Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Tatlım lütfen sürece müdahale etme:KK20: zorluyorsun cildini.
Bak sonra renk dengesizliği veya tahrişler oluşacak...

Şimdiden hayırlı olsun tatlım sayende dikiş izleri üstünde etkisini öğrenmiş olacağız:KK16:

Tatlım tca uygularken bence laktik asitli tonik uygulamayın, cilt zaten soyulacak ekstra zorlamak olur bu.
Ha uygulanmaz mı dersen uygulanabiliyor elbette ama benim fikrimce gerek yok:KK34:

canım benim şöyle demek istedim 15-20 gün sonra gece tonik niyetine kullanırsam rahatsız edici soyulmalar olmaz değil mi?
Şimdi aynaya baktım beyazlaşma uzun sürmedi çok çabuk gitti yanma hissi de oldukça az hissetmiyorum bile :) bu işte bir gariplik var ..

Tatlım lütfen sürece müdahale etme:KK20: zorluyorsun cildini.
Bak sonra renk dengesizliği veya tahrişler oluşacak..

yok canım süreç bitti zaten müdahale edecek bişey kalmadı
ben müdahale etmeden soyuldu yüzüm, ufak tefek kalanlar da duşta gitti zaten.
nemlendirici kullanmadığım için kısa sürdü cildimin kuruyup soyulması.
tahriş felan yok yani her şey normal.

yok canım süreç bitti zaten müdahale edecek bişey kalmadı
ben müdahale etmeden soyuldu yüzüm, ufak tefek kalanlar da duşta gitti zaten.
nemlendirici kullanmadığım için kısa sürdü cildimin kuruyup soyulması.
tahriş felan yok yani her şey normal.

bende 2 gün boyunca evdeyim nemlendiriciyi en az seviyede kullanacağım. Kurusun soyulsun :))

Canım sen 2 ayldır düşünüyorsun:KK43:bu kadar tedirgin olma..Şimdiye çoktan uygulamış,memnuniyet yazıları yazıyor olabilirdin...
15 liği al uygulamanı yap..Bu oranı nerdeyse burdaki herkez tecrübe etti...ve bunda kesinlikle bir problem sıkıntı yaşamıyorsun..

gunluk hayta devam edebılıyor muyuz kızlar

topiği okudum ve yüzde onbeşlik uyguladım yüzümde yanma oldu fakat beyazlık hissetmedim söylenilen gibi sürdüm ardından hemen nemlendirdim bugün 3. günüm ama sadece kırışıklık kuruluk ve yüzümde kararma var galiba soyulmayacak peki soyulmayacaksa cildim böylemi kalır hemen yüzde 20 lik sipariş edip denemelimiyim yoksa 15 liği tekrar mı sürsem lady subaru lütfen cevappp:KK43:((((((

topiği okudum ve yüzde onbeşlik uyguladım yüzümde yanma oldu fakat beyazlık hissetmedim söylenilen gibi sürdüm ardından hemen nemlendirdim bugün 3. günüm ama sadece kırışıklık kuruluk ve yüzümde kararma var galiba soyulmayacak peki soyulmayacaksa cildim böylemi kalır hemen yüzde 20 lik sipariş edip denemelimiyim yoksa 15 liği tekrar mı sürsem lady subaru lütfen cevappp:KK43:((((((

aradan 20 gün geçmeden tekrar uygulama yapma ayrıca bir hafta sonra soyulmaya başlar 3. günde kurumaya başlar

slm kızçelerim... ben foto koycam dedim ama koymamaya karar werdim:KK50: çünkü üstüne basa basa altını çize çize tekrar ediyorumki kendim soyduğum için cildimde gözle görülür bi değişim olmadı...
lekelerim aynen duruyor.., roaccutanenin de etkisiyle zaten hassastı bide ben soyunca kırmızılıklar beni terketmeyeceğini beyan ettiler...

ama cildim yenilendi temizlendi siyah noktalarım azaldı ama bu küçük şeyler fotolara yansımıyor... yine kocaman kırmızı lekeli cildim duruyor..

kusura bakmayın ikinci uygulamamda koyacağım ....:KK53:

slm kızçelerim... ben foto koycam dedim ama koymamaya karar werdim:KK50: çünkü üstüne basa basa altını çize çize tekrar ediyorumki kendim soyduğum için cildimde gözle görülür bi değişim olmadı...
lekelerim aynen duruyor.., roaccutanenin de etkisiyle zaten hassastı bide ben soyunca kırmızılıklar beni terketmeyeceğini beyan ettiler...

ama cildim yenilendi temizlendi siyah noktalarım azaldı ama bu küçük şeyler fotolara yansımıyor... yine kocaman kırmızı lekeli cildim duruyor..

lekelerinizde hiç mi gözle görülür bir değişiklik yok acaba....

lekelerinizde hiç mi gözle görülür bir değişiklik yok acaba....

bende 2. uygulamamı dün gece yaptım ama beklediğim kadarıyla kararma olmadı. Rahatlıkla dışarı çıkabilirdim. Bakalım yarın ne olacak.

bundan sonra %15lik tca yı 2-3 ayda bir yapacağım

canım benim şöyle demek istedim 15-20 gün sonra gece tonik niyetine kullanırsam rahatsız edici soyulmalar olmaz değil mi?
Şimdi aynaya baktım beyazlaşma uzun sürmedi çok çabuk gitti yanma hissi de oldukça az hissetmiyorum bile :) bu işte bir gariplik var ..

Tatlım elbette kullanabilirsin ama bence bebek deriye yüksek oranlı uygulama daha önce kullandığın oran varsa mutlaka yarıya düşür.
Acı eşiğin yükselmiş olabilir bende 2. uygulamamda hiç yanmadım ama çok güzel soydu cildimi:KK9:

bende 2 gün boyunca evdeyim nemlendiriciyi en az seviyede kullanacağım. Kurusun soyulsun :))

Az kullan ama lütfen kullanmamazlık yapma tatlım, minimum günde 1 defa olsun:KK34:

gunluk hayta devam edebılıyor muyuz kızlar

Kullandığınız oran, cilt yapınız ve uygulama sürenize bağlı:KK34:

Tatlım illa beyazlama olması şart değil beyazlama olmadan da soyuluyor cilt.
Zaten 2 yada 3 gün cilt pek tepki vermiyor genelde 3 veya 4. günlerde ciltte buruşmayla beraber soyulmalar başlıyor.
30 günden önce kesinlikle uygulama yapmamalısın!
Uygulama sürecin normal devam ediyor merak etme sadece biraz sabır:KK16::KK34:

Tatlım demek sende 3-4 uygulamada istediği sonuca ulaşacak cilt yapısına sahip arkadaşlarımızdansın ah keşke kendin soymasaydın cildini.
Şimdiden hayırlı olsun, artık sende tecrübelisin.:KK16::KK34:

bende 2. uygulamamı dün gece yaptım ama beklediğim kadarıyla kararma olmadı. Rahatlıkla dışarı çıkabilirdim. Bakalım yarın ne olacak.

bundan sonra %15lik tca yı 2-3 ayda bir yapacağım

:KK3:Tatlım aynı zamanda yapmışız uygulamalarımızı, bende 15lik yaptım.
Bu defa şöyle bir farklılık var e vitamini çıkarttılar çok şükür aldım ve melisa kremime 5ml ekledim.
Tca sonrası ve günlük nemlendirme için artık bunu kullanmayı planlıyorum
:21::KK76::KK16:

Biliyorsun ilkbahar ve yaz aylarında tca uygulanamaz cildi korumak çok zor.
Bence tca şu dönemde mesela martta son tca uygulamanı yapacak şekilde ayarla programını.
Eylül sonu tekrar başlarsın:KK34:

Son düzenleme:
canım tek tük sivilcelerim için laktik asit kullanmak istiyorum uygunmudur ve nerden bulabilirim.
uygulanışı nasıl ?

lady ınternette bir sürü tca ürünü var ama hangisi orgınal nerden aldıgını bana özelden yazarmısın bende almak ıstıyorum bırde ben beyaz tenlıyım tatlım... uygulamayı gece yatarken yapsam sorun olmaz sanırım dimi?

Tatlım elbette kullanabilirsin ama bence bebek deriye yüksek oranlı uygulama daha önce kullandığın oran varsa mutlaka yarıya düşür.
Acı eşiğin yükselmiş olabilir bende 2. uygulamamda hiç yanmadım ama çok güzel soydu cildimi:KK9:

Az kullan ama lütfen kullanmamazlık yapma tatlım, minimum günde 1 defa olsun:KK34:

Zaten 2 yada 3 gün cilt pek tepki vermiyor genelde 3 veya 4. günlerde ciltte buruşmayla beraber soyulmalar başlıyor.

Tatlım demek sende 3-4 uygulamada istediği sonuca ulaşacak cilt yapısına sahip arkadaşlarımızdansın ah keşke kendin soymasaydın cildini.

Bu defa şöyle bir farklılık var e vitamini çıkarttılar çok şükür aldım ve melisa kremime 5ml ekledim.

Bence tca şu dönemde mesela martta son tca uygulamanı yapacak şekilde ayarla programını.
layd e vitamini çıkarttılar derken anlamadım...e vitaminli krem mi .....

birde sizin kaçıncı uygulamanız.zaten 4. seanstan sonra bildiğim kadarıyla lekelerde azalma oluyor.

benim ilk uygulamam ve lekelerimde hiç etkili olmadı... normalde çok hassas bir cildim yoktur güneşe falan dayanıklıdır kolay kızarmaz bozulmaz ama tam 3 kere (2 şer sene ara ile) roaccutane tedavisi gördüm ve cildim çok hassaslaştı...

bundan kaynaklı olabilir .....

ewet canım artık şunu biliyorum korkulacak hiçbirşey olmadığı gibi cildin ölü deri tabakasını atıyor , peelingler falan hikayeymiş; benim için.... :KK76:

evet yüzüm bugün buruş buruş yarından itibaren soyulmaya başlar yol zaten 30 saat sürüyor eve gidince annem beni güzel görsün :)) umarım yanıma yaşlı bir teyze oturmaz açıklamada sorun çekmeyeyım :KK70:

evet yüzüm bugün buruş buruş yarından itibaren soyulmaya başlar yol zaten 30 saat sürüyor eve gidince annem beni güzel görsün :)) umarım yanıma yaşlı bir teyze oturmaz açıklamada sorun çekmeyeyım :KK70:

kızlar makyajsız halimle yazdan kalma fotoğrafımı buldum eğer tatilde uygun olursa soyulma bittikten sonra yeni halimin de fotoğrafını çekip yükleyeceğim inşallah. resim yüklemek için belli bir süre veya mesaj kotası var mı ???

X