Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Şimdi gördüm canım dualar bereketlenmiş ne güzel,benim sıramda da böyle olur inşallah,Allah kabul etsin

Yarın senin sıran sanırım. Yarın duası olan arkadaşlar dualarını buradan akşamdan yazabilseler iyi olur, çeşitli nedenlerle gece ya da sabah erken okuyanlar olabiliyor çünkü, o zaman da duayı görmeden okumak zorunda kalıyorlar. O yüzden bir önceki akşamdan bu sayfaya yazılırsa daha iyi olur bence, konu sahibi de uygun görürse.

Nende oyle diyorum zaten ama unutuluyo heralde yada liste takip edilmiyo

Evet canım,yarın benim sıram
Duam:

Allahım,bu duaları Gül kulun için okuyorum,eşine hayırlı bir tayin yeri nasip et,eşinin işinde yükselmesi için Gül kulunun gönlünden geçen duasını kabul eyle,onlara rızk açıklığı,bolluk bereket ver.çocuklarına ve ailesine huzur,sağlık ve afiyet ver. Amin

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa 3 arkadas icin okuyoruz

@Sukasidesi32 duasi ;
Allah'im sen her seye muktedirsin,sen Alimsin,sen Kerimsin ne olur Allahim bu aciz bicare kulunun hastaliklarina sifa ver.Yakinda birakmayi dusundugum hapimi birakirken ve biraktiktan sonra bana yardim et hapsiz devam edecegim yasamimi (İnsallah)
kolaylastir zorlastirma.Buradaki arkadaslariminda dualarini hayirlisi ile kabul et..

femmepetal arkadasimizin duasi ;
Allahım,bu duaları Gül kulun için okuyorum,eşine hayırlı bir tayin yeri nasip et,eşinin işinde yükselmesi için Gül kulunun gönlünden geçen duasını kabul eyle,onlara rızk açıklığı,bolluk bereket ver.çocuklarına ve ailesine huzur,sağlık ve afiyet ver. Amin

gulbera arkadasimizn duasi;

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
pesinden

1. K kalemero
2. COLIN
3. buttrfly
4. M mavibilgisayar
5. Sealand
6. G guzbahar
7. Kanguru_
8. asli
9. @Aylin91110
10. @Sukasidesi32
11. gulbera
12. femmepetal mazeretli
13. C cansu_tr
14 . derinruzgar
15. kitapseverim
16. cider13
17. G gulbil10
18. whiterose00
19. M Mor hayaller

kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

*******not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini arkadaslarinin agzindan yazsin beklemeyelim lutfen

mazeretlı arkadasımızdan dolayı 123 eksık var onu ben okuyorum.

Sealand persembe gununun duasini okudun mu

Son düzenleme:
duam; Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle. Dünyam, dinim, ahiretim için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işimde ve evliliğimdeki kapalılıkları tez zamanda aç önümdeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.

@Sukasidesi32 duasi ;
Allah'im sen her seye muktedirsin,sen Alimsin,sen Kerimsin ne olur Allahim bu aciz bicare kulunun hastaliklarina sifa ver.Yakinda birakmayi dusundugum hapimi birakirken ve biraktiktan sonra bana yardim et hapsiz devam edecegim yasamimi (İnsallah)
kolaylastir zorlastirma.Buradaki arkadaslariminda dualarini hayirlisi ile kabul et..

femmepetal arkadasimizin duasi ;

gulbera arkadasimizn duasi;
duam; Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle. Dünyam, dinim, ahiretim için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işimde ve evliliğimdeki kapalılıkları tez zamanda aç önümdeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
pesinden

1. K kalemero
2. COLIN
3. buttrfly okudu
4. M mavibilgisayar
5. Sealand
6. G guzbahar
7. Kanguru_
8. asli okundu
9. @Aylin91110
10. @Sukasidesi32
11. gulbera okudu
12. femmepetal mazeretli
13. C cansu_tr okudu
14 . derinruzgar
15. kitapseverim
16. cider13
17. G gulbil10
18. whiterose00
19. M Mor hayaller

kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

*******not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini arkadaslarinin agzindan yazsin beklemeyelim lutfen

mazeretlı arkadasımızdan dolayı 123 eksık var onu ben okuyorum.

Sealand persembe gununun duasini okudun m

sevgiili dostlar

ALLAH dualarnızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin inşaallah

şunu paylaşmak isterim

herkese hayırlı güzel güneşli günler diliyorum Yaradanımızdan :)))
öncelikle konu açma sebebim şu fani dünyada beyhude geçerken zaman ahiretimize hiç bir birikim yapamadığmızı farketmem...
******Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
ister kafir, ister mecusi,
ister puta tapan ol yine gel,
bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel... (mevlana)

topiğimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dini-paylasim-alani.672122/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…