Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
İlk yapışımda tüm yüz için 50 sn beklememe rağmen bundan (2.kez) daha iyi soyulmuştu.
Yani o da büyük kabuklar şeklinde değildi ama bu seferki daha kötü oldu sanki.
Sonuç anlamında değil, süreç anlamında söylüyorum.
Çünkü soyulma tamamlanmadığı için sonucu bilemiyorum ama soyulma ilkinden daha başarısız.
Yani böyle pul pul kaldı, çoğu yer kalkmadı bile.Çok şaşırdım
Sanırım birazdan banyoda kese ile hafif hafif üstünden geçeceğim.
Çünkü ilkinde bu sürede tüm yüz pütür pütür de olsa soyulmuşken, bu sefer yer yer pul pul yer yer öylece kaldı.
Kenarından tutup çekebilecğeim bir şekilde bile değil yani

1.5 dk beklettimm 3 gun oldu ama yuzumde hıc bır soyulma yok nerede yanlış yaptım acaba çok heveslenmıştım oysaaa ;( bu arada 1.5 dk tca'yı surmeye basladıgımız anda baslıyor degıl mı yoksa surup bıtırdıkten sonra mı 1.5 dk bekletecegız

Kizlar sonunda yaptim tca yi ama galba heyecan yaptim bir yanagima daha cok surmusum daha çok kizardi inş leke olmaz kotu olmaz yani bakalm nasil olcak

nasıl oldun? gelişme var mı
Canim ben 1 aydir yapmayi dusunuyor ama korkuyordumda bir cesaret 1 ocakta yaptim 3.gün başladı soyulmalarim ama tabaka halinde değil pul pul soyuluyor ve az sürdüğüm yanagim tabiki az soyuluyor panik yaptim bir tarafa az surdum neyse ben Nisan Ayina kadar yapmak istiyorum çünkü sivilce iz ve cukurlarim var az daha belirginlikleri kaybolsa çok iyi olucak ins.bu arada hergun ise gidiyorum insanlarin tepkilerinden skildm neyse sonuç güzel olucaksa katlandiklarimiza degcegini düşünüyorum inş.

Ben soyulmasına kızarmasına çok takmıyorum.. İşe de gidiyorum ama göze aldım..
Dudak üstüm bıyık gibi duruyor. Halbuki kıldan eser yoktur bu bölgede
Tam mevsimi başlamak için. Layd nin bana bir dönüş yapmasını bekliyorum.

Hatta (bdv bölümüne) konu bile açmıştım.
Tekrar geleceğim.... bu konuyu bulduğum iyi oldu... çıkmam lazım

eee buraya kimse cevap yazmıyor.
200 sayfayı ara ara okudum buda kafa... çorba oldu
Yeni uygulayan arkadaşlar. Cevap yazarmısınız.

Siz ne durumdasınız lekeleriniz geçtimi?
Ben sadece dudak üstüme uygulamak istiyorum. Büyük bir alana uygulamıyacağım.
Kulak pamuğuyla zor olurmu acaba. sonucta uygulayacağım yer dudak üstünün sağ ve sol tarafları

Bu ay ikinciyi yaptim ve soyulmalarim az az oluyor tam olarak sonuç alamadim çünkü benim sivilce iz ve cukurlarim var inş zamanla yawas yawas gecicekler arkadaşlar ben birde sunu sormak istiyorum solaryuma girersen sizce bi sakincasi olurmu ne dersiniz

Merhabalar bende Ladysubaru dan etkilenerek %20 tca peeling yaptım evde resimleri ile blogumda paylaşıyorum. Durumu takio etmek isterseniz bloguma upğrayabilirisniz :)
yeppeun-yeoja.blogspot. com.tr blog adresim :)
Bu atafa everytime_night bence solaryuma bence en az 1 ay girmemek daha iyi olur gibi. TCA sonrası cilt hassaslaşığı için solaryum zarar verebilir yada lekelenme yapabilir bence.

Bugun elime %20 lik gecti. Kisa sure once aknetrend gibi bir ilac kullanmistim simdi ise imex ve clydoksil adli ilaclari kkullanmiyorum sivilcelerim gecti fakat kirmizi lekeleri kaldi haziran sonuna dogru yapmak istiyorum ( evden cikmayacagim) acaba zarari olur mu siz ne dusunursunuz kizlar

güneş koruyucu olmadan çıkma yaparsan,yazın yaptığım denemelerden hiç memnun olmadım cilt hemen lekeleniyor..

LadySubaru'nun ilk sayfada yazdığı melisa ve fesleğen kremleri doa da yok :) Onun yerine en son yapanlar ne aldılar. Ya da nerden bulabilirim :) Yaa daa başka krem önerisi olan var mı?
Bu bayanların da ne bitmez çilesi varmış. Herkesin başı ya kayınvalidesiyle ya cildiyle derte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…