Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

duam; Rabbim gülbera kulunun gönlümde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden

buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi ;
Rabbim Elif kulunun gönlünden gecırdigini gerçegi eyle Er Rafi Ya Mukaddim isimlerinle

Sealand Sealand arkadasimizin duasi

Seda)Her kimin hayatımda şu olsaydı da mutlu olsaydım dediği dualarını gerçekleştir.Tüm isteyenlere ve bana da tez zamanda dünya ve cennette eş olacak, gözümün nuru kalbimin huzuru , sevip sevileceğim sayıp saygı göreceğim, kötü alışkanlıkları olmayan,evine bağlı,onunla senin yolunda hizmet edeceğim muttaki iffetli bir eş ve namaza devam eden salih ve saliha çocuklar nasip et amin.
Allah razı olsun canım

Kanguru_ Kanguru_ arkadasimizin duasi ;
Allahim sen elif kulunun gunahlarini bagisla. Seytanin vesvesesinden onu koru. Sen elif kulundan razi ol Yarabbim. Namazlarina daha siki sarilmasina nasip et. Ailesini bir arada tut esinin namaza baslamasina yardimci ol. Evladini salih bir evlat olarak yetistirmeyi onlara nasip et. Rabbim sen vatanimizi hainlerden koru. Hepimizin herne duasi varsa kabul et. Amin

buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera okudu
7. derinruzgar derinruzgar
8. kitapseverim kitapseverim okudu
9. cider13 cider13 okudu
10. G gulbil10 okudu
11. whiterose00 whiterose00 okudu
12. M Mor hayaller okudu
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. @NEFSSEMS

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin****

Ben hala mazeretliyim kızlar,listeden çıktım mi yoksa mazeretim bitince geri yazılacak mıyım?

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden

buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi ;
Rabbim Elif kulunun gönlünden gecırdigini gerçegi eyle Er Rafi Ya Mukaddim isimlerinle

Sealand Sealand arkadasimizin duasi

Seda)Her kimin hayatımda şu olsaydı da mutlu olsaydım dediği dualarını gerçekleştir.Tüm isteyenlere ve bana da tez zamanda dünya ve cennette eş olacak, gözümün nuru kalbimin huzuru , sevip sevileceğim sayıp saygı göreceğim, kötü alışkanlıkları olmayan,evine bağlı,onunla senin yolunda hizmet edeceğim muttaki iffetli bir eş ve namaza devam eden salih ve saliha çocuklar nasip et amin.
Allah razı olsun canım

Kanguru_ Kanguru_ arkadasimizin duasi ;
Allahim sen elif kulunun gunahlarini bagisla. Seytanin vesvesesinden onu koru. Sen elif kulundan razi ol Yarabbim. Namazlarina daha siki sarilmasina nasip et. Ailesini bir arada tut esinin namaza baslamasina yardimci ol. Evladini salih bir evlat olarak yetistirmeyi onlara nasip et. Rabbim sen vatanimizi hainlerden koru. Hepimizin herne duasi varsa kabul et. Amin

1. buttrfly buttrfly okudu

2. Sealand Sealand okudu
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli okudu
6. gulbera gulbera okudu
7. derinruzgar derinruzgar okudu
8. kitapseverim kitapseverim okudu
9. cider13 cider13 okudu
10. G gulbil10 okudu
11. whiterose00 whiterose00 okudu
12. M Mor hayaller okudu
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. @NEFSSEMS okudu

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin****

Yarin hangi arkadasim icin okuyacagim?41 adet degil mi?
@ruzgar02 arkadaslarimin agzindan nasil yazacagim canim?

Yarin hangi arkadasim icin okuyacagim?41 adet degil mi?
@ruzgar02 arkadaslarimin agzindan nasil yazacagim canim?

Gulbera derinrüzgar ve benim için okunacak yarın.
3. Kişi ağzından yazacaksın, Allahım kardelen'in şu duasını kabul et, işlerini kolaylaştır vs gibi...

Gulbera derinrüzgar ve benim için okunacak yarın.
3. Kişi ağzından yazacaksın, Allahım kardelen'in şu duasını kabul et, işlerini kolaylaştır vs gibi...

Yani Allahim Gulbera'nin su duasini kabul et...seklinde.Peki sirasi gelen arkadaslar dualarinin ne oldugunu mu yaziyor?Ben de yazacak miyim gonlumden geceni?
Kusuruma bakmayin cok sordum hakkinizi helal edin..

Iyi akşamlar listeniz kişi alımına açık mı acaba? Bende katılmak isterim mümkünse

Yani Allahim Gulbera'nin su duasini kabul et...seklinde.Peki sirasi gelen arkadaslar dualarinin ne oldugunu mu yaziyor?Ben de yazacak miyim gonlumden geceni?
Kusuruma bakmayin cok sordum hakkinizi helal edin..

Günü gelen duasını yazıyor, her gün 3'er kişinin duası için okunuyor. Liste bu sayfada yazılı, konu sahibi ruzgar_02. Senin duanın okunacağı günün bir önceki akşamı duanı 3. Kişi ağzından buraya yazarsın, konu sahibi sana duanı ne zaman yazacağını söyler zaten.

Ben duamı yazdım yukarıda. 00:00 dan itibaren saydığım 3 kişinin duası için duayı okuyabilirsin, konu sahibi duaya katılabileceğini söylemiş zaten.
Mazeretliyken dua okunamıyor bu arada.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz #

asli asli arkadasimizin duasi ;
Allahım aslii nickli arkadaşın hakkında hayırlısını eyle, işlerinde kolaylık ver, yükünü hafiflet, gönlündeki duasınıhayırlısıyla tez zamanda gerçek et. Amin.

gulbera gulbera arkadasimizin duasi ,
duam; Rabbim gülbera kulunun gönlümde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.

derinruzgar derinruzgar arkadasimizin duasi

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera
7. derinruzgar derinruzgar
8. kitapseverim kitapseverim
9. cider13 cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. @NEFSSEMS
15. kardelen063 kardelen063
16. saydin78 saydin78

Kanguru_ Kanguru_ canım dışarıdayım eve dönünce mutlaka okuyacağım dünkü arkadaşlarım için de okuyacağım. Bildirim yaparım okuyunca canım. Allah'ım razı olsun, kabul etsin inşAllah

X