Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
İlaç başladıktan sonra acaba yazın kendime tecrit edip mi yapsam diye düşündüm açıkçası 2 hafta filan evde otururum :KK1: Haziranda filan zaten ilaç başlanalı epey olmuş olacak cama dahi yaklaşmassam olur gibi geldi sanki ama bilemedim deli miyim ne :KK37:
Çok teşekkür ederim canım ayrıca stresli bir dönem ama geçicek ben yenerim bunu da diyorum :KK14: Valla ben şanslı idim sanırım doktor yardımcı olurum dedi yoksa daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle :KK1: Ama şunu da söyleyeyim teyzem cilt bakım için güzellik merkezine gitti ve sonuç ne mi daha da kötüleşen bir cilt tost makinesinde yakılmış gibi bir uygulama yaptılar lazerle ben inanmıyorum o yüzden yapılanların gerçekten bir işe yaradığına.. Yok ben evde cesaret edemem asla diyen varsa da doğru düzgün araştırsın bir zahmet fotoları olsaydı atardım da buraya... Okudum epeyce yapılanları denemek istiyorum bir an evvel bende ama şimdilik beklemem gerek doktorumun dediğine göree :18:

Rica ederim tatlım uzun kısa fark etmez hepinizin mesajlarını mutlaka okuyup yanıtlıyorum:KK34:
Bence şu son tca uygulama zamanını kaçırma hele hele madem güneşlenme planın yok tca'nı yap sonrasında glikolik asitle devam et.
Bence %10 yada %20 glikolik asit ile başla oranını sadece eylül sonunda yükselt daha sağlıklı sonuç alırsın.
Neticede ne kadar korusak yazın ultraviyole ışınları çok dik geliyor riske etme:KK34:

Önce koruyucu tatlım sonra nemlendirici:KK16:

Merhaba tatlım. Tca sonrası laktik asiti yakın zamanda kullanmak cildi tahriş ediyor denedim.
En güzeli tca nı uygula daha sonra glikolik asitle devam et çünkü glikolik asit laktik asit gibi kızarma veya hassasiyet yaratmıyor.
%20lik aldığına ve derin soyulma istediğine göre 75sn uygun olur tatlım (%20 tca da maksimum uygulama süresi 1,5dk):KK34:
Melisa kremini ve e vitaminini mutlaka kullan ki cildinin yenilenmesini tetiklesin ve nemlendirsin.
Yakında blogda glikolik asiti yazın nasıl kullanabileceğinize dair bir yazı yayınlayacağım:KK16:

Tatlım arkadaşımızın dediği gibi bir dene bakalım, benim yüz dışında tecrübem yok.
Tek söyleyebileceğim uyguladıktan sonra her ellerini yıkadığında tca uyguladığın kısmı mutlaka nemlendir.:KK34:

Leke derinliği başarıda ciddi faktör tatlım yılma sakın!
Hatta blog sayfamı takip et yatiştirebilirsem 1 hafta sonra glikolik asiti yazın nasıl kullanabileceğinizi yayınlayacağım.
Eylülde devam edersin:KK34:

Tatlım ben artık evigeni önermiyorum çünkü içeriğindeki tokoferol oranı çok düşük %6
Tca ve fesleğen kremini aldığımız yerde saf e vitamini var %72 saf tokoferol içeriyor.
Onu al ekle ve hem tca sırasında hem soyulmaların bittikten sonra günlük bakımın için kullanmaya devam et:KK16:

Çok geçmiş olsun tatlım rabbim acil şifalar versin inşallah:KK5:
Doktorlar çok yüksek rakamlar istediği için herkese evinde nasıl yapabileceğini göstermek adına açtım tatlım ben konuyu. Hele sözde o güzellik salonları, poliklinikler vs lerin istedikleri fiyatları hiç karıştırmak istemiyorum. Dediklerimin dışında bir şey yapılmadığı sürece gayet başarılı olan ve tca yı artık yıllık düzenli bakımı haline getiren arkadaşlarımızın sayısı çok yüksek. Tedirgin olma sen iyileş eylül ayında ben sana yardımcı olurum:KK34:

glikolik asit ile ilgili fikirlerini merakla bekliyorum....

meraba sevgili tca kardeşlerim.ladysubaru bişey sormak istiyorum ozon yağını nasıl kullanırız ve e vitamini oda ısısında bozulurmu. bunu aslında aldığım yere yani doaya sormuştum ama cevap yazmamışlar.fesleğen kremin içine karıştırdım e vitaminini yanlış bişey yapmak istemiyorum.bu arada ikinci uygulamamı cuma günü yapcam gelişmeleri yazarım sevgiler.....

Tekrar Merhaba Sevgili Lady Subaru :)

%25 lik 20 ml glikolik asidi 20 ml lavanta suyuyla karıştırıp tonik olarak kullanabilir miyim ?? bu ikisinin karıştırılmasında bir sorun olmaz herhalde değil mi ? cildim alerji ve egzamaya açık olduğundan hassasiyeti geçinceye kadar saf olarak kullanmaya cesaret edemiyorum ancak yağ bakımları yaptığım için de toniğe ihtiyaç duyuyorum . sürekli dermokozmetik cilt sabunu kullandığımda dahi bölgesel kurumalar yaşıyorum ama siyah noktalarım da var :KK43: böyle bir tonikle yavaş yavaş yol alayim diyorum nafile bir çaba mı olur acaba ??

Rica ederim tatlım uzun kısa fark etmez hepinizin mesajlarını mutlaka okuyup yanıtlıyorum:KK34:
Bence şu son tca uygulama zamanını kaçırma hele hele madem güneşlenme planın yok tca'nı yap sonrasında glikolik asitle devam et.
Bence %10 yada %20 glikolik asit ile başla oranını sadece eylül sonunda yükselt daha sağlıklı sonuç alırsın.
Neticede ne kadar korusak yazın ultraviyole ışınları çok dik geliyor riske etme:KK34:

Önce koruyucu tatlım sonra nemlendirici:KK16:

Merhaba tatlım. Tca sonrası laktik asiti yakın zamanda kullanmak cildi tahriş ediyor denedim.
En güzeli tca nı uygula daha sonra glikolik asitle devam et çünkü glikolik asit laktik asit gibi kızarma veya hassasiyet yaratmıyor.
%20lik aldığına ve derin soyulma istediğine göre 75sn uygun olur tatlım (%20 tca da maksimum uygulama süresi 1,5dk):KK34:
Melisa kremini ve e vitaminini mutlaka kullan ki cildinin yenilenmesini tetiklesin ve nemlendirsin.
Yakında blogda glikolik asiti yazın nasıl kullanabileceğinize dair bir yazı yayınlayacağım:KK16:

Tatlım arkadaşımızın dediği gibi bir dene bakalım, benim yüz dışında tecrübem yok.
Tek söyleyebileceğim uyguladıktan sonra her ellerini yıkadığında tca uyguladığın kısmı mutlaka nemlendir.:KK34:

Leke derinliği başarıda ciddi faktör tatlım yılma sakın!
Hatta blog sayfamı takip et yatiştirebilirsem 1 hafta sonra glikolik asiti yazın nasıl kullanabileceğinizi yayınlayacağım.
Eylülde devam edersin:KK34:

Tatlım ben artık evigeni önermiyorum çünkü içeriğindeki tokoferol oranı çok düşük %6
Tca ve fesleğen kremini aldığımız yerde saf e vitamini var %72 saf tokoferol içeriyor.
Onu al ekle ve hem tca sırasında hem soyulmaların bittikten sonra günlük bakımın için kullanmaya devam et:KK16:

Çok geçmiş olsun tatlım rabbim acil şifalar versin inşallah:KK5:
Doktorlar çok yüksek rakamlar istediği için herkese evinde nasıl yapabileceğini göstermek adına açtım tatlım ben konuyu. Hele sözde o güzellik salonları, poliklinikler vs lerin istedikleri fiyatları hiç karıştırmak istemiyorum. Dediklerimin dışında bir şey yapılmadığı sürece gayet başarılı olan ve tca yı artık yıllık düzenli bakımı haline getiren arkadaşlarımızın sayısı çok yüksek. Tedirgin olma sen iyileş eylül ayında ben sana yardımcı olurum:KK34:

teşekkürler ladycim :KK16: ben buğday tenliyim 20lik tca bana uygun olur değil mi .birde en son glikolik oldum arada 3 hafta süre bıraksam yeterli olur sanırım .çünkü tam sıcaklar gelmeden iki kere tca yapmak istiyorum da :KK76: :KK24:

Merhabalar:KK3:, bugün 10. günüm.. Dün bir güzel sıcak suyla ovdum yüzümü. Ohh mis gibi :KK16: çillerimin bazısı gitti,bazısının da rengi hafifledi diyebilirim.. Bu son uygulamam da 1.30 dkika bekleteceğim ve daha çok tca süreceğim.% 20lik diye biraz çekimser kalmıştım karartma morartma oldu diyenler olmuştu çünkü. Vallahi çok güzel ve aydınlık bir yüzüm oldu.:21: Sanırım eylül ekim gibi uygulama yaptığımda da tamamen gider diye düşünüyorum. Tabi yazın iyi korumak lazım güneşte..:KK31: Birde Ladyim elimizdeki bu tca hani açıyoruz ya bozulmak gibi bir durum söz konusu olur mu? Yani mart ayından sonra bekleyecek ya hani eylüle kadar.O süre zarfında bozulur mu? Hani bozulursa hiç bekletmiyeyim atayım çöpe gitsin. Sonra bozulur felan,anlamam bozulduğunu bir daha ki uygulama yaptığımda sıkıntı yaratmasın. :KK19:

Tekrar tekrar teşekkür ederim Ladyim,yardımların için. Sıkılmadan yorulmadan sorularımızı cevaplandırdığın için..Çok sağol.. :KK16:

kızlar şubat ayında yazılanların çogunu okudum da birşey diyeceğim.
ben cilt doktoruna sivilceler için gittigimde tca yı sordum öcü görmüş gibi baktı dedi ki o riskli onu çok ciddi deri problemleri olanlara yapıyoruz. ben daha etkili oluyormuş diye ısrar ettiğimde, tca lı kimyasal peeling yaptıranların cilt tipine bağlı olarak %20 lekeler oluşması muhtemel dedi, benim de cildim zaten lekelenmeye müsait o yüzden vazgeçmiştim. sonra bana meyve enzimleri ile kimyasal peeling yaptığını anlattı onun için de 5-6 seans filan gitmek lazımmış, seansı 160 tl olunca gitmedim

siz ne düşüünüyorsunuz tca yaptıktan sonra cildinde lekeler oluşan yok mu

selam yanlışta yazıyor olabilirim ama yazıyorum vallahi :)bir hafta sonra 4.cü tca uygulamamı yapıcam ama aslında 3.cü diyebiliriz ilkinde sürmemle yıkamam bir olduğundan küçük çaplı bir soyulma oldu o yüzden 3.cü uygulamam olacak cildimde küçük açık gözenek gibi görünen sivilce izleri var 2 seans yaptımeski cildime göre daha iyi durumda şuan ama en az 4 seans daha yapmalıyım istediğim sonuca ulaşmak için malesefki martta son uygulamamı yapıcam artık ekimde tekrar başlarım yazın yapabileceğim bişey varmı bu konuyla ilgili bu arada yaz kış 50 faktörlük krem kullanıyorum tca kullanmadan öncede bu şekildeydi o yüzden cildimi güneşten en iyi şekilde koruyacağımdan emin olabilirsiniz :) şimdiden teşekkürler

benimde 3. günüm çok hafif soyulma var.aynı şekilde yanaklarımda hiç bir reaksiyon yok.ama buruşuk bir şekilde grünüyor.sanırım cilt yapılarımız aynı....

Bugün 11.günüm yanaklarım soyuldu ama böyle bütün bütün değil pütür pütür ince şekilde. Az sürdüm tcayı 20lik diye ve 1 dakika beklettim. Alnımda ise hiç soyulma yok. Ama yanaklarımdan memnunum. Yani 2-3 seans da cildim mermer gibi aydınlık olacak.:KK16: Olabilir tatlım benziyor olabiliriz. :KK37:

kızlar şubat ayında yazılanların çogunu okudum da birşey diyeceğim.
ben cilt doktoruna sivilceler için gittigimde tca yı sordum öcü görmüş gibi baktı dedi ki o riskli onu çok ciddi deri problemleri olanlara yapıyoruz. ben daha etkili oluyormuş diye ısrar ettiğimde, tca lı kimyasal peeling yaptıranların cilt tipine bağlı olarak %20 lekeler oluşması muhtemel dedi, benim de cildim zaten lekelenmeye müsait o yüzden vazgeçmiştim. sonra bana meyve enzimleri ile kimyasal peeling yaptığını anlattı onun için de 5-6 seans filan gitmek lazımmış, seansı 160 tl olunca gitmedim

siz ne düşüünüyorsunuz tca yaptıktan sonra cildinde lekeler oluşan yok mu

Cildim de çok çil var. Ve 3. seans da azaldı ve rengi silikleşti diyebilirim.( yani ilkini bilirsiniz korkudan az sürmüştüm ve ilk 2 seansım % 15lik tca uyguladım. 3.seansımda % 20lik uyguladım ki onda da süreyi 1 dakika tuttum. Demem o ki süreyi aşmadığınız taktirde korkulacak bir şey olmayacak. ) Yani 2-3 seans sonrası aydınlık,mermer gibi bir cildim olacak. Korumanızı ihmal etmemeniz lazım. Nasıl ki bu lekeler bir günde oluşmuyor bir günde de gitmesini beklememiz doğru olmaz değil mi? 50 faktörlük güneş korumamı günde 2 defa sürüyorum yüzüme.Çok fazla güneş altında kalmamaya özen göster. Korunmadığın taktirde tabi ki daha çabuk bir şekilde geri gelecekler.Nedeni de yepyeni tap taze bir cilt olduğu için.

Merhaba... :18: Korkka korka da olsa gidip % 15lik TCA mı aldım.
Eczacı ve bu TCA yı temin eden depo bir sürü bir sürü uyardılar beni. :18:
Tehlikeli biliyorum ama bu kadar uyarmaları beni daha da çekimser yaptı...
Şu an soğuk terler döküyorum... Nasıl başlamalıyım bunu yapmaya? :44:
Bana yardım edin lütfen. :KK50:

Merhaba... :18: Korkka korka da olsa gidip % 15lik TCA mı aldım.
Eczacı ve bu TCA yı temin eden depo bir sürü bir sürü uyardılar beni. :18:
Tehlikeli biliyorum ama bu kadar uyarmaları beni daha da çekimser yaptı...
Şu an soğuk terler döküyorum... Nasıl başlamalıyım bunu yapmaya? :44:
Bana yardım edin lütfen. :KK50:

Merhaba..Korkmanıza hiç gerek yok. Evet dikkatli yapılması gereken bir uygulama.Sonrasında da iyi bir koruma olmak zorunda. Öncelikle ne için uygulamak istemenizi öğrenebilir miyim?

Merhaba..Korkmanıza hiç gerek yok. Evet dikkatli yapılması gereken bir uygulama.Sonrasında da iyi bir koruma olmak zorunda. Öncelikle ne için uygulamak istemenizi öğrenebilir miyim?

Merhaba sevgili meri... :KK34:
Cildimde 3 sene kadar önce aşırı şekilde sivilcelenmeler oldu.
Doktora gittim stres kaynaklı ama sen ergenlikte sivilce dökmediğinden geç çıkarıyor vücudun dedi. Yüzümde bundan kalma kötü görünmemesine rağmen birkaç iz var ve açıkçası onları sevmiyorum.:KK50:
Eskiden yüzüm pürüzsüzdü...:26:
O görüntümü geri istemekle beraber yüzüm yumuşak ve yeni deri olsa fena mı olur dedim... :KK31: Bundan dolayı aldım yani... :KK34:

Doktora gittim stres kaynaklı ama sen ergenlikte sivilce dökmediğinden geç çıkarıyor vücudun dedi. Yüzümde bundan kalma kötü görünmemesine rağmen birkaç iz var ve açıkçası onları sevmiyorum.:KK50:
O görüntümü geri istemekle beraber yüzüm yumuşak ve yeni deri olsa fena mı olur dedim... :KK31: Bundan dolayı aldım yani... :KK34:

Sevgili LadySubaru uzun süre sivilce tedavisi görenlerin bu uygulamayı yapmasını uygun görmüyordu. Roaccutane tedavisi görenlerin yani.. Eğer uzun süreli sivilce tedavisi uygulamadıysanız tcayı uygulayın. " LadySubaru İle iletişime de geçin,içimizde en bilgilimiz o " Onun dışında 1. sayfada uzun uzun yazmış sevgili LadySubaru o 1.sayfayı mutlaka okuyunuz. Ben kendim çillerim için uyguladım. ilk 2 kez % 15lik tca uyguladım. Çok fazla bir soyulma olmadı bende,tabi ki bu benim cilt yapımla da alakalıydı. Ve son kez % 20lik tca kullandım. Ondan daha da çok memnun kaldım çillerimin rengi silikleşti ve daha aydınlık bir cilt hissediyorum. Memnunum yani..

Yani sivilce lekelerin içinde 3-4 kez yapmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Onun dışında cilt yeniliyor ve daha pürüsüzsüz bir doku oluşuyor. Yani seveceksin uygulamanı yaptığında..

Umarım gg gibi siteden almamışsınızdır. Ben uygulama yaptığım tca markasını size özelden yazacağım. Burada marka ismi vermek,yasak. Yani uygulama yaptığım tcadan gayet memnunum.Güvenilir buluyorum.

ilk uygulama yapacağınız için 1 dakikadan fazla tutmayın,cildiniz belki farklı bir reaksiyon gösterebilir. ilk 3 günoluşan kızarıklık ve yanma,batma hissi normaldir. korkmayın. Tca yaparken paniğe yer yok. Zaten 1. sayfayı okuduğunuzda nasıl uygulandığına dair olan kısmı anlayacaksınızdır. Kolay gelsin..

Posta kutunuzu boşaltır mısınız?Size yazamıyorum posta kutunuz dolu olduğu için..:KK17:

Hayyallllcimmm bende yapıyorum tca'yı. Hemde 6 kere falan yaptım sanırım belki daha fazla. Korkmana gerek yok. Sen ilk defa yapacaksan 1 dk tut arkadaşında dediği gibi. Zaten yaptıktan sonra kendi cildine bakarsın deneye deneye bulursun tutman gereken doğru dakikayı. Ben 5 dk falan tutuyorum. İlk yaptığımda 1 dk tuttum baktım bişey olmuyor. 2nciye 2 dk öyle öyle 5 dk ya kadar çıktım:KK1: Biraz yanar yüzün ama çok değil acımıyor yani. Önce yıka sonra bepanten sür. İstersen bölüm bölüm yap. Önce bir yanağını yap, 1 dk beklet yıka. Sonra diğer yanağına geç aynı işlemi uygula, sonra alın ve çene burun yap. Yıka bir güzel kremle. Böylelikle eşit süre tutmuş olursun. Bütün yüzüne yapman gerekiyor canım sadece lekelerin üstüne uygulama. Yaptıktan sonra ilk gün yüzün biraz kızarıcak. 2. gün gerginleşecek. 3. gün de kırışmaya başlayacak yüzün:KK1: 4-5-6-7. günlerde de yavaş yavaş soyulmaya başlar( tabi yüzünü sürekli bepantenlemen lazım ).7. gün soyulma bitmiş olur. Tabi bu kişiden kişiye ya da uygulamana bağlı olarak değişir. Tamamen soyulduktan sonra bayılacaksın yüzüne capcanlı olucak. Tabi bu lekeler hemen geçmiyor canım maalesef. Tekrarladıkça rengi açılıyor. Öyle yani ama çok güzel birşey.

Hayyallllcimmm bende yapıyorum tca'yı. Hemde 6 kere falan yaptım sanırım belki daha fazla. Korkmana gerek yok. Sen ilk defa yapacaksan 1 dk tut arkadaşında dediği gibi. Zaten yaptıktan sonra kendi cildine bakarsın deneye deneye bulursun tutman gereken doğru dakikayı. Ben 5 dk falan tutuyorum. İlk yaptığımda 1 dk tuttum baktım bişey olmuyor. 2nciye 2 dk öyle öyle 5 dk ya kadar çıktım:KK1: Biraz yanar yüzün ama çok değil acımıyor yani. Önce yıka sonra bepanten sür. İstersen bölüm bölüm yap. Önce bir yanağını yap, 1 dk beklet yıka. Sonra diğer yanağına geç aynı işlemi uygula, sonra alın ve çene burun yap. Yıka bir güzel kremle. Böylelikle eşit süre tutmuş olursun. Bütün yüzüne yapman gerekiyor canım sadece lekelerin üstüne uygulama. Yaptıktan sonra ilk gün yüzün biraz kızarıcak. 2. gün gerginleşecek. 3. gün de kırışmaya başlayacak yüzün:KK1: 4-5-6-7. günlerde de yavaş yavaş soyulmaya başlar( tabi yüzünü sürekli bepantenlemen lazım ).7. gün soyulma bitmiş olur. Tabi bu kişiden kişiye ya da uygulamana bağlı olarak değişir. Tamamen soyulduktan sonra bayılacaksın yüzüne capcanlı olucak. Tabi bu lekeler hemen geçmiyor canım maalesef. Tekrarladıkça rengi açılıyor. Öyle yani ama çok güzel birşey.

Cildinizde 5 dakika tutmanız sizde reaksiyon göstermemiş olabilir,şanslınız. Fakat yanlış yönlendirmeyin derim ben. İlk başlayanlar tecrübesiz oluyorlar. Ve cilt nasıl reaksiyon vereceğini bilmedikleri içinde hafif bir kızarıklık da panik oluyorlar. O sebeple 5 dakika çok uzun bir süre,satıcılar da uygulayanlarda 2 dakikadan fazla tutulmamasından yana..Bu arada ilk 2 gün bepantheneyi sürün. Bepanthene yağlı bir krem ve cildi onarmakta ve nemli tutmak gibi bir etkisi var. Ve ne kadar çok kremlersek soyulmalar o kadar geç oluyor..Benim tavsiyem ilk 2 gün bepanthene sonraki günlerde diğer elinizde bulunan nemlendirici ve güneş koruyucularınızdan uygulamanızdır.Birde bence ayrı ayrı uygulamayın çünkü alnınız kızarıkken yanağınız normal ten renginde olması daha dikkat çekicidir. Yüzünüzü pamukla gezdirmeniz 5 saniye sürmez. 1 dakika içinde 2-3 kez pamukla gezdirdiğinizde renk tonu farklılığı oluşmayacak ve bütün yüzünüz aynı derecede soyulma gerçekleştirecektir.

Cildinizde 5 dakika tutmanız sizde reaksiyon göstermemiş olabilir,şanslınız. Fakat yanlış yönlendirmeyin derim ben. İlk başlayanlar tecrübesiz oluyorlar. Ve cilt nasıl reaksiyon vereceğini bilmedikleri içinde hafif bir kızarıklık da panik oluyorlar. O sebeple 5 dakika çok uzun bir süre,satıcılar da uygulayanlarda 2 dakikadan fazla tutulmamasından yana..Bu arada ilk 2 gün bepantheneyi sürün. Bepanthene yağlı bir krem ve cildi onarmakta ve nemli tutmak gibi bir etkisi var. Ve ne kadar çok kremlersek soyulmalar o kadar geç oluyor..Benim tavsiyem ilk 2 gün bepanthene sonraki günlerde diğer elinizde bulunan nemlendirici ve güneş koruyucularınızdan uygulamanızdır.Birde bence ayrı ayrı uygulamayın çünkü alnınız kızarıkken yanağınız normal ten renginde olması daha dikkat çekicidir. Yüzünüzü pamukla gezdirmeniz 5 saniye sürmez. 1 dakika içinde 2-3 kez pamukla gezdirdiğinizde renk tonu farklılığı oluşmayacak ve bütün yüzünüz aynı derecede soyulma gerçekleştirecektir.

Yanlış yönlendirmedim zaten ben 5 dk tutuyorum dedim, sen tut demedim. Yazılanları çarpıtmaya bayılıyorsunuz. 1 dk tut sonra yaptıkça zaten cildin için doğru zamanı bulursun yazdım. Okumadan yanlış yönlendirmeyin demek te neyin nesi?

Yanlış yönlendirmedim zaten ben 5 dk tutuyorum dedim, sen tut demedim. Yazılanları çarpıtmaya bayılıyorsunuz. 1 dk tut sonra yaptıkça zaten cildin için doğru zamanı bulursun yazdım. Okumadan yanlış yönlendirmeyin demek te neyin nesi?

Yazınızı çarpıtmadım,sizin gibi kendi fikrimi söyledim. Üstelik gerçekten şanslıymışsınız. Ve şunu da bilin ki insanlar burada çare arıyorlar. Sizin uygulamanız ve yazınız onlara cesaret veriyor. 5 dakika tutarsam bir şey olmaz hissine kapılıyorlar,ve sonrasında bilmedikleri bir reaksiyon oluşabiliyor. Ben bunun için uyardım.

Yazınızı çarpıtmadım,sizin gibi kendi fikrimi söyledim. Üstelik gerçekten şanslıymışsınız. Ve şunu da bilin ki insanlar burada çare arıyorlar. Sizin uygulamanız ve yazınız onlara cesaret veriyor. 5 dakika tutarsam bir şey olmaz hissine kapılıyorlar,ve sonrasında bilmedikleri bir reaksiyon oluşabiliyor. Ben bunun için uyardım.

Yanlış yönlendirmenin tanımını öğrenmelisin önce. Yanlış yönlendirmek, '' sende 5 dk tutmalısın, tca 5 dk yüzde tutulmalıdır, birşey olmaz'' demekle olur. Benim yazdıklarım kendim için geçerli. Ayrıca kendim de kalkıp ilk yapışımda 5 dk tutarak denemedim. Kendimde ilk yaptığımda 1dk beklettiğimi ve zamanla her denemem de BENİM KENDİ CİLDİME 5 dk'nın uygun olduğunu bulduğumu belirttim. İyi oku. Ayrıca bunu yüzünde 10 dk tutanda var 1 dk tutan da. Herkesin cildine göre değişir. Bunu ilk kez yapan herkes zaten 1 dk hatta 30 sn yeyle başlar. İlacın içinde de böyle yazar. Muhalefet olmak için yorum yapacaksanız da mantıklı şekilde muhalefet olun. Önce düzgünce okuyun, okuduğunuzu da düzgün anlayın bir zahmet...

X