Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Allah kabul etsin canım Allah razı olsun senden
: )
Amin bn birsey yapmiyorum ki hic birinizi tanimam ama kndime evime sevdiklerime dua ederkn sizleride katmak istedim nedeni su biriniz cikip allah razi olsun dediginz an iste en buyuk hediye bu bnm icin ne bi cikarim ne kazancim var ins rabbim birbirimize ettigimz duari dileklerimizi duyar ve hepimiz gonlune gore verr

Tamm cnim cuma namzdan once bitecek ona gore ayarlariz ins

Ben haftaiçi gündüz giremiyorum kk ya. O yüzden duamı sana özelden atıyorum birazdan, şimdi buraya yazınca diğer mesajlarla karışıp bulmak zorlaşmasın. Allah kabul etsin, Allah razı olsun şimdiden.

Amin bn birsey yapmiyorum ki hic birinizi tanimam ama kndime evime sevdiklerime dua ederkn sizleride katmak istedim nedeni su biriniz cikip allah razi olsun dediginz an iste en buyuk hediye bu bnm icin ne bi cikarim ne kazancim var ins rabbim birbirimize ettigimz duari dileklerimizi duyar ve hepimiz gonlune gore verr

Ayyy canım daha ne yapasin ne kadar güzel bir şey yapıyorsun.
Rabbim kabul etsin İnşallah hem senin duâni hemde hepimizin duasını

Ayyy canım daha ne yapasin ne kadar güzel bir şey yapıyorsun.
Rabbim kabul etsin İnşallah hem senin duâni hemde hepimizin duasını
İns canim ins hic beklenmedik bi zamnada dilek kapisi aciktir rabbimin oan bir duayla hatrlandigini gorur ve kabul eyler yer gok dua su mesaji nile yazabiliyosak onun verdigi akilla bedenle ve sukretmk icin hergun heran anmaliyiz rabbim tanidigim tanimadigim kim varsa en hayirlisini versin isyan etmek yerine dua etmek en ii en guvenilir yol

Kanguru_ Kanguru_ canim bn bu hafta 41 fetih suresi okuyorum soyle bisey diycm sonunda genel dua edileck gonullerinizden ne geciyorsa soyleye bilirsinz ayri bi sekilde tek tek duama dahil edebilirm
246 okudum kusura bakma canım dünkünü atlamışım ama şimdi okudum
canım birde beni duana katar mısın ismim seda

İns canim ins hic beklenmedik bi zamnada dilek kapisi aciktir rabbimin oan bir duayla hatrlandigini gorur ve kabul eyler yer gok dua su mesaji nile yazabiliyosak onun verdigi akilla bedenle ve sukretmk icin hergun heran anmaliyiz rabbim tanidigim tanimadigim kim varsa en hayirlisini versin isyan etmek yerine dua etmek en ii en guvenilir yol

Evettt canım Rabbim çok büyük çok merhametli ve çok cömert :KK66: :KK66:

Allah razı olsun canîm benim. Kulun kula ettigi dua daha makbulmuş. Cok sagol Rabbim sana döndürsün dualarını canımm.

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz #

kitapseverim kitapseverim arkadasimizin duasi ;

duam: gönlümden geçenlerin hayırlısıyla gerçekleşmesi için, sağlık mutluluk huzur, iki cihan saadeti için..

cider13 cider13 arkadasimkzin duasi ;

m ben canan bu 3 tüp bebek inşallah ocakta transferim var tutunsunlar Rabbim can versin embriyolarıma kardesimede evlatlar versin Rabbim tezden iman kuran huzur sağlık hepimizin duası kabul olsun inşallah

G gulbil10 arkadasimizin duasi ;
gulbinl10 nickli arkadaşımızın hayırlı, salih evlatları olsun ve bu ay inşallah bir engeli çıkmasın, tüp bebek tedavisine başlansın, döllenmesi gerçekleşsin, tüp bebek tedavisi başarılı olsun. bebişi yada bebişleri ona sıkıca tutunsunlar inşallah (amin)

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand okudu
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli okudu
6. gulbera gulbera okudu
7. derinruzgar derinruzgar okudu
8. kitapseverim kitapseverim okudu
9. cider13 cider13 okudu
10. G gulbil10 okud7
11. whiterose00 whiterose00 okudu
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. Nefs Nefs okudu
15. kardelen063 kardelen063 mazeretli
16. saydin78 saydin78 okudu

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin****

]LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz

whiterose00 whiterose00 arkadasimizin duasi

S sleepyy arkadasimizon duasi ;
Nefs Nefs arkadasimizin duasi;

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera
7. derinruzgar derinruzgar
8. kitapseverim kitapseverim
9. cider13 cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. Nefs Nefs
15. kardelen063 kardelen063 mazeretli
16. saydin78 saydin78

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin***

1 mazeretli arkadas var onun yerine okumak isteyen varsa okumadan yazsin kizlar

Ya rabbi!sen hatice kulunun kildigi namazlari ibadetlerini eksikleriyle kabul eyle.yarabbim evinin huzuru mutlulugu daim olsun esiyle birbirlrine herdaim saygi sevgi cercevesinde olsunlar.evlerinden saglik sihat mutluluk huzur bereket eksik olmasin.sen onu ve tum sevdiklerini seytanin hilabaz oyunlarindan vesveselerinden koru yarabbim.hayirli evladlar hayirli isler nasip eyle gecmiste var ise gunahlari ellerini acip sana geldiginde dualarini kabul buyur yarabbim.sen affedicisin comertsin haticenin ve burda bulunan tum arkadaslarin ne icin dualar ediyorlarsa sen kabul et yarabbim.amin.amin.Ya Rabbi dualarimizi kabul eyle.

X