Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

bencede cıkarılmasın mazeretli olanların yerıne okuyalım zaten uzun surmuyor okunması sıkıntı olmaz bence

Bence de yerine okunabilir, mazereti olanlar söylesin yerine okuruz hep birlikte
tamam kizlar cikarmayz artik mazerwtlileri sayilarini bolusuruz

Ey guzel rabbim hatice kulunun kaderinde muhtac olma varsa o muhtacligi sana olsun.senden baskasina muhtac etme.Rabbim hatice kuluna ve bu duayi okuyan herkese iman,ihlas,huzur,saglik,mutluluk,helal kazanc,guc ve sabir ver Yarabbim hatice kulunun dogdugu gun emanet ettigin o tertemiz kalbini ayni temizlikte sana sunmayi nasip eyle Allahim!zelil olmaktan ve zillete ugramaktan sana siginiriz.Bizlerin davranislarini inancimizla butunlestir sozumuzu de ozumuzle birlestir bizleri dara dusurme dara dusersekte sukreden kullarindan eyle.rabbim ilk once din kardeslerime ver sonra bana ver bn raziyim bana kalan paydan cogada azada sukurler olsun verdiginede aldiginada. Yarabbim eger kaderinde hatice kulunun anne olmak varsa ahlakli guzel huylu merhametli alim bir evlad nasip eyle zorluk kapilarini bir bir acip feraha ermesini nasip eyle evinden bereket huzur saglik mutlulk saygi sevgi daim olsun seytanin serrinden koru esini sevdiklerini sen dualarini boscevirme yarabbim amin..

Kanguru_ canım sabah mor hayaller için de okumuştum listeden çıktı sanırım, Nefs için de 41 adet duamı okudum. Rabbim kabul etsin

[/QUOTE]
Canım duâm ; Rabbimin Pınar kulunun kabul ettiği duâsini devam ettirsin en hayırlı şekilde..
Darda sıkıntıda birakmasin inşallah bir yol gostersin kolaylık sağlasin.

Benim duam kardeşim ve bana tez vakitte salih saliha evlatlar insallah buradaki tum arkadaslariminda ne niyetleri varsa tez vakitte olue insallah sevdikleri me saglik huzur bereket ..... versin

bende merak ettim mazeretli olan kişiler listede kalsa okumasa olmuyor mu illa listeden çıkartılmak mı gerekiyor canım ?
Listeden çıkıp en sona yazılıyor dendi ama tekrar okumaya benden sonra başlayanlar bizden önce yine aynı sıraya yazılmış,yani listeden çıkmamış demekki,Herkes memnunmuş böyle neyse ben de demiyorum

Bugünkü duaları okudum,Allah kabul etsin

ne demek istediğini anlamadım ben duada senden sonrayım canım

Onceden mazeretli olanlari etikwtledm cvp verenleri sirasyla listeye aldm. Eger memjun deglsen yarin senin duani yapalim olsun bitsin cok uzadi bu is

Bu kadar uzatmaya ne gerek var ki ha bi gun once ha bigun snra ne farkeder yani insanda heves birakmiyosunjz vallahi.

[/QUOTE][/QUOTE]
canım bu dualar yarın için değil mi dualar yazmıyor yarın okuyabilir miyim diye soruyorum

[QUgOTE="cansu_tr, post: 44126999, member: 620334"][/QUOTE][/QUOTE]
canım bu dualar yarın için değil mi dualar yazmıyor yarın okuyabilir miyim diye soruyorum[/QUOTE]
Bu gunun cnm dualari yazamadim daha birazdan eklcm

S sleepy arkadasimizin duasi ;Ey guzel rabbim hatice kulunun kaderinde muhtac olma varsa o muhtacligi sana olsun.senden baskasina muhtac etme.Rabbim hatice kuluna ve bu duayi okuyan herkese iman,ihlas,huzur,saglik,mutluluk,helal kazanc,guc ve sabir ver Yarabbim hatice kulunun dogdugu gun emanet ettigin o tertemiz kalbini ayni temizlikte sana sunmayi nasip eyle Allahim!zelil olmaktan ve zillete ugramaktan sana siginiriz.Bizlerin davranislarini inancimizla butunlestir sozumuzu de ozumuzle birlestir bizleri dara dusurme dara dusersekte sukreden kullarindan eyle.rabbim ilk once din kardeslerime ver sonra bana ver bn raziyim bana kalan paydan cogada azada sukurler olsun verdiginede aldiginada. Yarabbim eger kaderinde hatice kulunun anne olmak varsa ahlakli guzel huylu merhametli alim bir evlad nasip eyle zorluk kapilarini bir bir acip feraha ermesini nasip eyle evinden bereket huzur saglik mutlulk saygi sevgi daim olsun seytanin serrinden koru esini sevdiklerini sen dualarini boscevirme yarabbim amin.

cider13 arkadasimizin duasi ,
Benim duam kardeşim ve bana tez vakitte salih saliha evlatlar insallah buradaki tum arkadaslariminda ne niyetleri varsa tez vakitte olue insallah sevdikleri me saglik huzur bereket ..... versin

Nefs arkadasimizin duasi ;

Canım duâm ; Rabbimin Pınar kulunun kabul ettiği duâsini devam ettirsin en hayırlı şekilde..
Darda sıkıntıda birakmasin inşallah bir yol gostersin kolaylık sağlasin

1. buttrfly
2. Sealand
3. Kanguru_
4. asli
5. gulbera okudu
6. derinruzgar
8. cider13 okudi
12. Sleepyyy
13. Nefs
14. saydin78 okudu
15. M mavibilgisayar
16. G guzbahar
18. femmepetal
19. C cansu_tr

[/USER]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][B][U]***Kızlar lütfen duzenli bildirim yapalım yoksa arada karışıyo hak geçıyo. Hergün 5 dkk ayırıp 'duamı aldım okundu yazabilirsin' deseniz yeterli.***[/U][/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][I]*** listeyi takıp edin sırası gelen aksamdan duasını yazsin.[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Okudum ALLAH kabul etsin insallah

canım benim sen bu listeye çok yakışıyorsun sadece mazeretler yüzünden biraz canın sıkıldı o kadar lütfen bizi sensiz bırakma :)
O yuzden degil cnm yani listenin basinda yada sonunda olmak farkedermi onu anlamiyrm kac gundur onun kavgasini yapiyo bnmle arkadas. Elimden geldignce hakkaniyetli davranmaya calisiyrm kimsenin hakki kimseye gecmesn diye. O zamanda mazeretli olanlar etiketledm katlmak iatermsn diye isteyenleri yazdiklari siraya fore listeye aldm kafama gore siralama yapmiyrm ben. Bu zamana kdr listeden cikip tekrar girenide sona ekledk hep kimseden ses cikmadi bigun once yada sbra ne darkeder birbirimize dua edyez burda. Ama listeyi birakmamim sebevi bu degl yetistiremyrm kucuk bebegm var zorlanyrm hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…