Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Son 4 arkadas icin de okudum Allah kabul etsin Kanguru_ Kanguru_ .

Yeni listede kalmayi istiyorum.Duam: Rabbim Elif kulunun gönlünden gecırdigini gerçegi eyle Er Rafi Ya Mukaddim isimlerinle

hanımlar hayırlı haftalar yine mazeretim devam ediyor lütfen bende yeni listede olmak istiyorum

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden

***164 defa 4 arkadas icin okuyoruz.***

cider13 cider13 arkadasimizin duasi ;

Rabbim tez vakitte hayırlı evlatlar versin insAllah kistlefimden kurtulayim ocak ayında transfer var tutar inşallah bu 3.tup bebek

G gulbil10 arkadasimizin duasi ; Allahim sen gulbil arkadasimiza yakin zamanda yapacagi tup bebek tedavisinde yardimci ol. Onca yaptigi cabalara dualari bosa cikarma salih evlatlar nasip et arkadasimiza esiyle buyutecegi bi evlat nasip et. Amin

whiterose00 whiterose00 arkadasimizin duasi Ocakayinca tekrardan tüp bebek deneyecegiz. Bu kez her şeyin olumlu olması ,kolay bir tedavi sureci gecirmek,hamiligin oluşması ve doğurup kucagima alabileceğim sağlıklı ve hayırlı bir bebeğimin olması için dua istiyorum arkadaşlar.

M Mor hayaller arkadasimizin duasi ;

Duam hayırlı bir eş için Rabbimin sevdiği Kulunu karşıma çıkarıp benimde gönlümü ona sevdirmesini ve hayırlı bir yuva kurup salih Saliha sağlıklı çocuklar yetiştirmeyi nasip etmesini istiyorum

1. @kalemeromazeretli
2. @inoubliable okudu
3. buttrfly buttrfly okudu
4. M mavibilgisayar mazeretli
5. Sealand Sealand okidu
6. G guzbahar mazeretli
7. Kanguru_ Kanguru_ okudu
8. asli asli okudu
9. @Aylin91110[/USER okudu
10. [USER=714227]@Sukasidesi32
mazeretli
11. gulbera gulbera okudu
12. @mommy mazeretli
13. C cansu_tr mazeretli
14 . derinruzgar derinruzgar okudu
15. kitapseverim kitapseverim okudu
16. cider13 cider13 okudu
17. G gulbil10 okudu
18. whiterose00 whiterose00 okudu
19. M Mor hayaller okudu

*******not :kızlar listeti yeniliyorum mazeretlileri cikarticam mazeretleri bitince bizr katilabilirler. Devam etmeyecek olan varsa yazsin.

kizlar 4 mazeretli arkadas icin okumak isteyen var mi
[/USER][/QUOTE]

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden

buttrfly buttrfly arkadasimizin duasi ;

Sealand Sealand arkadasimizin duasi
Rabbim Elif kulunun gönlünden gecırdigini gerçegi eyle Er Rafi Ya Mukaddim isimlerinle

Kanguru_ Kanguru_ arkadasimizin duasi ;
Allahim sen elif kulunun gunahlarini bagisla. Seytanin vesvesesinden onu koru. Sen elif kulundan razi ol Yarabbim. Namazlarina daha siki sarilmasina nasip et. Ailesini bir arada tut esinin namaza baslamasina yardimci ol. Evladini salih bir evlat olarak yetistirmeyi onlara nasip et. Rabbim sen vatanimizi hainlerden koru. Hepimizin herne duasi varsa kabul et. Amin

buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. gulbera gulbera
7. derinruzgar derinruzgar
8. kitapseverim kitapseverim
9. cider13 cider13
10. G gulbil10
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. @NEFSSEMS

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin****

listeden cikmak isteyen varsa soylesin
[/QUOTE]

X