Yuvam yikilmak uzere ,bana da dua eder misiniz?

jklm

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.303
54
Kizlar hayirli Ramazanlar.Esimle 3 aydir ayriyiz.Annemlerdeyim.Esimin cok buyuk hatalari oldu.Ama kabul etmiyor.Zeytinyagi gibi uste cikip ustelik de beni kotuluyor.Cocuk da var.ALLAH RIZASI ICIN BANA DA ICINIZDEN GELDIGI GIBI YUREKTEN DUA EDER MISINIZ? Pisman olsun,ozur dilesin.Evine,esine duskun dinini dolu dolu yasayan ideal bir es olsun...........

Allah razi olsun canim...Rabbim sizin de hayirli dileklerinizi kabul etsin insallah.Benim icin ne hayirliysa o olsun insallah.

Amin arkadasim.Ben de artik ne icin nasil dua edecegimi saardim.Benim ve cocugum icin ne hayirliysa evliligimiz o yonde ilerlesin.

kader cizgisinde yollariniz ayriliyor olabilir, ayrilmak sizin icin daha hayirli olacak olabilir.. tabiki oncelikle duzeltmeye calismak, cozum aramak, yardim almak, dua etmek lazim.. ama hakkimizda hayirli olani goremiyoruz hemen..

Rabbim hayrlsyla kim hatalysa ona doğru yolu göstersin ve bu yuva toparlansn .. Allahın izniyle ölüm gelene kadar huzurlu, mutlu bir yuva olsun Allahım.. *AMİN*

Cocuk olmasa coktan bitmisti arkadasim.Simdi de cocuk icin dusunuyorum.Cocugum hic istemiyor kucuk henuz.surekli sorular ve gozu dolmalar....Sinir harpleri....

jklm jklm Rabbim hatalarıyla tez zamanda yüzleştirsin, seninde kalbine ferahlık versin inşallah.

Sizin için hakkınızda hayırlı olanı diledim Rabbim'den :dua:

Sizin için dua ettim Allah eşinize hidayet etsin yuvasının eşinin kıymetini bilsin. Sizin için hayırlı bir eş bebegi için hayırlı bir baba olsun

Bir arkadaşım vardı sizinle aynı durumda onun için hergün Ya Muksit esmasını okudum kısa sürede barıstılar mutlu mesut yasıyorlar şimdi. İnanarak okumanızı tavsiye ederim

ALLAH YARDIMCIN OLSUN.İNŞAALLAH DİLERİM RABBİMDEN SENİN İÇİN HANGİSİ HAYIRLIYSA ÖYLE OLSUN.BU GECE BENDE DUA EDİCEM SENİN İÇİN.

Allah bin kere razi olsun kizlar ne kadar iyisiniz...Hepinize cok cok cok tesekkur ediyorum.Yuvalariniza Rabbim huzur versin insallah dyrm

ALLAH YARDIMCIN OLSUN.İNŞAALLAH DİLERİM RABBİMDEN SENİN İÇİN HANGİSİ HAYIRLIYSA ÖYLE OLSUN.BU GECE BENDE DUA EDİCEM SENİN İÇİN.
Allah razi olsun kardesim ...cok cok mutlu olurum..Butun dualarina yurekten amin dyrm

Sizin için dua ettim Allah eşinize hidayet etsin yuvasının eşinin kıymetini bilsin. Sizin için hayırlı bir eş bebegi için hayırlı bir baba olsun

Bir arkadaşım vardı sizinle aynı durumda onun için hergün Ya Muksit esmasını okudum kısa sürede barıstılar mutlu mesut yasıyorlar şimdi. İnanarak okumanızı tavsiye ederim
Arkadasim Allah razi olsun.Cok tesekkur ederim....Siz de benim icin okur musunuz?Ben okuyacam insallah...sizin de duaniz kabul olur.....

Arkadasim Allah razi olsun.Cok tesekkur ederim....Siz de benim icin okur musunuz?Ben okuyacam insallah...sizin de duaniz kabul olur.....
100 tane okurum canım ismini özelden Veya buradan yaz
Hakkında herseyin hayırlısını iste
Şer gibi gozuken seylerde hayır vardır
Duanı elden bırakma ama olmazsada üzme kendini boşanmak evlenmek kadar dogal birseydir.

Allah razi olsun herkesten...Rabbim sizlerin de ne derdi varsa derman versin

X