yürüteç...

sebepsiz fxixrtxixna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
129
0
arkadaşlar yürüteç kullanmaya başlayan var mı aranızda?tanıdığım birkaç kişi 3 aylıkken bebeklerini yürütece bindirdiklerini söyledi.benimki henüz 2,5 aylık.bana 3 ay da erken gibi geldi.gerçi annem hoplatırken yere tam basıyor ama emin olamadım.siz ne zaman kullanmayı düşünüyorsunuz?

ay daha neler ne yürüteçi kıs ,daha çok küçükler olurmu öyle şey.6 aydan önce çok sakıncalı bu tip şeyler aman sakın ordan burdan duyduklarınıza inanmayın..

Ben yürütecin herzaman icin tehlikeli oldugunu düsünüyorum ve kullanmiycamda.

kaldiki 3 aylik bebeler icin eyvah diyorum yanu.

çokufaklar daha ne yürüteci hemde 3 aylıkken ...........oğlumda 5.5 aylıkken koymuştum bunda biraz daha bekliicem belkikoymambile
kızlar bu arafda şu daire şeklinde olanlar çok tehlikeli devrilmesi çok kolay aman diim kare oalnlardan alın

Yuvarlak olanlardan ben de almayı düşünmüyorum ama kare olanları tercih edebilirim. Bir arkadaşımın 9 aylık kızı market arabası gibi onu sürüp duruyor çok hoşuma gitti. Ama 3 ay gözlerime inanamadım. 3 aylık bebeği yürütece koyma amaçları neymiş acaba. Daha kafasını bile tutamayan çocuğu. Canım bence inanma onlara da.

bana da çok erken gelmişti.daha emeklemiyorlar bile.hele ki 3 aylıkken.ben de düşünmüyorum zaten.duyunca şaşırdım.

canım ben de sasırdım;
3 aylık yürütece koydularsa seneye de okula yollarlar artık:))
bence de cok erken, 6 aydan sonra belki.
ben daha bastırmaya bile korkuyorum ayol. bir kere bile bastırmadım. bazen babası bastırıyor ona bile kızıyorum.

bız kanguru ve yurutec tarzı seylere basından berı karsıyız
kullanmayı dusunmuyoruz
ama kullananlarında 3. ayda baslayacagını sanmam satılan yuruteclerın bıle uzerınde 8.aydan ıtıbaren kullanılır dıye yazıyor

ama 9 - 10 aylık olup adım atmaya basladıgında fısher prıcenın ılk arabamı var ondan almayı dusunuyorum

X