Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bugün 2. günümdü
tamam ladycim nemlendiricisiz bırakmıyorum:KK1:
sabah bi kalktım dudaklarımın etrafı soyulmuş bembeyaz deriler kalkmış
hem de öyle incecik pul pul falan değil.
yüzümün geri kalanı oldukça gergin ve buruşuk.
elimle müdahale etmemeye çalışıyorum ama görüntü gerçekten çirkin :KK53:

Aaaaah ah ama hep uyarıyorum soymayın kendiniz, bekleyin sabredin 2-3 gün zaten kendisi soyulacak diye.
Geçmiş olsun tatlım fazla krem sürme pişik kremi sürmeseydin keşke içinde çinko var onların.

aaa çinko naparki kız.. ben kırmızılığı alsın istedim :18:

bugün 7. gün kendim soyduğum yerler yara bere içinde parçalı bulutlu gibiyim..

ben sabırsızlığımın ceremesini çekiyorum kaç gündür ..

2.de soyulma evresini hafta sonuna getirip fosur fosur uyucam ki kendimi görmiim :)))

Canım çok geçmiş olsun inşallah geçecektir:KK54: sen kaçlık TCA uyguladın ben halen düşünüyorum sizlerin yazılarını okuyunca tedirgin oluyorumda:44:

canım tedirgin olacak hiç bişey yok aslında usülünce yaparsan 2-3 gün çirkin gezecen o kadar :))))

ben kendim soyduğum için 1 haftadır çirkinim :)))

kızlar resim ekleyin nolur yaaa..
bende yapıcam acayip tırsıyorum..:KK50:

Selamlar
Sonunda tca peelingi bende uyguladım :)
Pazar akşamı duş aldıktan sonra sonunda cesaret edip uygulamaya karar verdim. Cildime sürdüm . '' Ya hani sızlatıyordu'' demeye kalmadan cildim bi yandı ki çığlık çığlığa. Neyse ki vereceği tepkiyi biliyordum dayanmaya çalıştım 1- 1,5 dk bekledim yıkadım. Cildim ruh gibi bembeyaz oldu sanki yüzümü un çuvalına batırmışım. Yıkıyorum geçmiyo. Dedim olması gereken bu. Neyse ki çok araştırmıştım satıcımdan da çok memnun kaldım . her soruma yanıt verdişler sağolsunlar rahatlattılar beni. Neyse sabah oldu yüzüm kıpkırmızı kızgın yağla yakmış gibi :) Dediğim gibi ben vereceği tepkileri biliyordum datyanacağım dedim . Otobüse bindim billet tip tip bakıyo. İşyerine geldim herkes soruyo. '' Peeling yaptım olması gereken tepki bu korkmayın sorun yok diye..'' biraz deli gözüyle bakıyolar ama neyse :)
Sonuç ; ben çok sabırsızım, kendim soymamam gerekiyormuş ama çarşamba günü dayanamadım. Soyulan yerleri soydum çarşamba cildim temizlendi. Sonuç benm için süperdi. :)
Başkasını bilemem ama ben çok memnun kaldım. Yaza kadar 10- şuabat 28 şubat tekrar yapcam :) 1-2 kez. Şuan cildim prüzsüz bebek gibi tek tük leke var ama %70 olumlu.

Ama dediğim gibi 3-4 gün 1 hafta öyle gezmeyi göze alıyosanız yapın derim:) Yaza pürüzsüz girin :)

Merhaba hanımlar.. Dün akşam 2. uygulamamı yaptım..Lakin yapamamış da olabilirim..:KK50:Aksilik yaşadım..:KK52:Yüzüme uygularken pamuğa çok dökmüş olacağım ki dudağıma geldi tca,hatta tadını hissettim.:18:Hemen o panikle suya sarıldım.Yıkadım dudağımı.Yüzümü tekrar pamukla silmeye çalıştım ve 1 dakika bekledim.Umarım bu sefer güzel bir soyulma elde ederim.Eğer edemezsem şubatın 25nde %20lik tca deneyeceğim.Bu arada Ladyim dudağımda soyulma yada başka bir sorun meydana gelir mi?

Selamlar
Pazar akşamı duş aldıktan sonra sonunda cesaret edip uygulamaya karar verdim. Cildime sürdüm . '' Ya hani sızlatıyordu'' demeye kalmadan cildim bi yandı ki çığlık çığlığa. Neyse ki vereceği tepkiyi biliyordum dayanmaya çalıştım 1- 1,5 dk bekledim yıkadım. Cildim ruh gibi bembeyaz oldu sanki yüzümü un çuvalına batırmışım. Yıkıyorum geçmiyo. Dedim olması gereken bu. Neyse ki çok araştırmıştım satıcımdan da çok memnun kaldım . her soruma yanıt verdişler sağolsunlar rahatlattılar beni. Neyse sabah oldu yüzüm kıpkırmızı kızgın yağla yakmış gibi :) Dediğim gibi ben vereceği tepkileri biliyordum datyanacağım dedim . Otobüse bindim billet tip tip bakıyo. İşyerine geldim herkes soruyo. '' Peeling yaptım olması gereken tepki bu korkmayın sorun yok diye..'' biraz deli gözüyle bakıyolar ama neyse :)
Sonuç ; ben çok sabırsızım, kendim soymamam gerekiyormuş ama çarşamba günü dayanamadım. Soyulan yerleri soydum çarşamba cildim temizlendi. Sonuç benm için süperdi. :)
Başkasını bilemem ama ben çok memnun kaldım. Yaza kadar 10- şuabat 28 şubat tekrar yapcam :) 1-2 kez. Şuan cildim prüzsüz bebek gibi tek tük leke var ama %70 olumlu.

Ama dediğim gibi 3-4 gün 1 hafta öyle gezmeyi göze alıyosanız yapın derim:) Yaza pürüzsüz girin :)

Geçmiş olsun % kaç TCA uyguladın?

Geçmiş olsun % kaç TCA uyguladın?

Canım sen 2 ayldır düşünüyorsun:KK43:bu kadar tedirgin olma..Şimdiye çoktan uygulamış,memnuniyet yazıları yazıyor olabilirdin...
15 liği al uygulamanı yap..Bu oranı nerdeyse burdaki herkez tecrübe etti...ve bunda kesinlikle bir problem sıkıntı yaşamıyorsun..

Canım sen 2 ayldır düşünüyorsun:KK43:bu kadar tedirgin olma..Şimdiye çoktan uygulamış,memnuniyet yazıları yazıyor olabilirdin...
15 liği al uygulamanı yap..Bu oranı nerdeyse burdaki herkez tecrübe etti...ve bunda kesinlikle bir problem sıkıntı yaşamıyorsun..

Jasmin yanlışın var ben 29 sayfada 31.12.2012 tarihinde bu foruma rastladım henüz 25 gün oldu yani 2 ay felan değil sonuçta cildimiz için bütün tedirginliğimiz bu gayet normal:1

laktik asit kullanmaya karar verdim ama onunda oranı var %5 lik iyimidir ?

Dene tatlım tepkiyi gör eğer oran az gelirse bir miktar daha ilave yaparsın:KK34:

bugün 2. günümdü
tamam ladycim nemlendiricisiz bırakmıyorum:KK1:
sabah bi kalktım dudaklarımın etrafı soyulmuş bembeyaz deriler kalkmış
hem de öyle incecik pul pul falan değil.
yüzümün geri kalanı oldukça gergin ve buruşuk.
elimle müdahale etmemeye çalışıyorum ama görüntü gerçekten çirkin :KK53:

Aynen devam et tatlım çok güzel sonuç alacaksın:21:

Uygulama yapmadan önce tca şişesini çalkalamak mı gerekiyor?

Evet bir 5 dakika kadar tca şişesini çalkalayın mutlaka:KK34:

Selamlar

Benim 15tl ye aldığım tca nasıl oluyorda 40-60tl aralığında satılabiliyor!!!!

Hem insanlara %1000 karla ürün satın sonra kullanıcıyım diye gelin buraya sözde tecrübelerinizi sıralayın!
SATICI OLDUĞUNUZ KANAATİ UYANDI BENDE VE ŞİKAYET EDİYORUM SİZİ:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar.. Dün akşam 2. uygulamamı yaptım..Lakin yapamamış da olabilirim..:KK50:Aksilik yaşadım..:KK52:Yüzüme uygularken pamuğa çok dökmüş olacağım ki dudağıma geldi tca,hatta tadını hissettim.:18:Hemen o panikle suya sarıldım.Yıkadım dudağımı.Yüzümü tekrar pamukla silmeye çalıştım ve 1 dakika bekledim.Umarım bu sefer güzel bir soyulma elde ederim.Eğer edemezsem şubatın 25nde %20lik tca deneyeceğim.Bu arada Ladyim dudağımda soyulma yada başka bir sorun meydana gelir mi?

Tatlım olmuş gibi duruyor sanki, bilemedim ne desem:44:
Dudağın yüksek ihtimal soyulacak tatlım shea butter varsa elinde sık sık sür kuru bırakma dudaklarını.

Jasmin yanlışın var ben 29 sayfada 31.12.2012 tarihinde bu foruma rastladım henüz 25 gün oldu yani 2 ay felan değil sonuçta cildimiz için bütün tedirginliğimiz bu gayet normal:1

Tatlım senden bir ricam olacak, konumu açarken amacım ben yaptım sizlerde yapabilirsinizi anlatmaktı ve uygulayacakların deneyimlerini paylaşmasıydı.
Yapan tüm arkadaşlarımız tecrübelerini paylaşıyor zaten, lütfen sorularını arkadaşlarımıza özel mesaj yoluyla sorar mısın?
Çünkü senin gibi yapmak isteyen arkadaşlarımızın kafası karışıyor, uygulama yapmadığın, olumlu yada olumsuz sonuç almadığın halde '' tedirginim, korkuyorum, ay bilemedim kaçlık uygulasam'' gibi yorumlarını sık sık tekrarladığın için kendin dahil çok kişinin kafası karışıyor. Farkında olmadan cesaret, umut kırıyorsun.
Ama lütfen uyguladığında deneyimini de paylaş bizlerle:KK16:

Son düzenleme:
bugün 4.günüm
duşta ılık suyla ovaladım kalan deriler de soyuldu
cildim yumuşadı pürüzsüzleşti, fakat 2-3 sivilce izi ve 2-3 de güneş lekesi olduğu gibi duruyor
gözeneklerim sıkılaşmış gibi şimdilik.

Bende %15lik siparişimi verdim sanırım p.tesi elimde olucak. Çarşamba perşembe gibi de bir aksilik olmazsa uygulamamı yapıcam ki 3-4 günler hafta sonuna denk gelsin gündüz dışarı çıkmıyayım hiç.
O zamana kadar da cildimi tca'ya hazırlık dönemine soktum. Peeling etkili ürünlerimi kullanımı bıraktım.
İnşallah bnde güzel sonuç alırım. Benim problemimi dikiş izleri bakalım ne kadar etki edicek.:26:

az önce 2. TCA mı uyguladım aslında 4 gün daha vardı ama zaman yönünden uygun bir dilime denk geldi ben de yaptım. İlkine göre yanma hissi daha az oldu :)bakalım 3-4 gün sonra soyulmalarım nasıl olacak :)
LADYcim sana 1 sorum olacaktı. Şimdi bu TCAyı uyguladıktan sonra laktik asidi uygularsam günlük makyajıma devam edebilir miyim. Gerçi artık fondoteni çok çok ince sürüyorum :) bilmiyorum bu konu başlığında mı sorulması gerekiyordu

bugün 4.günüm
duşta ılık suyla ovaladım kalan deriler de soyuldu
cildim yumuşadı pürüzsüzleşti, fakat 2-3 sivilce izi ve 2-3 de güneş lekesi olduğu gibi duruyor
gözeneklerim sıkılaşmış gibi şimdilik.

Tatlım lütfen sürece müdahale etme:KK20: zorluyorsun cildini.
Bak sonra renk dengesizliği veya tahrişler oluşacak...

Bende %15lik siparişimi verdim sanırım p.tesi elimde olucak. Çarşamba perşembe gibi de bir aksilik olmazsa uygulamamı yapıcam ki 3-4 günler hafta sonuna denk gelsin gündüz dışarı çıkmıyayım hiç.
O zamana kadar da cildimi tca'ya hazırlık dönemine soktum. Peeling etkili ürünlerimi kullanımı bıraktım.
İnşallah bnde güzel sonuç alırım. Benim problemimi dikiş izleri bakalım ne kadar etki edicek.:26:

Şimdiden hayırlı olsun tatlım sayende dikiş izleri üstünde etkisini öğrenmiş olacağız:KK16:

az önce 2. TCA mı uyguladım aslında 4 gün daha vardı ama zaman yönünden uygun bir dilime denk geldi ben de yaptım. İlkine göre yanma hissi daha az oldu :)bakalım 3-4 gün sonra soyulmalarım nasıl olacak :)
LADYcim sana 1 sorum olacaktı. Şimdi bu TCAyı uyguladıktan sonra laktik asidi uygularsam günlük makyajıma devam edebilir miyim. Gerçi artık fondoteni çok çok ince sürüyorum :) bilmiyorum bu konu başlığında mı sorulması gerekiyordu

Tatlım tca uygularken bence laktik asitli tonik uygulamayın, cilt zaten soyulacak ekstra zorlamak olur bu.
Ha uygulanmaz mı dersen uygulanabiliyor elbette ama benim fikrimce gerek yok:KK34:

X