslikan kremi bepanthol e vitamini
Kakao yağı
üzüm cekırdegı
yağı lavanta
yağı kayısı
Avakado yağı
Kantaron yağı
Susam yağı
Papatyayagı
Badem yağı
Portakal yağı
Yanı bunlar var ama hıc onemlı degıl sız su dersenız ben hemen gıder alırım bunların ıse yarar mı yaramaz mı bılmıyorum .soyle yapalım ozaman.sız sunlar sunlar dıyın ben alıyım olur mu.ayy cok mutlu oldum sagolun sagolun.cevap beklıyorum ben sızden

Lady cim öncelikle çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.

Merhaba tatlim, soyulacak lutfen asla soyulma surecine mudahale etme, asla kese yapma, elinle dokulen deri dahi olsa soyma ve yine asla peeling urunu kullanma (peeling ozellikli temizleyiciler dahil!) Evet bazi ciltlerde 20 lik tca kararma yapabiliyor be 15lik kullandim kararma olmadi.Pirinc kepegi yagi, nar cekirdegi yagi, e vitamini, macadamia yagi almani oneriyorum.Kullanip memnun oldugun bir nemlendiricin varsa yarisini ekle, eger yoksa melisa kremi alip tamamini ekleyip kullanmani tavsiye ederim.
Haftada 3 gece nar cekirdegi, pirinc kepegi yagi ve macadamia yaglarini esit sekilde karistir cildine masaj yap uyu sabah yika cok iyi gelir cildine.
Asla direkt gunes altina oturma, korkma o kizariklik gecici cok öpüyorum simdiden Allah tamamina erdirsin dilerim

Merhaba online oldugunuzu görünce yazmak istedim siz uyguladınız mı tca benım suan 2.gunumde tedırgınlıkten ölcem galıba:)

Kediye yazmakla isabet etmissin. Burada baslayan arkadasligimiz forum disinda da devam ediyor, acil durumlarda haberdar ediyor beni

Tatlim asla tca yaptiktan sonra portakal, limon, yagi gibi yaglari surme cildine. 2-3 ay gecse bile surme cunku bunlar hem aromatik hem ucucu yag olduklari icin tahris eder cildini. Lutfen benim onerdigimin disinda yag uygulama cildine en az 3 ay. Aklina takildikca yaz lutfen cekinme keyifle cevaplariz bunda guzel mesguliyet olamaz gelin hazirliyoruz dugune

Cok teşekkür ederdim hasta oldugun halde yardım esıyorsun cok mutlu oldum cok teşekkür ederim gercekten.hemen sıparıs verıcem yağları macadamia almıştım zaten dıgerlerını sıparıs veriyorum hemen:) söylendiklerinı aynen uygulayacağım
Cok teşekkür ederim Allah hepımızın hakkında en hayırlısını versın.senınde hersey dıledıgınce ıstedıgın gıbı olsun canım.
Ben korktum tabı gelınlıgın üstünde kara kumbıl bı sürat:)ama suan ıcın cok rahatladı gercekten.
Sen nasıl oldun dıkısler kanama yapıyo demıssın en son ıyı mısın bıraz daha?

Son düzenleme:
Evet kedı de cok anlayışla ve ılgılı bır arkadasımız.hemen ılgılenmeye koyuldu.tesaduf oldu bıraz tek o onlıne mıs yardım ettı hemen.
Bır de bırsey sormak ısıtıyorum lady pirinç macadamia nar çekırdegı karışımı cilt soyulduktan sonra mı uygulayacağım yoksa soyulma ıslemı devam ederken mı uygulayacağım canım?

Lady'den önce yine ben gördüm, ben cevaplayayım. 4. gün uygulamaya başlayabilirsin. Yağları sadece akşam yatarken sürüyorsun. Sabahta yüzüne soyulma bitene kadar, Lady'nin dediği gibi sabun, peelingi ürünleri sürmüyrsun, sadece su ile yıkıyorsun, çekelemeden yıkıyorsun yüzünü. Güneş koruyucunu sürüyorsun. Gün içinde de e vitaminli melisa kremin, çok aşırı kullanma soyulmayı geciktirirsin. Günde 2 defa sürebilirsin. :)

Teşekkür ederim kedi:)ben bugün sıparıs ettım yağları pazartesı gelecek 7.gun elımdeolacak onun onlar gelene kadar elımde macadamia ve e vıtamını var ıkısını karıştırıp sürsem olur mu
Bıde haftaya sınavım var kpss test çözerken stresten kendımı kaybedıp kabarık Olan kısımlara evlim gıtmış bıraz 3yerde 1 cm ilk koparmısım bısey olur mu daha dıkkat edıcem:)

Sürebilirsin. Soymamaya dikkat et, iz kalır. :) Belki yarın gelir siparişlerin. Çoğunlukla benim 1 gün sonra elimde oluyor.

Sürebilirsin. Soymamaya dikkat et, iz kalır. :) Belki yarın gelir siparişlerin. Çoğunlukla benim 1 gün sonra elimde oluyor.

Teslimat tarıhı 1 Temmuz yazıyo .gec yazıp erken geldıgı oluyormu ?
.kendılıgınden sorulan yerler kırmızı bu yağlar mı kızarıklıgı gecırecek kedı?cok soru soruyorum kusura bakma ya

Teslimat tarıhı 1 Temmuz yazıyo .gec yazıp erken geldıgı oluyormu ?
.kendılıgınden sorulan yerler kırmızı bu yağlar mı kızarıklıgı gecırecek kedı?cok soru soruyorum kusura bakma ya

Bende çoğunlukla tarih daha geç yazsada 1 gün sonra elimde olabiliyor. Kızarıklığı geçirirmi bilmiyorum, Lady daha iyi cevap verir ama, yenilenmiş cilt alttan geldiği için ona da iyi bakım yapmamız gerekiyor, gece cilt kendini daha iyi yenilediği için, özen göstermemiz gerekiyor. :) Gün içinde de cilt geriliyor, kuruyor, yenilenmiş cildi kuru, nemsiz bırakmıyoruz. Onun için, nemlendiricimizi sürüyoruz. Yani yenilenmiş cildi bakımsız bırakırsak, tca yapmanın bir anlamı olmaz.

Cok teşekkür ederım verdıgın bılgılerden dolayı kedı.dıkkat edecegım hepsıne.

laydicim merhabalar bloğundan ulaşamadım birtürlü

neyse karışımlarımın malzemeleri ve oranları başlığındaki herşeyi aldım ve 2 aydır düzenli şekilde kullanıyorum ama çok çok az bi değişim oldu

sivilce lekeleri neredeyse olduğu gibi duruyor sanırım tca içinde uygun bi dönem değil

yüzümde hiç bir problem yokken kendi hatamdan dolayı 1 günde mahvettim yüzümü şimdide bugun yarın geçecek derken çok sıkıldım tavsiye edebileceğin başka bişey varmı herşeyi anlattığın şekilde uyguluyorum ama :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…