Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Cumartesi bıraksam laktik asit kullanmayı ayın 19'u oluyor. 4 hafta sonra yaparsam şubatın 16'sında yapmam gerekecek. Sonrada uygulamaların arasına 30 gün vereceğim için, mart'ın 9'unda yapacağım, Nisan ayına geldiğimiz için 3. uygulamayı yapamayacağım. 2 uygulama yeterli olur mu?

Son düzenleme:
bende şubatta yapacağım ve cildim çok daha iyi olacak :) ne kadar güzel bir şeymiş bu TCA kesin ve net çözüm :)

mrblar bende bacağımdaki yara izleri için alacağım ama g.g dan mi alıyosunuz en güvenilir neden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

tca peeling yapan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. Uygulama yaparken göz ve ağız çevresine sürmemek gerektiğini okudum, ancak soyulma olayı bittikten sonra uygulama yapılmayan alan ile soyulan kısım arasında herhangi bir çizgi izi oluşuyor mu acaba?

doğru planlamışsın tatlım laktik asitli toniğini bıraktıktan 4 hafta sonra tca yapabilirsin.
Uygulama sayısına sen karar vereceksin bana bu yeterli dediğin yer durma noktan olur

Ben kaş altına uyguluyorum, sadece dudaklara gelmemesi iyi tabi bunun için dudaklarınıza uygulama öncesi bepanthene sürebilirsiniz.
Yazın güneşlenmemişseniz fark olmaz, uygulamayı bütün olarak yapmanızı (sadece alın veya sadece yanaklar gibi değil) öneririm.

mrblar bende bacağımdaki yara izleri için alacağım ama g.g dan mi alıyosunuz en güvenilir neden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Hayır tatlım gg de satılanların nazarımda güvenilirliği yok.
Mesaj atıyorum sana şimdi

Hayır tatlım gg de satılanların nazarımda güvenilirliği yok.
Mesaj atıyorum sana şimdi

çok tşk ederim canım ya bende az kala ordan alacaktım ben özel msj atamıyorum 100 olması lazımmış rica etsem bana msj la link atabilirmisin
tabi bide kullanndığımda hangi krem iyi gelir onuda söylermisin şimdiden çok çok çok tşklerr :)))

Atarım tabii tatlım

Atarım tabii tatlım

üye oldum tca yazdım çıktı ama 20 tl diyo çok ucuz şaşırdım hatta g g de 60 falandı yaznlış yeremi bakıyorum acaba bepanten değlde ordan melisa kremimi alıyım sence ucuz görünce yanlış yerdemiyim diye düşündüm bu arada uyarın için çok tşkler canımm % 20lik alıcam bende abartıya gerek yok dimi:)

evet bizde ilk fiyatları gördüğümüzde çok şaşırdık aldık denedik gayet güvenilir:)

tamam ozamn hemen alıyorum :) tşk ederim kızlar çok sağolun bide bu tca yüzde uygulandığı zaman deriyi inceltiyormuş yaşlanma etkisini çabuklaştırıyormuş doğrumudur acabaaa ayrıcaa uygulama tekniğini ve nemlendirme olayını bana birisi anlatabilirmi kurtuluyum artık şu bacağımdaki lekelerdende güzel güzel cici cici elbiseler giyebiliyim yazlarrııı:)))

Lady'im ben cumartesi başlarsam eğer hafta içi soyulmaya başlar değilmi? Sen haftaiçi başlayıp hafta sonuna denk getirdin, bendemi öyle yapsam, elimdeki lak. asitli toniğide bitireyim diyorum.

Lady'im ben cumartesi başlarsam eğer hafta içi soyulmaya başlar değilmi? Sen haftaiçi başlayıp hafta sonuna denk getirdin, bendemi öyle yapsam, elimdeki lak. asitli toniğide bitireyim diyorum.

Evet tatlım hafta içine denk gelir hafta sonuna denk gelmesi için salsalı gecesi yaparsan hatta belkide pazartesi sabahı en doğrusu olur.
İri soyulmaların cumartesi pazar olur

Bende önümüzdeki salı akşamı yine bir %15 tca uygulaması yapacağım

Birde gece yaptım tca'yı bol bol yıkayacağım, bepanthen krem sürmüyorum, hiçbirşey sürmüyorum direk yatıyorum, yüz üstü yatanların hali ne olacak, en iyisi o gece uyumamak. Bepanthen kremi sabahmı süreceğim, bir defa. Sonra hiç sürmüyorum.

Tatlım ısrarla belirtiyorum link atmak, marka ve firma ismi vermek yasak forumun bu kısmında lütfen
Ceza alırsınız!
canım bilmiyordum ki ben ayrıca ben özel msj atamıyorum baka şansımda yoktu zaten doğrumu aldım bi bakarmısınnn

Gece yapmak en doğrusu tatlım, bende hep gece yapıyorum.
Yüzünü bol suyla yıka ve melisa kremi yada fesleğen kremi vardı sende ondan aşırıya kaçmadan sür, hiç nemlendirmemek doğru olmaz
Bende yüz üstü uyuyorum sorun olmuyor.

Yine ben. Sabah bepanthenden önce güneş kremini yine hergün uyguluyormuyuz, yani yapar yapmaz ertesi gün koruyucumuzu kullanıyormuyuz. Konunun başını okudum, devamını okumuştum önceden tekrar okuyacağım, unuttum çünkü. 4 haftadan fazla zamanım var nasıl olsa.

O zaman laktik asitimi pazar günü bırakıyorum ve pazartesiden itibaren hesaplamaya başlıyorum. Hemen takvimime yapacağım günleri kaydediyorum.

canım bilmiyordum ki ben ayrıca ben özel msj atamıyorum baka şansımda yoktu zaten doğrumu aldım bi bakarmısınnn

Doğru almışsın tatlım. Sen vücudunun neresinde neden kullanacaktın tca yı?

Evet güzelim uygulamanın sabahında güneş koruyucuyu sürmeye başlıyoruz.
Bir 15dk sonrada az miktarda nemlendiricini uygular işe gidersin
En güzelini yapıyorsun lütfen uygulama yapmadan önce yine konunun ilk mesajını mutlaka oku öyle yap uygulamanı

O zaman laktik asitimi pazar günü bırakıyorum ve pazartesiden itibaren hesaplamaya başlıyorum. Hemen takvimime yapacağım günleri kaydediyorum.
Aynen tatlım mutlaka 30 gün geçsin öyle tca uygulaması yap.
Ayın 22'si gelse de bende yapsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…