Yurt dışında çocuğu sosyal hizmet desteği alan var mi

Frozen01

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2014
12.070
57.000
Merhaba kızlar Kızım 3 yaşında ağır bir iki yas sendromu içinde bazen kendimi çaresiz hissediyorum. Ağladığında üstüne gitmiyorum sussun diye bekliyorum daha çok bağırıp ağlıyor elimden geldiği kadar iyi yaklaşmaya çalışıyorum olmuyor kızım anaokuluna gidiyor. Geçen hafta okula bırakırken kendini yerlere atıp ağladı zor sakinleştirip öğretmene teslim edip çıktım. Bişey olursa arayın dedim. Bu durumdan sonra öğretmen okulda bir sosyal hizmetler uzmanı olduğunu yardım destek almam gerektiğini söyledi ben kararsız kaldım böyle bir durum yaşayan yurtdışında yaşayan arkadaşlar ne yapıyım kabul ediyimmi çok kararsız kaldım ama öğretmen baya zorlamaya başladı çocuğun geleceği için destek alman lazım diyor

Adı üstünde destek , bu kızın için gerekli demekki , kötü bişeyden bahsediyor gibisin

Destek almak istiyorum Tabiki de kararsız kaldım çocuğumun durumunu herkese anlatmak istemiyorum bide yurt dışı gibi yerde ogretmende kötü bişey olmadığıni söyledi perşembe günü sosyal hizmetler uzmanı sınıfa gelecek tanışıp konusacaz bakalım ne olacak bunun için bir form doldurmak gerekiyor mu acaba yoksa randevu alıp direksiyon başlanıyor hiç bir bilgim yok kizlar

Destek almak istiyorum Tabiki de kararsız kaldım çocuğumun durumunu herkese anlatmak istemiyorum bide yurt dışı gibi yerde ogretmende kötü bişey olmadığıni söyledi perşembe günü sosyal hizmetler uzmanı sınıfa gelecek tanışıp konusacaz bakalım ne olacak bunun için bir form doldurmak gerekiyor mu acaba yoksa randevu alıp direksiyon başlanıyor hiç bir bilgim yok kizlar

Duyarlarsa da duysunlar ne olacak ki alti ustu 2 yas sendromu, cinayet islemedi ya bu cocuk??? Kim duyacak ki zaten, diger ebeveynlerin sizin cocugunuzla ilgilenecegini sanmiyorum ya neyse. Surekli aglayan huysuzlanan bir cocuksa ogretmen de durumu gayet anlamis zaten.
Allahtan ogretmen bilincli bir insan, cocugunuz icin elinden geleni yapiyor.

Komşumuzun kızındada ilk okula giderken ,bir kagıt imzalatmışlar. Problemin ne oldunu tam olarak bilmiyorum ama kızda bir sorun yoktu. Bu ögretmenlere hazır cevap veriyormus devamlı yani konuşması diger cocuklardan farklımış. Bir sorun olunca devamlı hatırlatma yapıyorlarmış, sen de onayladın diye. Bu aynı komşuda cocugun fazla kilo lu ya siz zayıflatacaksınız, zayıflamasa cocugu biz alır zayıflatırız demişler.. Tabi hangi ülkedesin bilmiyorum ama hollanda bu konularda baya bir agır kuraları ola biliyor..

Komşumuzun kızındada ilk okula giderken ,bir kagıt imzalatmışlar. Problemin ne oldunu tam olarak bilmiyorum ama kızda bir sorun yoktu. Bu ögretmenlere hazır cevap veriyormus devamlı yani konuşması diger cocuklardan farklımış. Bir sorun olunca devamlı hatırlatma yapıyorlarmış, sen de onayladın diye. Bu aynı komşuda cocugun fazla kilo lu ya siz zayıflatacaksınız, zayıflamasa cocugu biz alır zayıflatırız demişler.. Tabi hangi ülkedesin bilmiyorum ama hollanda bu konularda baya bir agır kuraları ola biliyor..
Londrada da baya ağır ve çocuğu elinden alabilirler yeterki uzman çocukla konuşup evle ilgili olumsuz birşey dedin bitti artik

X