Yurt disindan dordurulmus embriyo transferi icin giden varmi türkiyeye?

Aylinay1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
31
38
37
Selam arkadaslar, Ben almanyadan yaziyorum. Ve önümuzdeki ay hersey yolunda giderse istanbula dindurulmus embriyo transferi icin gidicem.
Ilk oglumu da bu sayede kucagimiza aldik cok sükür, simdi ikinci sefer yanliz gizmel zorundayim. Ve kac gün kalmak gerekiyor, tecrubesi olan arkadaslar varsa benimle paylasirlarsa cok sevinirim.
Sevgiyle kalin
Gülsah

Selam arkadaslar, Ben almanyadan yaziyorum. Ve önümuzdeki ay hersey yolunda giderse istanbula dindurulmus embriyo transferi icin gidicem.
Ilk oglumu da bu sayede kucagimiza aldik cok sükür, simdi ikinci sefer yanliz gizmel zorundayim. Ve kac gün kalmak gerekiyor, tecrubesi olan arkadaslar varsa benimle paylasirlarsa cok sevinirim.
Sevgiyle kalin
Gülsah

Ben Hollandada yaşıyorum ve İstanbulda dondurulmuş transfer oldum. Şükür şuan 13 hafta hamileyim.
İki hafta kaldım yaklaşık.
İki yöntem var biri ilaçlarla biri doğal.
Doğal olanda sadece 3 sefer felan gidiyosun transfere kadar. Rahmini ölçüyorlar. Transfere bir kaç gün kala fitile başlıyorsun.
Benimki ilaçlıydı yani transfere kadar sık sık gittim ilaçlar kullandım. Ama 2 haftayı geçmiyor. Başka soruların varsa özelden yazabilirsin.

Sevgiyle kalin
Gülsah
3 hafta sürebilir. Doğal transferde yumurtanin büyümesini bekliyorsun. Yumurtan belli bir büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi ile catlatiyorsun. 5. Gün embriyosu olacaksa ona göre 5-6 gün sonra transfer edilir

Benim iki tane dondurulmus embiriyom var, burdada kadin dokrorum la rahim hazirligini yapicam. Yani aslinda bu konuda tecrubesi olan yada bilen varmi diye sormak istedim.
Ilk transferimde zaten turkiyede 3 haftA kalmisdim o yüzden taze embriyo transferi konusunda bilgim var. Genede cok tesekur ederim

X